آپدیت به ویندوز 10 است و مناسب در اطراف گوشه نگه داشتن در خط با دو بار در سال به روز رسانی برنامه — یک بار در بهار و یک بار در پاییز.

شناخته شده به عنوان ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی این یکی را به نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از چیزهایی که در سراسر سیستم عامل است که در حال حاضر مورد استفاده در 1 میلیارد دستگاه در سراسر جهان است. که شامل روزمره عناصر مانند فایل اکسپلورر و برخی از تغییرات کوچک به تقویم در نوار وظیفه.

با به روز رسانی در حال حاضر زندگی می کنند در انتشار پیش نمایش حلقه از برنامه Windows Insider (و اعتقاد بر این بود که به زودی به هر کس دیگری) ما صرف مقدار زیادی از زمان با آن در طول چند ماه گذشته. وجود دارد هر چیزی خاص است که باعث می شود این به روز رسانی ارزش دانلود ؟

کورتانا می شود بصری به روز رسانی آن را سزاوار

در دوران سیری و الکسا, مایکروسافت, مجازی دستیار Cortana نشده است که محبوب است. پایگاه کاربر گزارش شده است که بسیار کوچکتر از آن رقابت به طور عمده با توجه به آن که مربوط به ویندوز 10 و ویندوز فون. اما نیست که توقف مایکروسافت از بهبود آن است. با ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی کورتانا گرفتن یک نگاه جدید و احساس در اطراف محور بهره وری.

آن استفاده می شود که کورتانا بود “همراه با به روز رسانی سیستم عامل به این معنی است که آن را تنها می توانید ویژگی های جدید با به روز رسانی ویندوز. با مارس سال 2020 به روز رسانی هر چند مایکروسافت “unbundled” دستیار و در حال حاضر به روز رسانی آن به طور جداگانه از طریق فروشگاه مایکروسافت. امیدوارم که به معنی به روز رسانی های مکرر در آینده است.

برای بسیاری از مهم ترین بخش این تغییر این است که کورتانا در حال حاضر دارای یک رابط کاربری جدید. نسبت به قبل از آن در حال حاضر بسیار پاک تر و مکالمه. به جای توجه به صدای خود را به صحبت کردن با دستیار شما می توانید نوع از دستورات را فقط به عنوان اگر شما در یک Facebook Messenger گپ زدن با یک دوست. کورتانا حتی کمک خواهد کرد که شما برای باز کردن برنامه و برنامه های دیگر بر روی کامپیوتر خود را اگر نیاز بود.

مایکروسافت “unbundled” کورتانا که امیدوارم بیشتر به معنی به روز رسانی مکرر در آینده است.

در جای دیگر کورتانا پنجره خود را بسیار جمع و جور تر است و می تواند undocked از نوار وظیفه و کشیده در اطراف هر نقطه بر روی دسکتاپ. حتی هر دو نور و تاریکی حالت های خود را برای مطابقت با تنظیمات سیستم. تعامل با کورتانا در حال حاضر احساس می کند درست مثل یک موضوع از پیام های متنی. این تقریبا باعث می شود شما می خواهید به استفاده از آن.

اما برای تمام کسانی که ویژگی های جدید کورتانا را Halo می کند درخشش کمی کم نور. مایکروسافت rebranded کورتانا از بیشتر از یک دستیار شخصی برای بهره وری دستیار به منظور کمک به بهبود راه شما کار می کنند. که بدان معنی است که که آن را از دیگر شاخه خود را با خانه های هوشمند دستگاه ها و نه می توان آن را مورد استفاده برای پخش موسیقی. بسیاری از آن متصل به صفحه اصلی و مهارت های دیگر دستورات از کورتانا نوت بوک نیز دیگر پشتیبانی می کند.

به جای کورتانا همچنان متمرکز بر روی کامپیوتر مشترک کارهایی مانند پیدا کردن فایل های, بازیابی factoids چک کردن آب و هوا, توزیع, چیزهای بی اهمیت, و یا باز کردن مشترک تنظیمات صفحات.

کمی بهبود یافته File Explorer

فایل اکسپلورر یکی از مهم ترین جنبه های ویندوز 10. همه ما هر روز استفاده از آن برای پیدا کردن اسناد و حرکت به پوشه ها. در حالی که ما اعتقاد داریم آینده ویندوز 10 به روز رسانی آن را بزرگ بصری طراحی مجدد مایکروسافت در حال حاضر شروع به افزایش سرعت آن است. تغییرات ظریف هستند اما آنها تفاوت را در دراز مدت وقتی که می آید به سهولت پیدا کردن فایل های خود را.

زمانی که به روز رسانی به مارس سال 2020 به روز رسانی, شما خواهید دید که نوار جستجو در فایل اکسپلورر کمی بیشتر مفید است. در حال حاضر صفحه ویندوز, جستجو, شما یک منوی کشویی جمعیت با پیشنهاد فایل های که شما می توانید انتخاب کنید از. شما حتی می توانید نوع دستورات و یا نگاه عمیق تر به مناطقی که نبوده و نمایه های جستجو — راست از فایل اکسپلورر.

ابر دانلود برای زمانی که چیز اشتباه

وجود دارد همیشه می آید زمانی که کامپیوتر شما ممکن است کار درست اما ممکن است در سال 2020 به روز رسانی مایکروسافت خود را به عقب. به جای رفتن را از طریق روند دردناک و نیاز به دانلود فایل های ISO و سوزاندن سی دی نصب مجدد ویندوز است که در حال حاضر کمی آسان تر به لطف ویژگی های جدید شناخته شده به عنوان ابر دانلود.

می توان آن را در بر داشت زیر بازیابی تنظیمات و با این نسخهها کار فقط به عنوان نام نشان می دهد. این انتخاب اجازه می دهد تا شما را به دانلود یک کپی کامل از ویندوز از اینترنت اگر شما می خواهید برای انجام یک محلی نصب مجدد.

ابر دانلود گزینه نصب مجدد همان ساخت نسخه و نسخه که در حال حاضر نصب شده بر روی دستگاه شما.

تنظیمات و به روز رسانی ویندوز تغییرات

به روز رسانی ویندوز و تنظیمات برنامه در دو حوزه کلیدی در ویندوز 10 و هر دو در حال گرفتن برخی از ترفند کوچک برای کمک به ایجاد هر دو آسان تر به درک. کاربران قدرت را نیز قدردانی به روز رسانی تنظیمات صفحات و برخی از گزینه های جدید برای کمک به سفارشی کردن کامپیوتر خود را.

شبیه به پنل تنظیمات در اپل سیستم عامل Mac OS مه سال 2020 به روز رسانی معرفی یک کاربر تصویر پروفایل در بالای پنجره تنظیمات برای بهتر نشان می دهد که تنظیمات در حال تغییر است. نیز وجود دارد یک لینک برای نشان دادن وضعیت OneDrive cloud storage حساب و یک پیام به شما اجازه می دانم اگر مسائل با به روز رسانی ویندوز. این مطمئن شوید که به تواند مفید باشد برای کسانی که ممکن است بخواهید برای بررسی بر روی کامپیوتر خود را در یک نگاه سریع.

در جای دیگر مایکروسافت نیز معرفی برخی از راه های جدید برای کنترل ویندوز خود را به روز رسانی. در حال حاضر وجود دارد یک صفحه نمایش اضافی برای دیدن اختیاری به روز رسانی در یک مکان. به روز رسانی درایور سخت افزار به روز رسانی و چیزهایی که مربوط به ویندوز خود را نشان می دهد وجود دارد برای کمک به شما آنچه شما نیاز دارید را نصب کنید و آنچه که شما نمی.

