ایکس باکس لاکهارت: همه چیز ما در مورد کم قیمت ایکس باکس سری X جایگزین

مایکروسافت شده است سریع به بحث در مورد آن در آینده ایکس باکس سری X کنسول و خاموش بر احتمال انتشار یک کم قیمت جایگزین در کنار آن است. اما متوقف نشده آسیاب شایعه از گردونه خارج ،

در طول چند ماه گذشته دوره ای گزارش های پیش بینی کرده اند که مایکروسافت عرضه خواهد کرد و دو جدید کنسول های این سال است. اول, شناخته شده به عنوان ایکس باکس سری X خواهد بود آن گل سرسبد گزینه کامل با عملکرد بالا پایان و تمام زنگ ها و سوت شما انتظار می رود در $400 به $500 کنسول.

دوم شایعه بود موسوم به ایکس باکس لاکهارت می تواند یک دیسک-کمتر جایگزین در دسترس به طور قابل توجهی کمتر از ایکس باکس سری X و شاید یک راه ارزان تر برای شکستن به نسل بعدی.

اگر ایکس باکس لاکهارت وجود دارد, مایکروسافت, نمی گویند. اما در یک پیچ و تاب و در هفته گذشته محقق امنیتی TitleOS تصاویر ارسال شده از ویندوز کد ساخته شده است که پنج مراجع به یک “ایکس باکس-لاکهارت” در کنار “ایکس باکس-آناکوندا” اسم رمز برای Xbox سری X.

این بهترین شواهد در عین حال که ایکس باکس لاکهارت ممکن است وجود داشته باشد. و وجود دارد در حال حاضر به مراتب بیشتر دلیل به این باور مایکروسافت یک دوم ایکس باکس در آثار. مطالعه بیشتر در برای اطلاعات بیشتر در ایکس باکس لاکهارت و همه چیز را ما می دانیم تا کنون در مورد این شرکت طرح های امکان پذیر است:

فراموش نکنید دیسک

از اوایل سال 2019 تقریبا هر شایعه اطراف ایکس باکس لاکهارت اتحاد بر محور این ایده که دستگاه خواهد بود دیسک-کمتر است. به جای ایکس باکس لاکهارت تنها با بازی های دیجیتال (و احتمالا در جریان بازی).

این انتظار می رود که دستگاه کار خواهد کرد با ایکس باکس سری X, بازی و باید قادر به بازی Xbox One X بازی. اما اگر شما امیدوار به موسیقی پاپ یکی از دیسک های خود را به کنسول شما خواهید بود از شانس. فکر می کنم از آن را مانند Xbox One S All-نسخه دیجیتال, اما برای نسل بعدی مطالب.

کمتر قدرتمند (اما هنوز هم قدرتمند) انتخاب

با توجه به منابع صحبت کرد که به Kotaku, ایکس باکس لاکهارت را ارائه پشتیبانی برای p 1440 قطعنامه. چون مایکروسافت گفته است که ایکس باکس سری X پشتیبانی خواهد کرد تا رزولوشن 8K ممکن است ایکس باکس لاکهارت را با رزولوشن 4K به جای.

بر روی پردازنده مقابل چندین صنعت ناظران حدس و گمان است که قبلا اعلام نشده AMD تراشه قدرت ایکس باکس لاکهارت. ما کاملا نمی دانند که چه سرعت ساعت آن را جمع اوری اما ممکن است با توجه به گزارش از آستانه که آن را با سنجش زمان را به ایجاد یک تفاوت محسوس در عملکرد در برابر ایکس باکس سری X.

آن را به عنوان شناخته شده ایکس باکس سری S?

اگر ایکس باکس لاکهارت وجود دارد, چند شایعات گفته اند آن را به عنوان شناخته شده ایکس باکس سری S اگر این معامله واقعی است.

آن را حس.

مایکروسافت گیر به X نام تجاری در پرچمدار جدید خود ارائه ایجاد یک خط روشن بین Xbox One X و ایکس باکس سری X. اگر مایکروسافت ارائه یک جایگزین ارزان قیمت, طراحی مشابه خط بین Xbox One و Xbox سری S به نظر می رسد معقول است.

توسعه دهندگان در حال ساخت بازی

توسعه دهندگان ممکن است در نهایت ثابت می شود بزرگترین مشکل مایکروسافت در تلاش برای پنهان کاری.

مایکروسافت-ردیابی سایت ویندوز سنترال نشان داد در اوایل این سال است که از آن صحبت کرد و به توسعه دهندگان که گفت: آنها در حال ساخت بازی برای ایکس باکس لاکهارت. آنها را متوقف کوتاه گفت که بازی در دسترس خواهد بود و اینکه آیا این عنوان خواهد بود طراحی شده تنها برای ایکس باکس لاکهارت اما به نظر می رسد مانند یک نشانه خوبی است که بودجه کنسول در حال توسعه است.

کارکنان آن تلاش

در یکی دیگر از Windows مرکزی نشت در مه, سایت گفت که از آن صحبت به منابع در داخل مایکروسافت که گفت: آنها شده ایم ایکس باکس لاکهارت خانه را به آن را امتحان کنید. شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از آن به بعد اما در مورد اینکه آیا آزمایش ادامه می دهد و یا اگر دستگاه کنار گذاشته شد.

قیمت ارزان تر

امکان ایکس باکس لاکهارت حمل قیمت ارزان تر نسبت به ایکس باکس سری X است که نزدیک به تضمین کند.

در مصاحبه با آستانه سال گذشته, ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر گفت که مایکروسافت آموخته درس قیمت گذاری روی Xbox One بیش از حد بالا در شروع این نسل کنسول و گفت که مایکروسافت “نمی خواهد از موضع قدرت یا قیمت” این زمان در اطراف. که قطعا برای تلفن های موبایل مانند ایکس باکس لاکهارت در حال آمدن است — و در قیمت ارزان تر.

سوالات فراوان

تا آنجا که (فکر می کنیم) ما می دانیم که در مورد ایکس باکس لاکهارت سوالات فراوانند. ما هنوز هم نمی دانم چه دستگاه ممکن است مانند نگاه و چقدر ارزان تر خواهید بود آن را از ایکس باکس سری X. و اگر چه مایکروسافت وعده داده است ایکس باکس سری X برای تعطیلات این هنوز مشخص نیست که آیا لاکهارت راه اندازی خواهد شد در کنار بالاتر پایان گزینه یا نه.

مایکروسافت می داند برای مطمئن شوید که چه آینده نگه می دارد برای بودجه دوستانه ایکس باکس کنسول. اما امیدوارم ما به زودی خواهید پیدا کردن اگر لاکهارت متناسب با آن برنامه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>