Valence, رسانه های شرکت های بزرگ صاحب خبرنگار هالیوود و مجله بیلبورد گذاشته کردن تعدادی از نویسندگان و سردبیران و تمام آن کارکنان در روز سه شنبه. اما برخی از کارگران ظاهرا هنوز هم تا به حال دسترسی به این شرکت وب سایت در سه شنبه شب. مجله بیلبورد وب سایت تخریب شد با یک تصویر از فیلم خانه حیوانات و نیش دار پیام در مورد اخراج.

تبلیغات

“در پی Covid19 همه گیر Valence رسانه تصمیم گرفته است برای ذخیره کردن کل وب سایت آن کارکنان. موثر امروز” بیلبورد وب سایت به عنوان خوانده شده در یک پست اعتبار به “devops.”

“آنلاین بیلبورد نمودار اساسا کامل پس از آن کارکنان دیگر مورد نیاز است. مست و احمق است و هیچ راهی برای رفتن را از طریق زندگی…
#SavingABuckAtYourExpense”

تبلیغات

خط مورد چربی مست و احمق اشاره به سال 1978 دانلود فیلم Animal House با بازی John Belushi. عکس همراه با متن را نشان می دهد یک شخصیت به نام کنت “دست و پا کردن” دورفمان که توسط Stephen Furst در کلاسیک slobs-مقابل-snobs کمدی. دست و پا کردن که 0.2 معدل در فیلم است که گفت: “مرد مست و احمق است و هیچ راهی برای رفتن را از طریق زندگی است.”

متخلف محتوا است از آنجا حذف شده است, اما آن را هنوز هم در دسترس است برای مشاهده از طریق اینترنت بایگانی Wayback Machineکه به صورت دوره ای اسکن اینترنت برای صرفه جویی در نسخه هایی از صفحات وب. این روشن نیست که چگونه زمانی که دست و پا کردن محتوای شد تا در بیلبورد اما رفته بود در اوایل صبح روز چهارشنبه.

Valence از رسانههای خبری در اوایل این ماه پس از هالیوود گزارشگر سرمقاله مدیر متی Belloni سمت چپ بیش از یک اختلاف با مدیریت در مورد پوشش خود را. Belloni گزارش butted سر با مدیران در ولنک که می خواست سر تا هر زمان خبرنگار هالیوود تحت پوشش “حساس” شخص یا شرکت. در خصوص عنوان مثال فاحش مدیران سعی در کشتن مشخصات لوئیس بازیگر لینتون با توجه به نیویورک تایمز.

لینتون است همسر 57 ساله خزانه داری وزیر استیون Mnuchin یک هالیوود تولید کننده و برجسته عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم که در حال حاضر “یکی از قدرتمند ترین اعضای کابینه در تاریخ مدرن” با توجه به واشنگتن پست. Mnuchin است توزیع 2.2 تریلیون دلار در coronavirus کمک های اضطراری به افراد و شرکت ها که اغلب به نام مراقبت در عمل تا حد زیادی بدون هیچ گونه نظارت. رئیس جمهور تهمت اخراج ناظر که قرار بود برای نظارت بر همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته بدون حتی دادن یک توضیح.

Valence همچنین دارای علامت های تجاری مانند پرنیان, رسانه, حقوق سرمایه و Clark Productions. بیش از 100 نفر گذاشته شده است که در ولنک تقریبا 30 درصد از آن سرمقاله بخش با توجه به سی ان ان. در یک companywide یادداشت برخی از کاهش شد مقصر “تبلیغات شرایط بازار” مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس اما دیگر کاهش شد و ظاهرا بخشی از یک ساختار است که در حال حاضر برنامه ریزی شده است. Valence نیز سازماندهی کاهش پرداخت از بین 15 و 25 درصد برای هر کسی که سمت چپ ساخت بیش از 100.000 دلار در هر سال و با همکاری مدیران مودی Wiczyk و آصف satchu را از دست ندهید در حال گزارش دیگر رفتن به گرفتن یک حقوق و دستمزد.

تبلیغات

کل صنعت رسانه ها مواجه است تحول در حال حاضر با چند روزنامه و سایت ها اعلام کاهش بیش از چند هفته گذشته. لس آنجلس تایمز و سان Diego Union-Tribune اعلام کرد furloughs دیروز با مدیران در نظر گرفتن کاهش پرداخت از 15 درصد. Vox Media که صاحب آستانه خوار و SBNation را گزارش کردند حدود 100 نفر از کارکنان این هفته و نویسندگان در تخته سنگ نیز اعلام کرد در توییتر که اخبار و نظر خروجی بود سازماندهی کاهش دستمزد این هفته است.

مجله فورچون نیز گذاشته حدود 10 درصد از کارکنان خود را در سراسر همه بخش های دیروز با توجه به قرار دادن. مدیر عامل ثروت خواهد شد در نظر گرفتن 50 درصد پرداخت برش و مدیران دیگر خواهد شد در نظر گرفتن حدود 30 درصد کاهش به گفته یک سخنگوی این شرکت صحبت کرد که با قرار دادن.

تبلیغات

و بدیهی است که آن را نه فقط در صنعت رسانه است که رنج می برند از طریق covid-19 بیماری همه گیر. حداقل 17 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در سه هفته گذشته و انتظار می رود این تعداد به رشد است. محرک چک شروع به رسیدن به آمریکایی ها با 1200 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک در آینده به عنوان یک پرداخت یک بار. اما کسانی که چک محقر نسبت به آنچه که شرکت های آمریکایی در حال گرفتن از عمو سام خزانه.

تبلیغات

صنعت هواپیمایی به عنوان فقط یک مثال گرفتن از 25 میلیارد دلار کمک مالی که دیروز اعلام شد با وجود این واقعیت است که همان کسانی که خطوط هوایی سال را صرف انجام سهام buybacks به باد مصنوعی قیمت خود سهام خود مدیران پول و حتی بیشتر.

همه در سختی 2020. اما با بانک مواد غذایی خطوط در حال رشد و شرکت های هواپیمایی گرفتن نجات آن را روشن است که این بیماری همه گیر خواهد شد بسیار سخت تر به طور میانگین مردم از آن خواهد شد در شرکت های بزرگ.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو