Wraith باقی مانده Apex افسانه’ محبوب ترین شخصیت تا کنون در فصل 5

پس از ارسال های اخیر به اوج افسانه فهرست و همچنین علاقمندان و nerfs که اعمال شد به برخی از شخصیت های Wraith باقی مانده انتخاب محبوب ترین تا کنون برای فصل 5 از نبرد رویال تیرانداز.

Wraith استفاده از رای دادن در 26.7% در سراسر PlayStation 4, Xbox One و PC در این هفته از 18 مه با توجه به DreamTeam.gg. در دور دوم است Pathfinder با استفاده از نرخ 9.8% به دنبال راه نجات در 8.8%. متوسط استفاده روزانه نرخ تا 30 مه نشان می دهد یک روند مشابه است.

فاصله بین Wraith و Pathfinder قبلا نزدیک بود که قبل از رباتیک دیده بانی بود nerfed به عنوان لول خود را تاکتیکی توانایی هوک افزایش یافته بود از 15 ثانیه تا 35 ثانیه است.

در ضمن تاسیسات اخیرا موضوع بحث و گفتگو در توییتر توسط Apex افسانه’ منجر طراح بازی کارلوس Pineda که گفت که شخصیت نمی نیاز به یک چرم گاومیش به عنوان او باقی می ماند بالا ردیف شخصیت — به عنوان نشان با استفاده از رای تا کنون در فصل 5. پیندا گفت که چه تاسیسات نیاز است sidegrade که او را منحصر به فرد و دوباره بازی رو roster.

در پایین محبوبیت رتبه بندی در حال بازی اخیر شده قبل از فصل 5 با Revenant در میزان مصرف تنها 4.3 درصد و Crypto حتی کمتر محبوب در 3/3 درصد. Loba, جدیدترین شخصیت در این فهرست نیست و در عین حال نشان می دهد تا در DreamTeam.gg داده.

جالب Pathfinder فقط اشاره جلوتر از Wraith برای بالاترین میانگین آسیب در هر مسابقه در 476.88 در مقابل 474.12 در حالی که تاسیسات یک شفا دهنده است که کمترین کشته شدن در هر مسابقه در 1.54 نیز فقط یک کمی بیش از Wraith را در 1.53.

Apex Legends فصل 5

Apex افسانه is در حال حاضر در فصل 5, آوردن داستان به پادشاهان دره عمیق و باریک اما با جمجمه شهر نابود جای صنعتی دکل به نام نجات. مسئول برج که بلافاصله اتهامات نهایی توانایی تمام افسانه ها نیز اضافه شده است به نقشه.

علاوه بر این از لعبا همراه با شکسته,شبح, Apex افسانه‘ اولین تلاش است که نیاز به بازیکن برای جستجوی قطعه ای از یک مصنوع مرموز. تکمیل تلاش پاداش بازیکنان با برخی از شیرین لوت و همچنین توضیح دهد که چرا جمجمه شهر نابود شد.

فصل 5 هم به ارمغان می آورد با آن یک جنگ جدید عبور با 110 سطوح از لوازم آرایشی و بهداشتی موارد مانند پوسته و emotes و رتبه بندی سری 4 که به معرفی دست دادن بخشش سیستم.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>