ایکس باکس خانواده برنامه تنظیمات محدودیت در بچه های خود را’ زمان بازی

Xbox Family Settings app

مایکروسافت

مایکروسافت در حال انجام است بیشتر به حفظ زبانه ها در کودکان و نوجوانان دیجیتال عادات. آن را فقط منتشر شد نسخه پیش نمایش از یک خانواده ایکس باکس تنظیمات برنامه برای آندروید و 10000 کاربران iOS است که مدیریت چه زمانی و چگونه کودکان بازی در ایکس باکس کنسول. شما می توانید محدودیت زمانی در یک روز به صورت روز مجموعه, فیلتر محتوا برای هر کودک محدود کردن ارتباطات با دیگر نقش و یا نقد گذشته فعالیت است. پارسه جوان می توانید درخواست برای تمدید محدودیت های خود را اگر آنها بوده ام سخت کوش با کار مدرسه.

جای تعجب نیست که مایکروسافت کنترل های ویژه برای کمیته مبارزه با سانسور. وجود دارد یک دستی ضامن به سرعت باز کردن دسترسی به آنلاین بازی به صورت جهان شرکت, شکل, بازی بدون wading را از طریق معمول منوها. ممکن است ویژگی های مشابه برای بازی های دیگر اگر بازخورد دهید آن مایکروسافت گفت.

به پایان رسید برنامه باید در دسترس خواهد بود بعد از آن در سال 2020 خواهد شد و اضافه کردن ویژگی های مانند مدیریت فرزند خود را لیست دوستان (در بالا نشان داده شده). به عبارت دیگر آن را به احتمال زیاد در زمان رسیدن به مطمئن شوید که بچه های خود را نمی صرف بیش از حد زمان زیادی که جدید ایکس باکس سری X.

در این مقاله: Microsoft, Xbox One, ایکس باکس, خانواده, تنظیمات, خانواده, تنظیمات نرم افزار آندروید, در iOS, برنامه, برنامه های, کنترل والدین, خانواده, کودکان و نوجوانان, کودکان, Minecraft, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید