‘XIII’ بازسازی سر به مدرن کنسول در نوامبر 10

XIII

Microids/PlayMagic

مدرن بازسازی سیزدهم واوایل سال 2000 تیرانداز اول شخص مبتنی بر بلژیک رمان گرافیکی به همین نام خواهد شد در نهایت در دسترس خواهد بود برای PC و کنسول های این فصل تعطیلات پس از یک سال تاخیر. یک بازسازی از بازی است عنوان برای PS4, Xbox One, نینتندو سوئیچ و کامپیوتر/مک در ماه نوامبر 10th — حتی یک نسخه محدود از بیرون آمدن با یک فلز مورد 3 هنر کارت و 13 در بازی سلاح پوست در علاوه بر این به یک کپی از بازی خود را.

XIII حول محور یک مرد که با فراموشی بیدار می یابد و خود را در حال شکار شده توسط FBI برای ترور رئیس جمهور. این بازسازی که توسط توسعه داده شد PlayMagic و منتشر شده توسط Microids باقی می ماند درست به اصلی با استفاده از cel-shaded گرافیک. توسعه آن نیز remastered بازی اصلی موسیقی متن فیلم و بازیگران اصلی صدای برای بازی.

Microids منتشر کرده است XIII تریلر شامل دو نفر از آن یاد پس زمینه, ساحل برایتون و FBI ستاد به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سلاح ها و آیتم های بازیکنان می توانید استفاده کنید. فیزیکی و دیجیتال نسخه از این بازی به زودی در دسترس برای قبل از سفارش از خرده فروشان و هر پلت فرم را ذخیره کنید.

در این مقاله: XIII, بازسازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>