پس از سه نسبتا underwhelming ابرقهرمان فیلم برادران وارنر تصاویر در نهایت زده طلا با سال 2017 را در تعجبم که زنیک انتقادی و تجاری رسید که شکست یک لیست طولانی از دفتر جعبه سوابق در راه خود را به تبدیل شدن به یکی از موفق ترین ابرقهرمان فیلم تمام دوران است. آن عاقبت Wonder Woman 1984در نهایت یک تریلر و ما را از آنچه ممکن است در نگاه اول این فیلم تبه کار.

این در تعجبم که زن عاقبت رسما تایید کرد در ماه جولای سال 2017 با مدیر Patty Jenkins و ستاره Gal Gadot هر دو بازگشت. در تعجبم که زن 1984 در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در 14 اوت سال 2020 است. در اینجا همه چیز ما در مورد این فیلم تا کنون.

انتشار به تعویق افتاد

با توجه به انواع, گزارش, برادران وارنر قرار دادند واندر زن 1984 بار سوم و این بار از ژوئن 5 اوت 14. این حرکت فقط یکی از موجی از فیلم منتشر شده تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که دیگر به تعویق افتاد tentpole فیلم را دریافت نکرده و جدید تاریخ انتشار فوری ارائه اوت 14, تاریخ انتشار, یک علامت مثبت برای علاقمندان به سینما.

این فیلم در اصل داده دسامبر 13, 2019, تاریخ انتشار, تنها به برادران وارنر تصاویر حرکت برتر ماه گذشته به تاریخ 1 نوامبر ، در اواخر اکتبر 2018, Warner Bros. نقل مکان کرد و در تعجبم که زن سال 1984 از آن در نوامبر 1, 2019, تاریخ انتشار, به تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. در حالی که هیچ دلیل خاصی داده شد برای تغییر, Gal Gadot به نظر می رسید نشان می دهد که او احساس Wonder Woman 1984 بود بیشتر از فیلمهای تابستان از اوایل ماه نوامبر انتشار.

در حال حاضر ما فقط باید صبر کنید و ببینید اگر اوت 14 تاریخ انتشار آید به ثمر. برای آنچه در آن ارزش, Connie Nielsen که نقش Hippolyta در این فیلم نیست و خوش بینانه است. صحبت به ABC اخبار در مورد فیلم جدید دریا تب او گفت: “من نمی دانم در مورد اوت مهلت. ما می توانیم تمام انگشتان عبور و من مطمئن امیدواریم که.”

تصاویر

منحصر به فرد تصاویر از امپایر نشان می دهد که تکامل Diana Prince باعث می شود از آمازون جنگجو به طلا چادری قهرمان که شاعرانه رقص خارج یادبود لینکلن. “اولین فیلم بود که آینده از آن بود دیانا تبدیل شدن به بتمن” ستاره Gal Gadot اعلام کرد. “او بسیار ساده و بی تکلف و او را درک نمی کنند پیچیدگی های زندگی است. یک ماهی از آب است. در این فیلم که مورد ندارند. دیانا تکامل یافته است. او بسیار بالغ تر و بسیار عاقلانه است. اما او بسیار تنها. او از دست همه اعضای تیم خود را و او را محافظت. و سپس چیزی دیوانه اتفاق می افتد.”

Gal Gadot in Wonder Woman 1984
Chris Pine and Gal Gadot in Wonder Woman 1984

برخورد همچنین دارای مجموعه ای از عکسهای جدید برای آینده DC تمدید جهان (DCEU) فیلم از جمله در تعجبم که زن در عمل و بازگشت استیو تروور.

Gal Gadot in Wonder Woman 1984
Kristen Wiig in Wonder Woman 1984
Gal Gadot in Wonder Woman 1984
Gal Gadot and Chris Pine in Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984 Mall
Chris Pine and Gal Gadot in Wonder Woman 1984

پوستر جدید

در یک ویدئو جدید, پوستر دیانا از Themyscira در تمام طلای زره تجارب برخی از پیگیری مسائل است.

ورود یوزپلنگ

این در تعجبم که زن عاقبت در آوردن یکی از هالیوود سرگرم کننده ترین بازیگر نقش اول زن برای بازی تبه کار در کمیک DC قهرمان بعدی صفحه نمایش بزرگ ماجراجویی. جنکینز اعلام مصاحبه از ساقدوش عروس و Ghostbusters بازیگر کریستن Wiig در نقش یوزپلنگ در مارس سال 2018 و در حال حاضر غیر رسمی تصویر ساخت دور آنلاین ممکن است ارائه اولین نگاه او ورزشی شخصیت را امضا کنید.

تصویر اول به نظر می رسد در یک Wonder Woman فن حساب و بعدها حذف شد — اما نه قبل از آن را در بر داشت راه خود را در جاهای دیگر در سراسر فیلم, اخبار جهان. این تصویر قطعا باعث می شود یک مورد قوی برای مشروع بودن آن را به عنوان ویژگی های یک نگاه بسیار زیادی در همراهی با یوزپلنگ را ظاهر سنتی با مقدار زیادی از 1980s-گرافیک سبک در همراهی با فیلم تنظیم کنید.

Wiig دخالت در این فیلم برای اولین بار تایید از طریق جنکینز در مارس 9, 2018, به روز رسانی در توییتر.

در اواخر ماه ژوئن 2018, جنکینز نوشته شده اولین عکس از Wiig در شخصیت به عنوان باربارا مینروا که کمیک DC همتای سابق باستان شناس بود که تبدیل به یک demigod با ویژگی های یک یوزپلنگ — افزایش قدرت و سرعت و حواس و همچنین دندان های تیز و پنجه.

در مارس سال 2020 گفتگو با امپراتوری مجله جنکینز مورد بحث چه انگیزه یوزپلنگ. “چه چیزی باعث می شود باربارا تبدیل به یوزپلنگ است احساس مانند او را هرگز به عنوان خوب به عنوان کسی مثل دیانا,” او گفت:. “او مرا به یاد برخی از مردم من را شناخته شده است که از جمله به نفس پایین است که آنها همیشه با نگه داشتن خود را به عقب. سپس هنگامی که آنها شروع به تغییر در آغوش بیرون می آید این زشت خشم ساخته شده است تا بیش از همه کسانی که سال.”

اولین تریلر

پس از آرام چند ماه در تعجبم که زن 1984 بالاخره اولین تریلر کامل طول (نگاه کنید به بالا) 8 دسامبر. پیش نمایش خدمت مقدمه ای بر فیلم 1980s تنظیم و برخی از چهره های جدید و شخصیت های آشنا — که ظاهر خواهد شد در این ابرقهرمان عاقبت.

همراه با تایید بازگشت کریس پاین به عنوان استیو ترور شخصیت است که قربانی خود را برای نجات جهان در اولین فیلم تریلر نیز ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در دو فیلم به احتمال زیاد خائنانی: Maxwell خداوند تاجر بازی های برگزار شده توسط این Mandalorian ستاره پدرو پاسکال و باربارا Minerva این باستان شناس با بازی کریستن Wiig که در نهایت می شود یوزپلنگ.

تریلر نور بود در جزئیات که آن را به چگونه استیو تروور بازده در سال 1984 و نمی نشان می دهد بسیار مورد فوق خائنانی یا — اما این فیلم همراه بود سفارش جدید کلاسیک سال 1980 ضربه آبی دوشنبه, بنابراین ما در حال حاضر به اجازه دهید آن را اسلاید.

رنگ ها و زره پوش

جنکینز ارسال شده اولین پوستر برای Wonder Woman 1984 در ماه ژوئن و آن را نه تنها برجسته رنگین کمان رنگ — در نگه داشتن با غرور ماه — اما همچنین ارائه یک نگاه اجمالی از زره پوش های جدید در تعجبم که زن را در این فیلم است.

تصویر همراه بود تایید است که برادران وارنر تصاویر آغاز خواهد شد ترویج این فیلم در ماه دسامبر.

ماموریت انجام شد

درست قبل از کریسمس 2018, Gadot در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار هیجان انگیز است. پس از شش ماه شلیک میرسد که واشنگتن بریتانیا و اسپانیا و جزایر قناری در تعجبم که زن 1984 در نهایت پیچیده تولید در دسامبر 22.

در رسانه های اجتماعی پست Gadot قدردانی Wonder Woman 1984‘s 1,000-قوی بازیگران و خدمه برای “دادن همه چیز آنها باید به فیلم ما” و به طور خاص به مدیر Patty Jenkins برای برخی از اضافی ستایش است. “او همیشه پشت ما او را به ما می دهد بال به جرات و او هر روز به ما کمک کرد پیدا خلاق ترین نسخه از خودمان” Gadot گفت. “من سپاسگزار به او تماس بگیرید دوست من.”

همه در همه, آن را برای تلفن های موبایل مانند فیلمبرداری در تعجبم که زن 1984 بود دشوار است اما پاداش روند. “من عاشق این شخصیت” Gadot گفت: امضای کردن. “من خیلی خوشحال و هیجان زده نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاری آن را با شما در سال 2020!”

چهره های آشنا

طرفداران واندر زن آمازون متحدان قطعا خوشحال می دانم که هر دو Robin Wright and Connie Nielsen خواهد بود reprising نقش خود را از سال 2017 فیلم به طور کلی به عنوان Antiope و ملکه Hippolyta بود.

رایت تایید بازگشت او به عنوان Antiope در مصاحبه با Net-A-Porter, آشکار است که او و Nielsen فیلم برداری از یک “وقفه زمانی دنباله” برای Wonder Woman 1984 در اسپانیا.

دانستن نمره

به عنوان اگر وجود ندارد به اندازه کافی هیجان اطراف Wonder Woman 1984, فیلم استخدام کرده است برنده جایزه اسکار, آهنگساز هانس زیمر به ارائه نمره برای این فیلم.

زیمر اعلام کرد دخالت خود را با Wonder Woman بعدی, انفرادی, ماجراجویی در وب سایت خود را. پروژه او را به عقب را به DC کمیک ابرقهرمان جهان پس از به ثمر 2016 را Batman v Superman: Dawn of Justice, که تا به حال او را ایجاد امتیاز برای Gadot را برای اولین بار به عنوان شخصیت. تحسین آهنگساز شده است و نامزد دریافت 11 جایزه اسکار در طول سال های برنده در سال 1994 برای شیر شاه.

اولین زن تعجب به ثمر رسانده بود توسط روپرت گرکسون-ویلیامز زیمر را همکار دیرین.

عکس, دوربین های دیجیتال, و رسمی, عنوان

در اواسط ماه ژوئن سال 2018 یک سراسیمگی از به روز رسانی در تعجبم که زن 1984 روشن ساخته است که کار او در واقع در حال حرکت در فیلم است.

پس از انتشار یک تصویر تبلیغاتی شامل “WW84,” جنکینز Gadot و استودیو تایید کرد که عنوان رسمی برای این فیلم Wonder Woman سال 1984در یک سری از رسانه های اجتماعی به روز رسانی. همراه با سیگنالینگ از شروع تولید این فیلم در این به روز رسانی همچنین شامل دو عکس از زن تعجب 1984.

به روز رسانی از Gadot تا به حال شخصیت او زل زده به یک سری از صفحه نمایش تلویزیون که بسیاری از آنها به تصویر کشیده نمادین تصاویر از ’80s در.

پس از بالاتر به روز رسانی Gadot نیز به ما در نگاه اول تعجب زن در لباس جدید. آن است که تا حد زیادی شبیه به یکی از او در اولین فیلم اما این لباس جدید که کمی روشن تر است. آن درخشش آن است که متناسب با زیبایی شناسی از 1980s.

در ضمن جنکینز نوشته شده به خصوص عکس جالب از کریس پاین شخصیت از اولین فیلم استیو تروور در 1980s مرکز خرید. داده می شود تصمیم خود را برای فدا کردن زندگی خود را در تعجبم که زنو که او می تواند بیش از 80 سال در سال 1984 عکس های هنوز جوان استیو تروور برانگیخته بسیار کمی از حدس و گمان در میان طرفداران.

از Westeros به Themyscira

بازی تاج و تخت , بازیگر و این Mandalorian ستاره پاسکال بود که بازیگران در یک نقش کلیدی در تعجبم که زن عاقبت. شخصیت بازی توسط پاسکال خواهد بود ماکسول خداوند قدرتمند تاجر در DC Comics universe که در نهایت تبدیل به یکی از ناشر ترین شیطانی خائنانی.

