خواهد سگ خود را نجات شما ؟ دانشمندان یک آزمون برای پیدا کردن


در داخل هر سگ وجود دارد یک قهرمان در انتظار به راه انداخته شود و یا حداقل این چیزی است که ما می خواهم به باور ما در مورد سگ اصحاب. تحقیقات جدید نشان می دهد سگ واقعا می خواهید برای نجات ما هنگامی که ما در یک وضعیت بد اما آنها باید بدانید که چگونه برای کمک به.

تبلیغات

از Lassie و کوچکترین گردی به پیچ و Paw Patrolما باید این ایده را در سر ما که سگ می خواهید برای نجات صاحبان در پریشانی و که آنها یک استعداد طبیعی به نوع دوستانه.

“این یک فراگیر افسانه” جاشوا ون Bourg یک گرادیان دانشجو در دانشگاه ایالتی آریزونا و نویسنده این مطالعه گفت: در آزادی مطبوعات. “به سادگی رعایت سگ نجات کسی نیست به شما بگویم چقدر. چالش دشوار است که بدانند چرا آنها آن را انجام دهد.”

تبلیغات

در واقع, اهلی, سگ های فوق العاده مفید اما انگیزه های خود هنوز هم درک ضعیف از جمله درجه ای که ما می توانیم می گویند که آنها در حال اقدام با نفع اجتماعی یا همدلانه قصد. ون Bourg جدید مقالهمنتشر شده در مجله PLOS One نشان می دهد سگ ها به اندازه کافی انگیزه برای نجات صاحبان در پریشانی به ویژه هنگامی که آنها می دانند که چگونه به آن را انجام دهد. در همان زمان, اما مطالعه جدید هنوز هم برگ های ما تعجب اگر اقدامات قهرمانانه هستند prosocially انگیزه و یا اگر رفتار آنها رانده شده توسط عوامل دیگر.

برای تعیین درجه که سگ مستعد به نجات خود صاحبان ون Bourg و همکارانش راه اندازی یک سری از آزمایشات است.

برای چالش اصلی به نام “زجر آزمون” صاحبان سگ قرار داده شد در داخل یک جعبه بزرگ که در آن آنها وانمود می شود به دام افتاده و در پریشانی. صاحبان که آموزش دیده بودند از قبل به صدا واقعی, گریه کردن به حیوانات خانگی خود فریاد “کمک!” و یا “به من کمک کند!” سگ قادر به نجات صاحبان آنها با باز کردن یک سبک وزن درب را در جعبه, اما آنها تا به حال به شکل که برای خود.

در مجموع 60 سگ شرکت کننده در این آزمایش هیچ یک از آنها دریافت هر نوع ویژه امداد و نجات آموزش های قبل از آزمایش. از این 20 یا یک سوم نجات صاحبان آنها “که صدا بیش از حد چشمگیر خود را در آن اما واقعا چشمگیر است که شما را به یک نگاه دقیق تر گفت:” ون Bourg اشاره به کنترل دو آزمون مورد استفاده برای آزمایش. سگ شرکت کننده در دو گروه شاهد و آزمون یک نجات آزمون به صورت تصادفی.

تبلیغات

برای اولین کنترل آزمون به نام “خواندن آزمون” صاحبان نشسته داخل جعبه در حالی که با آرامش به خواندن با صدای بلند از یک مجله. در این سناریو 16 از 60 سگ تلاش برای رسیدن به صاحب خود در داخل جعبه. این گرفته شده بود به عنوان مدرک که سگ شد ناراضی بودن جدا از صاحبان آنها.

برای دومین کنترل به نام “مواد غذایی, آزمون” سگ تماشا به عنوان یک محقق قرار می گیرد مواد غذایی در داخل جعبه با هیچ کس در داخل. با کمال تعجب فقط 19 از 60 سگ جعبه را باز کرد. به عنوان نویسندگان این مقاله نوشت: در مطالعه سگ “شد و به احتمال زیاد به انتشار خود را مضطرب صاحب عنوان برای بازیابی رفتار از داخل جعبه نشان می دهد که نجات یک مالک ممکن است بسیار پرارزش عمل برای سگ.”

تبلیغات

غذا آزمون نیز نشان داد که دانش چگونه برای باز کردن جعبه یک فاکتور بسیار مهم. سگ که آموخته است که چگونه به باز کردن جعبه در طول غذا تست شد هشت برابر بیشتر احتمال دارد برای نجات از صاحبان یا ناراحتی و یا آزمون خواندن.

“واقعیت این است که دو سوم از این سگ حتی باز کردن جعبه برای مواد غذایی است که خیلی از نشانه های قوی که نجات نیاز به بیش از فقط انگیزه وجود دارد چیزی دیگری درگیر است که توانایی جزء” توضیح داد ون Bourg. “اگر شما نگاه کنید فقط آن دسته از 19 سگ است که به ما نشان داد که آنها قادر به باز کردن درب در مواد غذایی, آزمون 84 درصد از آنها را نجات صاحبان آنها. بسیاری از سگ می خواهید برای نجات شما, اما آنها نیاز به دانستن چگونه است.”

تبلیغات

در طول این آزمایشات محققان نظارت سگ برای استرس مانند خرناس در جعبه ناله قدم زدن پارس و خمیازه کشیدن. این رفتارها در اغلب موارد مشاهده شده در طول پریشانی تست حتی در تکرار آزمون در مقایسه با آزمون خواندن.

“آنها شد سازگار [برای خواندن تست]” ون Bourg گفت. “چیزی در مورد مالک پریشانی مقابله با این عادت. وجود دارد چیزی در مورد مالک خواستار کمک است که باعث می شود سگ نمی آرامتر با قرار گرفتن در معرض مکرر.”

تبلیغات

که “چیزی” چیزی است که محققان از آن به عنوان یک سرایت عاطفی که در آن صاحبان انتقال استرس خود را به حیوانات خانگی خود را. این شواهد “پشتیبانی از این فرضیه که نفع اجتماعی انگیزه کمک به نجات رفتار در حیوان خانگی سگ” نوشت: نویسندگان.

تبلیغات

در حال حاضر این امکان وجود دارد این سگ بودند اقدام empathetically برای نجات صاحبان آنها اما این مطالعه رفتن نیست که کاملا دور از نظر شواهد. این تصور که سگ ها در تلاش بودند تا خود را کاهش دهد و استرس و به جای تلاش برای کاهش استرس از صاحبان آنها در میان دیگر پتانسیل انگیزه. کار بیشتر مورد نیاز خواهد بود به طور کامل درک این آشکار نفع اجتماعی رفتارهای کانین.

نگاه به آینده محققان می خواهم به راه اندازی یک آزمایش برای دیدن اگر سگ هنوز هم سعی کنید برای نجات صاحبان آنها حتی اگر این معنی است که آنها نمی تواند پاداش گرفتن از لحاظ فیزیکی نزدیک به آنها را. برای تلفن های موبایل مانند یک چالش برانگیز آزمایش برای طراحی و انجام اما نتیجه می تواند کاملا آشکار اگر کمی ناامید کننده باید سگ خود را از دست قهرمانانه وضعیت.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>