Customers wait for Starbucks Coffee at a shopping mall in Wuhan, China on April 25.

مشتریان منتظر قهوه استارباکس در یک مرکز خرید در ووهان چین در آوریل 25.
عکس: گتی ایماژ

مقامات چینی گفت: ووهان این شهرستان ثبت شده است که اولین موارد ابتلا به کروناویروس در ماه دسامبر هیچ بستری covid-19 بيمار. خبر می آید سه ماه پس از شهرستان به 11 میلیون دلار قرار داده بود روی زمین افتاده.

تبلیغات

هر the New York Times, Mi فنگ سخنگوی ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که گام بعدی برای ادامه, برای محافظت در برابر خارج انتقال و “پرتاب ریباند از درون.” چین برداشته ووهان را مستند در آوریل 8, اجازه می دهد ساکنان به رزومه ظاهر زندگی عادی. این طبیعی است که پر از محدودیت های از قبیل دما کنترل و محدودیت در جایی که مردم در این شهرستان می تواند به جلوگیری از موارد از انفجار دوباره.

تبلیغات

مقامات گفت که از شنبه این شهر به 12 covid-19 موارد اما هیچ عفونت های جدید, این بار گزارش شده است. چین گزارش داد 11 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی برای به روز قبل ،

با توجه به زمان وجود دارد 46,452 موارد covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و 3,869 مرگ و میر در ووهان یکشنبه. اما منتقدان می گویند این عدد بالاتر است.

کارشناسان بهداشت و درمان و دولت را متهم چین از کم اهمیت جلوه دادن موارد در منطقه و گفت و ساخته شده است که آن را سخت تر برای کشورهای دیگر به درک و آماده شدن برای این بیماری است. به تازگی منتشر شده مطالعه نشان داد که بیش از 232,000 مردم ممکن است آلوده شده اند با covid-19 در چین در اواخر فوریه. به طور کلی در حال حاضر وجود دارد 83,909 موارد گزارش شده در چین.

بلند کردن اجسام از ووهان را مستند جشن گرفته شد در چین است. مقامات قرار داده و نشان می دهد نور در کنار رودخانه یانگ تسه و تصاویر پیش بینی شده از بهداشت و درمان کارگران و کمک به بیماران در آسمان خراش ها و پل ها در هر AP. شهروندان دست تکان داد پرچم ها و سنگ چین سرود ملی. هزاران نفر سوار قطار و هواپیما ترک شهرستان.

تبلیغات

شکی نیست که کشور در سراسر جهان خواهد شد تماشای ووهان به عنوان آنها بلند کردن اجسام وزن خود مستندات. در اروپا دو تا از سخت ترین-آمار کشورهای ایتالیا و اسپانیا در حال برنامه ریزی در شل شدن خود را مستند اقدامات در طول چند هفته آینده. Meanwhile در ایالات متحده برخی از فرمانداران باید در حال حاضر شروع بلند کردن اجسام مستند اقداماتو چندین مطلب را اعلام کرد قصد دارد به دنبال این مثال در هفته های آینده.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو