کار و زندگی: چگونه برای ایجاد یک درخواست از نعمت به جبران

در این قسمت از کار/زندگی Ciara Pressler موسس و نویسنده Pregame و برنامه بازی مذاکرات با DT را گرگ Nibler در مورد چگونه به آنها را بپرسید در محل کار از نعمت به مذاکرات برای جبران خسارت. Pressler می دهد راهنمایی و جواب در مورد بهترین شیوه ها برای دفاع از خود و پیش رفتن در زندگی حرفه ای خود را.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما ممکن است مایل به درخواست برای شغل و حرفه ای و یکی از مناطق اصلی مردم نیاز به مشاوره در مرور است که گفتگو در مورد جبران خسارت. این که آیا شما در حال مصاحبه برای یک کار جدید و یا شما در حال حاضر در یک شرکت و به دنبال به حرکت به یکی دیگر از موقعیت و یا با توجه به بررسی سالانه وجود دارد چند چیز شما می توانید انجام دهید به نکته ترازو را به نفع خود.

بنابراین چگونه می توان در مورد درخواست برای چه می خواهند ؟ اول Pressler می گوید: “شما باید از این فرد است که تصمیم گیری.” هنگامی که شما شناسایی تصمیم ساز “بعد از آن شما باید به ساخت خود را در مورد” او می گوید و شما باید آن را در مورد کار خود و عملکرد خود را در زندگی شخصی.

“این کار شما را در گسل است که شما تصمیم به زندگی در یک خانه گران قیمت و یا می خواهید گران تعطیلات,” او می گوید. “شما باید آن را نگه دارید در مورد سهم خود را به محل کار در مورد ارزش بازار است. نگه داشتن صورت خود را مبتنی بر واقعیت است. سند آنچه که شما قادر به رسیدن به و که آن را یک هدف بپرسید.” آن را مختصر, مختصر و نوشتن آن او می افزاید.

Pressler در ادامه به ارائه چند راهنمایی در مورد چگونه به درخواست برای چیزهایی که شما می خواهید در حرفه خود. “شما را به دریافت بیش از ترس” او می گوید. فرصت برای بحث در مورد آنچه شما می خواهید در کار شما نمی آیند تا در همه زمان بنابراین شما باید بپرسید هنگامی که شما فرصت یا شانس به درخواست دوباره ممکن است می آیند تا برای مدت زمان طولانی. “اگر شما بخواهید برای حقوق و دستمزد شما نیاز به نگاه در چه مقدار پول شما از دست دادن در طول زمان,” او می گوید. فکر می کنم از عواقب درخواست نیست و اگر شما احساس ترسو در مورد ساخت بپرسید: “سعی کنید با ایجاد شخصیت های دیگر و یا فکر می کنم از شخص دیگری است که جسورانه و بازی که شخصیت.”

پس شما باید یک فرصت به غیر از چیزهایی که شما می خواهید “shut up” Pressler می گوید. “ما اغلب در مذاکره خودمان را از ما بخواهید” از آنجا که ما ناراحت کننده است. “قادر بودن به نشستن در چند ثانیه سکوت یکی از بهترین تاکتیک مذاکره من می دانم” او می گوید. روشنی در مورد آنچه شما می خواهید در حال حاضر شواهد خود را و پس از آن متوقف صحبت کردن. “آنچه شما هستید ارزش” Pressler توصیه می کند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>