لس آنجلس شارژر خود را منتشر لوگوی جدید با صفر هیاهو ماه گذشته که تقریبا متناسب با آرم خود را. آن را بسیار هیجان انگیز و نبود بسیاری از تغییرات از آرم.

همین نمی توان گفت از شارژر,’ لباس جدید که نازل شد در روز سه شنبه. این خواهد بود که چه بازیکنان را در طول اولین فصل خود را در خانه جدید SoFi ورزشگاه که برنامه ریزی شده است برای باز کردن در اواخر تابستان.

به همراه لوگوی جدید تمرکز بر روی پودر آبی و طلا, طرح رنگ سرمه ای شده است به طور کامل حذف از اصلی و جاده های لباس. طراحی روی شانه های ساده شده و آنها به معرفی طلا, شلوار با روش ساده و رعد و برق پیچ طراحی شده است. این کلاه در حال حاضر اعداد در سمت, اما همچنان به طلا ماسک صورت — به جز رنگ جدید عجله طراحی شده است. که یکی را باید یک نیروی دریایی ماسک صورت با تمام نیروی دریایی طرح رنگ. که رنگ راش یکنواخت نیست و از بین بردن royal blue نسخه که هنوز هم در چرخش است.

شارژر مصاحبه های گذشته و کنونی بازیکنان در مورد لباس های جدید که برای اولین بار قابل توجهی تغییرات یکنواخت از سال 2007 و بازخورد بود به شدت مثبت است.

“من می توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری اما من’mma بود swaggin این مدرسه از این سال” پشت دفاعی دزموند پادشاه گفت:. “من قطعا رفتن به شماره 1 بهترین کمد بالا swag.”

شارژر افسانه آنتونیو Cromartie تقریبا حسادت به نظر می رسد که او قادر نخواهد بود به آنها را می پوشند.

“این حق من است علت مورد علاقه شما رو پیر یکنواخت مخلوط با جدید.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو