Wyden می کشد برای حمایت از حریم خصوصی متمم پس از تشکر. آدام شیف درصدد اثر به NYTimes


US Senator from Oregaon Ron Wyden (D-OR) speaks to the press after the Democratic weekly policy lunch at the Capitol in Washington, DC, on May 14, 2019.

سناتور آمریکایی از Oregaon Ron Wyden (D-OR) صحبت می کند به مطبوعات پس از دموکراتیک هفتگی سیاست ناهار در کنگره آمریکا در واشنگتن, DC, on May 14, 2019.
عکس: نیکلاس Kamm (گتی)

سناتور Ron Wyden اواخر روز شنبه انصراف خود را برای حمایت از اصلاحیه مجلس با هدف مهار FBI که توانایی به جمع آوری اینترنت جستجو و مرور سوابق از آمریکایی ها بدون حکم.

تبلیغات

یک Wyden سخنگو گفت: Gizmodo که Oregon سناتور تصمیم را در مدت کوتاهی پس از خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف ارائه بیانیه ای به نیویورک تایمز که عنوان اصلاح محدوده.

تشکر. Zoe Lofgren که cosponsored اصلاح با تشکر. وارن Davidson قبلا در روز مشخص با ایران توقف FBI با استفاده از بخش 215 از قانون پاتریوت برای به دست آوردن بدون حکم “یک لیست از همه کسانی که به بازدید از یک وب سایت خاص به تماشای یک ویدیو خاص و یا یک جستجوی خاص” مگر اینکه ماموران فدرال می تواند “تضمین” آمریکایی در اینترنت ثبت شد.

تبلیغات

در بیانیه ای به بار شیف به نظر می رسد به اخراج نمیکردن گفت: با چکش-از زبان چپ FBI اتاق برای به دست آوردن اطلاعات یک سایت را به بازدید کنندگان بدون حکم آمریکایی یا نه تا زمانی که پرونده حاوی اطلاعاتی خارجی اطلاعات است.

Wyden که cosponsored خود را اصلاح با سن. استیو Daines در سنا با هدف منع از جمله نظارت بر انصراف حمایت خود را از Lofgren را اصلاح بر اساس شیف اظهارات گفت که او معتقد است که دیگر آن را محافظت از آمریکایی ها از تور یا دام نظارت در اف بی آی است.

“خانه هوش رئیس کمیته ادعای که Lofgren-Davidson اصلاح می کند نه به طور کامل محافظت از آمریکایی ها از ضمانت مجموعه صراحت در تضاد قصد Wyden-Daines و درک من از این اصلاح موافقت کردند به اوایل امروز” Wyden در بیانیه ای گفت به Gizmodo.

“اکنون روشن است که هیچ توافقی با خانه هوش کمیته به تصویب درست حمایت آمریکایی ها از حقوق برابر یا دام مجموعه ای از فعالیت های آنلاین است که چرا من باید در مخالفت با این اصلاحیه همراه با زیر بنایی بیل و اصرار مجلس به رای اصلی Wyden-Daines متمم” Wyden گفت.

تبلیغات

Wyden اعتماد در متمم قانون اساسی است که مهمترین آنها مبهمبود و بر اساس اعتقاد خود را که راز دادگاه FISA را تفسیر زبان در یک روش خاص یک مشاور گفته بود. اما شیف سخنان به بار به طور مستقیم در تضاد است که باور. هر دو Wyden و Lofgren حال گردش به دقت اظهارات نوشته شده و پیش از آن در روز طراحی شده برای عموم تقویت تفسیر خود از متن.

Wyden تصمیم گیری است به احتمال زیاد به تاثیر قابل توجهی در اصلاح را گسترده تر پشتیبانی می کند. بسیاری از قانونگذاران مشاهده Wyden عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا به واشنگتن پیشرو در حفظ حریم خصوصی هاوک و اقتدار در عملکرد داخلی داخلی نظارت ایالات متحده.

تبلیغات

معامله بین شیف و Lofgren مذاکره شد بیش از آخر هفته روز یادبود. منابع با دانش مستقیم از بحث گفت که شیف اولیه ارائه می دهد شامل خودنمایی نقاط ضعف است که به نظر می رسید برای فعال کردن داخلی جاسوسی آمریکایی ها فعالیت های اینترنتی.

رهبران دموکرات نشانه های هفته گذشته که رای به reauthorize کلید نظارت قدرت مورد استفاده توسط اف بی آی برای بررسی جاسوسی و تروریسم ممکن است به عنوان اوایل به عنوان این پنج شنبه.

تبلیغات

شیف و Lofgren نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>