مچ دست نصب شده پوشیدنی آهنگ دست خود را در 3D با استفاده از سنسور حرارتی

مدرن wearables مانند اپل دیده بان در استفاده از سنسورها مانند gyros و شتاب سنج برای تشخیص حرکات دست. کسانی که اجزای آنها اجازه می دهد به نوبه خود بر روی صفحه نمایش خود را هنگامی که شما بلند کردن مچ دست خود را به عنوان به خوبی به عنوان برای اطمینان از شما به درستی شسته دست خود را. اما با تشکر از کار مشترک تیم محققان در دانشگاه کورنل Unversity و دانشگاه ویسکانسین-مدیسون, آینده, wearables می تواند ارائه دهد متنوع تر دست تشخیص است.

تیم توسعه داده است یک دستگاه آنها تماس FingerTrak. پوشیدنی استخدام چهار وضوح پایین سنسور حرارتی هر اندازه در حدود یک نخود برای نظارت بر خطوط از مچ دست. دوربین ضربه محکم و ناگهانی تصاویر متعدد از این دست که یک شبکه عصبی پس از آن قطعات با یکدیگر برای ایجاد یک مدل 3D از این دست.

دانشمندان که ایجاد شده این دستگاه می گویند این اولین جمله سیستم نگاه به خطوط از مچ دست. همچنین قابل ذکر در اینجا این است که استفاده از تصویربرداری حرارتی. تحقیقات قبلی در این منطقه متمرکز شده است تقریبا به طور انحصاری بر روی دوربین های سنتی اغلب به کمتر از نتایج دیدنی و جذاب. نمونه های توسعه یافته توسط دانشمندان در گذشته بودند و حجیم مشکل استفاده کنید و تنها می تواند تمایز بین یک زن و شوهر از خاص حرکات دست. FingerTrack در ضمن می توانید با دقت پیگیری موقعیت انگشتان دست حتی زمانی که فرد با پوشیدن آن در حال برگزاری یک شی در دست خود را.

در حالی که فن آوری می تواند یک تنوع از برنامه های کاربردی, یکی از امیدوار کننده تر از آنهایی است که با زبان اشاره ترجمه. این تیم همچنین می بیند یک آینده که در آن FingerTrak می تواند مورد استفاده برای شناسایی نشانه های اولیه اختلالات شناختی مانند پارکینسون و آلزایمر است. آن را نیز ممکن است واقعیت مجازی استفاده می کند.

معمول اخطار می آید که با هر پروژه تحقیقاتی اخیر در اینجا اعمال می شود. آن می تواند سال قبل از تیم است که ایجاد FingerTrak می یابد یک راه برای تجاری اختراع خود را. اما آنچه امیدوار کننده در اینجا این است که دستگاه استخدام مقرون به صرفه قطعات و در حال حاضر بسیار دقیق است.

در این مقاله: پوشیدنی FingerTrak, Cornell University, دوربین تصویربرداری حرارتی, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>