در این قسمت از کار/زندگی Ciara Pressler موسس و نویسنده Pregame مذاکرات با گرگ Nibler در مورد چالش های بسیاری از ما هنگامی که می آید به هنر خود ارتقاء. او به نظر می رسد به دلایل چرا شما نیاز به ادامه به خود ترویج و چگونه به انجام آن را در راه است که به خوبی “ناخالص.”

او یادداشت خود را ارتقاء لازم است “از آنجا که هیچ کس در حال رفتن به آن را برای شما انجام. شما نیاز به خود را بهترین و بهترین مدافع است.” این که آیا آن را برای گسترش کسب و کار خود و یا اینکه شما در حال مجددا یک کار درست خواهد شد که بسته بندی شده با دیگر مردم به دنبال کار خود ارتقاء است آنچه را به شما ایستادگی کردن از دیگر نامزدها و فرصت خود را به “فریاد خود را موفقیت” Pressler می گوید. هیچ کس دیگری می دانید که در مورد خود مجموعه مهارت ها و استعدادهای مگر اینکه شما به آنها بگویید خودتان. به سادگی قرار دادن او می گوید: “شما باید برای دفاع از خود.”

پس چگونه شما در مورد دفاع از خود را در یک راه است که آزار دهنده و یا درد نمیخورد? اولین گام Pressler یادداشت این است که فقط دولت حقایق است. بازشماری دستاوردهای خود را در راه شما به طور معمول صحبت می کنند در مورد همه چیز بدون گل و بلبل تواضع کاذب زبان بسیاری از ما آموخته اند به استفاده از آن احساس می کند مانند ما ممکن است “لاف زدن.” صحبت می کنند و دستاوردهای خود را با موفقیت ساده به زبان ساده که پیدا کردن تعادل بین داشتن دستاوردهای خود را و فروتن بودن.

گام بعدی او می گوید: “به مسائل صندوق های رای. شما باید به افراد دیگر به تقویت آنچه شما می گویید.” شما نمی توانید فقط به نظاره نشست و صبر کنید برای توصیه و یا صبر کردن برای مردم را به کتاب و یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود را و کار. پیدا کردن خود را “اعتیاد به مواد مخدره تیم” که در گوشه ای خود را و می خواهید برای دیدن شما موفق شوند. “درخواست واضح و می گویند: “با تشکر از شما’,” او می گوید. داشتن مردم در گوشه ای خود را برای کمک به با ارجاع و به حرکت خود پیام شخصی و مهارت های همراه می رود راه طولانی در گرفتن نام خود در خارج وجود دارد.

پیدا کردن ترکیبی از فروتنی و وکالت می توانید شغل خود را تغییر دهید چشم انداز چشم انداز, آیا آن را به پیدا کردن یک موقعیت جدید در درون یک شرکت و یا گسترش کسب و کار فعلی خود را و یا کار آزاد.

برای بیشتر کار/زندگی بازدید http://www.digitaltrends.com/business

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو