WNBA پیش نویس: 10 به تماشای علاوه بر Ionescu

همه ما می دانیم در مورد اورگان احساس سابرینا Ionescu. همه-اما مطمئن باشید شماره 1 انتخاب کنید در آینده WNBA پیش نویس به تنهایی می ایستد در NCAA کتاب رکورد و می توانست بالا انتخاب کنید فصل گذشته اگر او تصمیم به ترک زود است.

در حالی که Ionescu بزرگترین ستاره او را به دور از تنها به دانستن در سال 2020 WNBA پیش نویس است که برگزار خواهد شد تقریبا در آوریل 17 در 7 p. m. ET در ESPN. در اینجا نگاهی به 10 بازیکن به می دانم که در پیش نویس است.

10 WNBA draft names to watch (Albert Corona/Yahoo Sports)
10 WNBA پیش نویس نام به تماشای (آلبرت تاج/Yahoo Sports)

Ruthy Hebard — اورگان

2019-20 آمار فصل: 17.5 PPG, 9.7, RPG, 1.5 APG

Ionescu شد اورگان سوپراستار, اما او نمی تواند سه گانه-دو ملکه بدون کلید پشتیبانی می کند.

Hebard تکمیل مسلما بهترین pick-and-roll duo در این بازی که Ionescu شکست در جزئیات با بازی نوار برای لس آنجلس تایمز.

6-پا-4 قدرت به جلو برگ اورگان به عنوان شماره 2 گلزن در تاریخ برنامه پشت Ionescu و شات 68.5 درصد (دوم در NCAA) در فصل به طور منظم. او امتیاز و ریباند در هر بازی تیم اوج.

Satou Sabally — اورگان

آمار فصل: 16.8 PPG, 7.2, RPG, COOLING 2.0

Oregon forward Satou Sabally (AP Photo/Kyusung Gong)
اورگان به جلو Satou Sabally (AP Photo/Kyusung گونگ)

Sabally که اعلام کرد برای WNBA پیش نویس به عنوان یک تازه وارد است که قسمت سوم از اردک سه نفر. او متنوع بازی او و همه کاره است در جرم برخورد 177 3-اشاره گر در او سه سال کار حرفه ای. آلمانی تیم ملی 6-پا-4 هافبک به ثمر رساند 25 امتیاز در برابر تیم آمریکا در اورگان نمایشگاه است.

Sabally گفت که او اعلام کرد در بخشی به دلیل پول و مراقبت از خانواده خود را. خواهر کوچکتر او نقش اورگان است.

لورن Cox — بیلور

آمار فصل: 12.4 PPG, 8.1, RPG, 3.6 APG, 2.55 kate makarow

Baylor forward Lauren Cox (AP Photo/Charlie Neibergall)
بیلور به جلو لورن کاکس (AP Photo/چارلی Neibergall)

می توان آن را آسان به را فراموش کرده ام که بیلور است حاکم قهرمان ملی و خرس آن را بدون ستاره 6-پا-4 قدرت به جلو لورن کاکس با توجه به اواخر بازی مصدومیت زانو. ارشد و دالاس بومی بازگشت به شروع 2019-20 فصل اما دچار استرس واکنش در پای راست خود در ماه نوامبر از دست رفته و هفت هفته است.

خرس شانس خوب و بدون از دست دادن خود را در تنها بازی این فصل به کارولینای جنوبی در بهشت جم تا آخر فصل به طور منظم ناراحت است. اما او خود را رهبر و نقطه کانونی. او چند بار برنده بزرگ 12 دفاعی بازیکن سال جایزه و ساخته شده 2019 NCAA چهار نهایی تمام مسابقات تیم است.

Tyasha هریس — کارولینای جنوبی

آمار فصل: 12.1 PPG, 11.3 RPG 5.7 APG

South Carolina guard Tyasha Harris (AP Photo/Sean Rayford)
کارولینای جنوبی گارد Tyasha هریس (AP Photo/Sean Rayford)

شماره 1-رتبه Gamecocks متکی متعادل به ثمر رساند حمله بین دو سالمندان و سه سال اول شروع. هریس 5-پا-10 نقطه گارد برای اولین بار در تاریخ برنامه با 700 یا چند شغلی کمک و رهبری تیم را به دو SEC فصل به طور منظم عناوین سه ثانیه مسابقات عنوان و در سال 2017 قهرمانی ملی.

او فینالیست برای مشاهیر بازیکن سال جایزه WBCA وید جایزه و نانسی لیبرمن جایزه برای کشور بهترین پوینت گارد.

Chennedy کارتر — Texas A&M

آمار فصل: 21.3 PPG, 4.3, RPG 3.5 APG

Texas A&M guard Chennedy Carter (AP Photo/Sean Rayford)
Texas A&M گارد Chennedy کارتر (AP Photo/Sean Rayford)

کارتر بود اجماع دانشجوی سال اول از سال در سال 2018 خواهد شد و چشم پوشیدن نهایی سال از واجد شرایط بودن. 5-پا-7 junior گارد تیراندازی شد پنجمین گلزن برجسته در کشور و دوم در مسابقات NCAA است. او 1,983 حرفه ای امتیاز دوم هستند در برنامه تاریخچه شش پشت است و او دارای سوابق برای اکثر بازی ها با حداقل 20 امتیاز (62) و حداقل 30 امتیاز (12).

کارتر شروع فصل تنظیم دانشگاهی به ثمر رساند رکورد در برابر تیم آمریکا با 34 امتیاز در نوامبر نمایشگاه است. در فصل گذشته مسابقات NCAA یک مزاحمت Muffet McGraw گفت: کارتر بود “کاملا unguardable” برای او نوتردام تیم ملی. “ما فقط باید امید او نتواند.”

کریستال Dangerfield — UConn

آمار فصل: 14.8 PPG, 3.4, RPG 4.1 APG

South Carolina guard Tyasha Harris and Connecticut guard Crystal Dangerfield are expected to go in the first two rounds of the 2020 WNBA draft. (AP Photo/Sean Rayford)
کارولینای جنوبی گارد Tyasha هریس و کانکتیکات نگهبان کریستال Dangerfield انتظار می رود که در دو دور اول از سال 2020 WNBA پیش نویس است. (AP Photo/Sean Rayford)

Dangerfield, a 5-پا-ارشد 5 نقطه گارد نبود این تیم بیشترین یا بهترین گلزن rebounder. اما او آوازی رهبر و کلید مشارکت کننده در UConn بزرگترین بازی ها در برابر ضرر و زیان اورگان, کارولینای جنوبی و بیلور.

Dangerfield در زمان بیش از آن بازی و ارائه رهبری ارشد یک جوان تیم ملی مورد نیاز است. او به ثمر رساند فصل-بالا 25 برابر Gamecocks و 19 در برابر اردک ساخت 4 6 3-اشاره گر به عنوان تنها دو رقمی نیرومند و درشت هیکل در این بازی. او یک 41.6 درصد تیرانداز از عمیق است.

Mikayla Pivec — Oregon State

آمار فصل: 14.9 PPG, 9.3, RPG, 4.5 APG

Oregon State guard Mikayla Pivec (0) during the first half of an NCAA college basketball game against Arizona Friday Jan. 10, 2020, in Tucson, Ariz. (AP Photo/Rick Scuteri)
Oregon State گارد Mikayla Pivec (0) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر آریزونا جمعه Jan. 10, 2020, در, Tucson, Ariz. (AP Photo/ریک Scuteri)

Pivec در Beavers’ top-10 به صورت حرفه ای امتیاز ریباند و کمک شد و این برنامه تمام وقت دوباره بجای اول برگشتن رهبر (1,033) در Pac-12 چهارم برابر استنفورد. 5-پا-10, تیراندازی گارد دوم شد و در این کنفرانس در ریباند و پنجم در تیراندازی در صد (50.3).

Pivec دفاع خود را به دست آورده فینالیست nod برای مشاهیر DPOY. Beavers برگزار شد و مخالفان به طور متوسط 35.3 درصد از طبقه و یک 11th-بهترین 0.85 امتیاز به ثمر رساند در هر تلاش.

مگان واکر — UConn

آمار فصل: 19.7 PPG, 8.4, RPG 2.9 APG

Connecticut's Megan Walker (AP Photo/Jessica Hill)
کانکتیکات مگان واکر (AP Photo/جسیکا هیل)

واکر شد آمریکا کنفرانس ورزشی بازیکن سال به عنوان یک کاربر و رهبری UConn در به ثمر رساند و بازگشت. 6-پا-1 کوچک به جلو شات 47.7 درصد از کف از جمله بهبود 45.1 درصد (78 173) از فراتر از arc.

سابق شماره 1 استخدام از دبیرستان تا به حال سختی شروع کردن نیمکت به عنوان یک دانشجوی سال اول است و اعلام زود است.

بلا Alarie — پرینستون

آمار فصل: 17.5 PPG, 8.6 RPG 2.3 APG, 2.4 kate makarow

Princeton Tigers forward Bella Alarie (Photo by John Jones/Icon Sportswire via Getty Images)
پرینستون ببر جلو بلا Alarie (عکس از جان جونز/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

Alarie رفتن در بسیاری از, مسخره, پیش نویس ها و ببر پایان سال رتبه شماره 22 هر چند متاسفانه ما نیست قادر به دیدن ارشد چه کوچک رو به جلو می تواند انجام دهد در مرحله بزرگ است.

6-پا-4 رو به جلو شد دوم آیوی لیگ بازیکن به پیروزی دو WBCA مربیان’ All-امریکا افتخارات. کاپیتان در رتبه اول در برنامه تاریخچه در نقاط (1,703), بلوک (249) و دو برابر (40). او top-10 تقریبا در هر رده. پرینستون به پایان رسید و در 26-1 و به حال ملت دوم-طولانی ترین پیروزی شاگردانش در 22 پشت کارولینای جنوبی است.

بئاتریس Mompremier — دانشگاه میامی

آمار فصل (17 بازی): 16.8 PPG, 9.8 RPG, 1.7 kate makarow

Miami forward Beatrice Mompremier (AP Photo/Luis M. Alvarez)
میامی رو به جلو بئاتریس Mompremier (AP Photo/Luis M. Alvarez)

Mompremier نامگذاری شد به همه-امریکا تیم بود و یک فینالیست برای سال 2020 لیزا لسلی جایزه که در نهایت رفت و به دانشجوی سال اول احساس علیا بوستون از ایالت کارولینای جنوبی. Mompremier شد 13th فعال بخش من بازیکن به eclipse و 1 ، 000 1 ، 000 امتیاز ریباند, با وجود از دست رفته زمان در اوایل فصل به دلیل مصدومیت پای.

6-پا-4 ارشد قدرت به جلو منتقل شده از بیلور پس از دو فصل.

بیشتر نامهای به سازمان دیده بان: Mikiah هربرت هاریجان می (PF, South Carolina), Te كردند کوپر (PG بیلور), Kiah Gillespie (PF ایالتی فلوریدا), Kathleen Doyle (PG, Iowa), هیلی Gorecki (SG دوک).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>