ایکس باکس دیجیتال مستقیم جایگزین طولانی رستگاری کدهای تنها با یک کلیک

An Xbox console.
خواهد Lipman عکاسی برای Engadget

جدید ایکس باکس ویژگی باعث می شود آن را آسان تر به ادعای بازی که با کنسول انجام دور با 25 رقمی کدهای که لازم بود قبل از. دیجیتال مستقیم توسط اشاره ضلعیدهندهها بازی و DLC به طور مستقیم به کنسول که شما می توانید از گرو در اوردن در طول فرایند نصب. برای کسانی که پس از راه اندازی این ویژگی را می توان در “حساب” و “کتابخانه من” بخش.

هنگامی که راه اندازی یک کنسول شما در حال حاضر یک صفحه به شما گزینه ای برای استفاده از محتوا و خدمات ارائه می دهد که با توجه به ایکس باکس وب سایت. بازخرید است که به عنوان ساده به عنوان کلیک کردن بر روی “آن را ادعا می کنند.” هر چیزی که بازخرید خواهد شد متصل به حساب مایکروسافت که ادعا آن است.

متناوبا, شما می توانید با رفتن به “تنظیمات” و سپس “تایید” و سپس “همراه با این ایکس باکس” برای پیدا کردن دیجیتال مستقیم مطالب موجود برای کنسول خود و رستگاری خود را از وضعیت. این اطلاعات نیز قابل مشاهده در “کتابخانه من.”

دیجیتال مستقیم به نظر می رسد به “دیجیتال ضمیمه” ویژگی دوبله پروژه رم با توجه به Thurrott. ایکس باکس تیم به اسامی مختلف از ویژگی های که در حال توسعه برای کنسول خود — آناکوندا شد نشان داد که سری X و ماوریک تبدیل به ایکس باکس, تمام, دیجیتال, در میان دیگران.

از ویژگی های حمل و نقل برای اولین بار در فقط-عرضه Cyberpunk 2077 Xbox One X. Cyberpunk 2077 در دسترس نخواهد بود به بازی تا سپتامبر اما پارسه می توانید با استفاده از دیجیتال مستقیم بر روی کنسول جدید در حالی که آنها صبر کنید.

مایکروسافت قبلا سعی کردم به آدرس بدون هیچ زحمتی از دانلود کدهای ساخت آنها scannable از طریق کدهای QR و کینکت دوربین. دیجیتال مستقیم حذف تایپ کردن خسته کننده, اما, آن می تواند آن را دشوار برای به اشتراک گذاری و یا فروش همراه یک بازی شما نمی خواهید.

در این مقاله: ایکس باکس, ایکس باکس سری X اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>