پاسکال است بهترین و شناخته شده برای بازی Oberyn Martell در HBO را بازی تاج و تختو همچنین خاویر پنا در Netflix, درام, Narcos. او در حال حاضر ستاره های دیزنی+ سری به Mandalorian به عنوان عنوانی فضل شکارچی و او قبلا یک نقش برجسته در Kingsman: The Golden دایرهو ستاره دار مقابل دنزل واشنگتن در عاقبت به اکولایزر.

این در تعجبم که زن عاقبت خواهد بود مراسم از انواع برای پاسکال و جنکینز به عنوان بازیگر که قبلا به نظر می رسد در 2015 درام در معرضبود که کارگردان جنکینز.

جدید زمان و مکان جدید

قبل از او رسما به عنوان عاقبت مدیر جنکینز مورد بحث برخی از ایده های او امیدوار است را به فصل دوم از تعجب زن, انفرادی, حماسه.

Wonder Woman

با توجه به مه 2017 مشخصات جنکینز دوم فیلم را امروزی تر تنظیم از جنگ جهانی اول زمینه Wonder Woman. بعد از آن گزارش نشان داد که دوران جنگ سرد خواهد بود مدت زمان برای فیلم دوم با عمل اتفاق می افتند در آمریکا در اوج تنش های بین المللی به جای بازگشت به اروپا است.

هر چه داستان مستلزم آن چشمگیر نوشتن تیم برنامه نویسی آن است. جف جانز جانباز DC Comics نویسنده و DC فیلم های co-رئیس گردد در ابتدا داستان برای عاقبت با جنکینز و Expendables فیلمنامه دیوید کالاهام آورده بود در سپتامبر سال 2017 برای پیوستن به تیم نوشتن.

دیانا در دراز مدت

Gadot به عنوان بازگشت در تعجبم که زن برای عاقبت اما ادامه حضور وي به عنوان چهره حق رای دادن نیست همیشه خیلی خاص.

Wonder Woman

ستاره Wonder Woman در ابتدا قرارداد فقط برای سه فیلم در WB ابرقهرمان جهان و پس از ظاهر شدن در Batman v Superman: Dawn of Justice, Wonder Womanو لیگ عدالتاو معامله شد و با توجه به اجرا قبل از Wonder Woman 1984. در برخی از نقطه بعد از انتشار Wonder Woman, اما, Gadot آینده با حق رای شد بنا به گزارش فراتر از آن سه فیلم. چگونه فراتر از آن فیلم او بروید نامشخص باقی مانده است در این نقطه است.

شکستن بیش از جعبه دفتر ثبت

زمانی که جنکینز ساخته بازگشت او برای Wonder Woman 1984 رسمی او را شکست و در عین حال رکورد دیگری را در یک لیست طولانی از تمجید مرتبط با ابرقهرمان هنوز جوان فیلم حق رای دادن.

Woder Woman 2

فیلمساز را برای مقابله با لينک مستقيم, co-نوشتن و تولید عاقبت به در تعجبم که زن بنا به گزارش ها باعث می شود او بالاترین پرداخت بانوان مدیر در تاریخ هالیوود. این قرارداد محصول از یک “غیر منتظره ای طولانی و سخت مذاکره” به گزارش خبرنگار هالیوود با جنکینز هل دادن به کسب عنوان آنجا که مرد از فولاد و Batman v Superman: Dawn of Justice مدیر زاک اسنایدر. (در تعجبم که زن بود که هر دو انتقادی و تجاری موفق تر از هر دوی این فیلمها در ایالات متحده تئاتر.)

نه تنها جنکینز’ معامله گزارش درآمد خود را بین 7 میلیون دلار و 9 میلیون دلار برای او اعتبار کار بر روی فیلم, اما آن را نیز به او می دهد درصد نسبتا زیادی از فیلم back-end درآمد (پول آن را می سازد پس از پوشش آن تولید و هزینه های تبلیغاتی).

در بسیار به همان شیوه در تعجبم که زن به طور موثر مجموعه استاندارد جدید برای زنان-led و زن-کارگردانی فیلم اکشن, جنکینز’ معامله برای Wonder Woman 1984 می رود راه طولانی به سوی تنظیم یک سابقه جدید برای جبران مدیران زن که به طور سنتی به دست آورده کمتر از همتایان مرد خود در هالیوود است.

به روز شده در تاریخ 21 آوریل سال 2020: اضافه Connie Nielsen در نظرات تاریخ انتشار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت