World of Warcraft شده بود امتیاز برای ایکس باکس سری X در برزیل

یک ایکس باکس سری X نسخه World of Warcraft: Shadowlands را نمی خواهد اتفاق می افتد با وجود یک امتیاز برای این

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

یک ایکس باکس سری X نسخه World of Warcraft: Shadowlands را نمی خواهد اتفاق می افتد با وجود یک امتیاز برای این بازی قبلا در برزیل امتیاز مدیره سایت.

جهان وارکرفت: Shadowlands بعدی گسترش عمده برای جهان وارکرفت میله میله برای یک سال 2020 انتشار. گسترش در حال حاضر مجموعه ای برای منحصر به فرد انتشار بر روی کامپیوتر هر چند یک امتیاز برای ایکس باکس سری X نشان داد در غیر این صورت با توجه به Gematsu را پیدا کردن.

یک سخنگو از بلیزارد گفته روندهای دیجیتال "ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آوردن بازی World of Warcraft یا Shadowlands برای ایکس باکس سری X. پلت فرم ذکر شده بود در برزیل وزارت دادگستری رتبه سایت در خطا و ورود شده و به روز به منعکس کننده که این بازی تنها برای PC."

این تایید می کند که بسیاری از علاقهمندان به بازی' سوء ظن بیش از Shadowlands' ایکس باکس سری X امتیاز هر چند در اوایل حوادث تمایل به نشان می دهد پتانسیل کنسول آزادی برای بازی World of Warcraft. برای اولین بار در جهان وارکرفت: Shadowlands ارائه خواهد شد پشتیبانی کنترل برای ایکس باکس تطبیقی, کنترل, بیشتر, یک datamine در ماه آوریل پیشنهاد کرد که بازیکن می تواند با استفاده از کنترل کننده پلی استیشن به بازی World of Warcraft هر چند بلیزارد رد شایعه از بازی World of Warcraft انتشار کنسول در آن زمان است.

جهان وارکرفت انتشار بر روی کنسول قطعا شکستن زمان سابقه. نزدیک به 16 سال, سری باقی مانده است بسیار محبوب PC منحصر به فرد و یک نسخه بر روی کنسول را در خدمت به گسترش دامنه آن گسترده مخاطبان و حتی بیشتر. حالا که کنسول MMO را کمی معمولی تر از آنها بیش از یک دهه پیش یک هابیت کنسول آزادی ممکن است ایجاد یک بزرگتر بازیکن پایه برای بلیزارد.

با بازی World of Warcraft: Shadowlandsکه کرده است و تاریخ انتشار رسمی بلیزارد آوردن تغییرات و اضافات جدید از کنترلر پشتیبانی می کند. برای مثال بازیکنان خواهد بود قادر به تغییر شخصیت خود را' جنسیتی بدون هزینه و سیما سیستم تغییر خواهد کرد با یک "سطح له" آن را کاهش می دهد بازی را به سطح درپوش به 60.

در حالی که بازی World of Warcraft: Shadowlands یکی از بلیزارد پیش بینی آینده تحولات توسعه دهنده در حال کار بر روی عناوین دیگر به طور همزمان. این شرکت در حال حاضر مشغول به کار در سرپرستی 2که جانشین 2016 موفق سرپرستیو همچنین به عنوان دیابلو جاودانه برای دستگاه های تلفن همراه و دیابلو IV برای کامپیوتر, پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

ویراستاران' توصیه های



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب