کار از خانه بدون حواس پرتی: هدفون Gizmodo و Lifehacker توصیه


Illustration for article titled Work From Home Without Distraction: The Headphones Gizmodo and Lifehacker Recommend

عکس: Gizmodo

درخواست هر گونه چاشنی دفتر خانه کارگر و آنها احتمالا به شما بگویم که یک جفت خوب از هدفون یا از earbuds بسیار مهم است به ماندن متمرکز و غرق کردن سر و صدا از خود را غیر قابل کنترل محیط اطراف است. وجود دارد بدون نیاز به گوش دادن به همسایگان خود را با داشتن درختان خود را کمرنگ در ساعت 7 صبح تیز و یا خود را مخفی ساعتی کنفرانس تلفنی زمانی که شما می توانید لحن آنها را با مورد علاقه خود را لیست پخش و یا خوب, محیط, پس زمینه از یک سرویس مانند Endel.

تبلیغات

انتخاب هدفون مناسب و یا از earbuds آسان نیست هر چند. هدفون به طور معمول بهتر است اگر شما نگران در مورد آسیب رساندن به شنوایی خود را, اما از earbuds را کمی بیشتر راحتی و آنها جلب توجه کمتر در کنفرانس تلفنی. هر کدام که شما انتخاب می کنید شما هنوز هم باید به عنوان خوانده شده تا در از دست دادن شنوایی پیشگیری به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی مناسب.

وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید در نظر بگیرید ، برای حفظ تمرکز خود را, شما می خواهید چیزی را با سر و صدا لغو به علاوه به اندازه کافی خوب صدا به زحمت شما به عنوان شما کار می کنند. آنها همچنین باید بی سیم به طوری که شما را کاملا افسار خود را به میز—چرا نمی خواهد شما می خواهید برای حمل در آهنگ های خود را با شما به آشپزخانه هنگامی که شما گرفتن یک وعده اواسط صبح? با بی سیم می آید گلایه از نگرانی در مورد عمر باتری, هر چند, بنابراین آنها نیز باید مناسب و معقول عمر باتری به شما از طریق تمام خود را زوم جلسات.

به جای از طریق حفر بررسی آنلاین ما خواسته ایم برخی از نویسندگان و سردبیران از Gizmodo که مشغول به کار از خانه در حالی که برای چه آنها توصیه می شود. در اینجا چیزی است که آنها به من گفت.

تبلیغات

راحت و آرام جفت قوطی

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اگر شما می خواهید یک تعادل خوب بین راحتی و کیفیت صدا و حذف نویز, شما باید در نظر سونی WH-1000XM3 هدفون بی سیم. آنها تطبیقی نویز که بدان معنی است که وجود دارد در کل پردازنده اختصاص داده شده به غرق کردن خارجی اغتشاش. یک برنامه همراه شما اجازه می دهد فیلتر چه سر و صدا می آید از طریق و چه چیزی نیست.

کیفیت صدا و سر و صدا لغو نمی شود خیلی خوب است اگر هدفون خود را در حال درد را می پوشند. خوشبختانه آنها رو به اندازه کافی کوسن و فضا برای نشستن راحت در اکثر سران.

Gizmodo ارشد بررسی ویرایشگر الکس Cranz سوگند توسط آنها: “من یک هم اتاقی که برای انجام تماس با رئیس من یک سگ که دوست دارد به پوست و این من کمک می کند تا تمرکز و احساس خودم در راه است که من اغلب نمی توانید انجام دهید.”

تبلیغات

از Earbuds با انتخابی شنوایی

تبلیغات

برای جمع و جور تر گزینه ای است که نمی خواهد در این راه در نظر اپل AirPods Pro. “شما نمی توانید ضرب و شتم راحتی اگر شما در حال حاضر در اکوسیستم اپل می گوید:” Lifehacker تولید کننده ویدئو ابو ظفر.

در حالی که آنها نمی خواهد به رخ کشیدن همان کیفیت صدا به عنوان Sony آنها هنوز هم برخی از خیلی خوب سر و صدا فیلتر ویژگی های است که می تواند تسهیل خانه جدید خود را در دفتر شیوه زندگی است. در علاوه بر این به بهبود کیفیت صدا در طول AirPods آنها نیز باید فعال لغو سر و صدا و همچنین به عنوان یک از ویژگی های بسیار خوب اپل خواستار شفافیت حالت که اجازه می دهد تا شما را به شنیدن آنچه که در اطراف شما از طریق خود را از earbuds در حالی که خود را به موسیقی و یا پادکست ها نگه داشتن بازی. به این ترتیب, شما هنوز هم می تواند شما را بشنوم هم اتاقی hollering خود را به نام بدون بی مهارت برای پاسخ به.

تبلیغات

از Earbuds با زندگی بهتر باتری

تبلیغات

برای کسانی که نه در اپل اکوسیستم و کسانی که ترجیح می دهند خود را از earbuds به گذشته کمی طولانی تر وجود دارد, Samsung Galaxy جوانه Plus. با توجه به Gizmodo ارشد خبرنگار سام رادرفورد آنها گذشته شما را از طریق کل یک روز کاری بدون هیچ ظهر اتهامات عنوان شده علیه.

آنها گذشته تا 11 ساعت در یک شارژ و شامل شارژ مورد به شما یکی دیگر از 11 ساعت در بالای آن است. سه دقیقه شارژ را به شما حدود یک ساعت از استفاده بیش از حد, بنابراین شما می توانید یک افزایش در خرج کردن. آنها قیمت بسیار رقابتی بیش از حد به خصوص در مقایسه با AirPods Pro. شما نمی ممکن است همان فانتزی سر و صدا تصفیه امکانات اضافه شده عمر باتری و شامل شارژ بی سیم ممکن است برای جبران عدم حضور خود را بسته به نیازهای شما.

کهکشان جوانه به علاوه نمی آیند با خود هشدارهای ، این touchpads برای کنترل پخش و احضار دستیار صوتی خود را کمی بیش از حد حساس بنابراین شما باید کمی مراقب باشید وجود دارد. آنها همچنین نمی عرق مقاوم بنابراین شما می خواهم بهترین را ترک آنها را در خانه قبل از رفتن به شما تنه زدن صبح.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de