و حتی برای کنترل بیشتر تنظیمات برنامه به شما راه های بیشتری برای محدود کردن پهنای باند استفاده می شود برای به روز رسانی. وجود دارد گزینه های جدید برای تنظیم دقیق “مطلق پهنای باند” در حد مگابیت در ثانیه اگر شما در یک طرح داده های محدود.

دیگر تغییرات در تنظیمات ویندوز شامل یک به روز رسانی وضعیت شبکه صفحه. جدید خود را با طراحی بهتر و برجسته استفاده از داده ها و اطلاعات محدودیت برای شبکه های. تغییرات کوچک شامل توانایی برای تغییر رنگ از اشاره گر ماوس خود را در هنگام انتخاب متن توانایی برای ورود به کامپیوتر خود را فقط با ویندوز سلام و بدون رمز عبور, و برخی از کنترل ها به صورت خودکار تنظیم, جهانی, ویندوز, سیستم عامل, نرم افزار برای راه اندازی مجدد هنگامی که شما به سیستم وارد شوید.

این همه تغییرات کوچک اما آنها ثابت کنیم که مایکروسافت پرداخت توجه به جزئیات است.

دیگر تغییرات کوچک

برای همه این تغییرات با کورتانا File Explorer ابر دانلود و قرص حالت وجود دارد برخی از کوچکتر بیش از حد. این تغییرات پوشش چیزهایی که شما در حال حاضر در حال استفاده در ویندوز 10 هر روز: اطلاعیه مدیر وظیفه دسکتاپ های مجازی و حتی پاپ تقویم در نوار وظیفه.

برای بسیاری از مردم این تغییرات بسیار قدردانی خواهد شد. به عنوان مثال پیدا کردن اگر دستگاه شما ویندوز است سریع SSD در حال حاضر راحت تر در مارس سال 2020 به روز رسانی. شما می توانید فقط در تب performance در Task manager به دیدن این نوع دیسک. آن را در حال حاضر یک SSD یا HDD شاخص صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از در حال اجرا “شدن از شر entrusted toolbar” فرمان. و برای علاقهمندان به بازی GPU بخش در حال حاضر شما را نشان می دهد درجه حرارت خود را بیش از حد طولانی آن را به عنوان پشتیبانی از WWDM 2.4 یا بالاتر.

در جای دیگر مایکروسافت بهینه سازی راه که اطلاعیه ها در ویندوز 10. اگر شما خسته از گرفتن اطلاعیه شما در حال حاضر باید راه های بیشتری برای تعریف تنظیمات خود را برای آنها. در حال حاضر زمانی که شما دریافت یک اعلان وجود خواهد داشت یک خطی دندانه تنظیمات به شما اجازه خاموش کردن اعلانهای فردی که برای برنامه. نیز وجود دارد یک سطح بالا تنظیم راست در اکشن سنتر در حال حاضر برای کمک به شما در کنترل بهتر اطلاع رسانی خود را در تنظیمات.

دیگر تغییرات کوچک شامل توانایی برای تغییر نام مجازی رومیزی بهبود وضعیت شبکه صفحه ای که اطلاعات نشان می دهد در یک نگاه و کارآمد سریع جفت برای جفت شدن بلوتوث سازگار با دستگاه خود را به کامپیوتر خود (مانند سطح شماره گیری نمایید.)

چیزهای بزرگتر را پیش رو دارد

ماه مه سال 2020 به روز رسانی است که به وضوح بسیار کوچکتر از قبلی به روز رسانی ویندوز. در گذشته ما دیده ایم با نام تجاری ویژگی های جدید مانند ویندوز جدول زمانی را به گوشی خود را و بیشتر. ویندوز 10 به روز رسانی در حال حاضر به نظر می رسد در اطراف تکه های کوچکتر و رفع اشکال در اینجا وجود دارد.

نسخه بعدی ویندوز 10 هر چند می تواند به شکل دادن به بود بسیار بزرگتر است. تحت رهبری سطح رئیس Panos Panay آن را شایعه شده است که از سقوط ویندوز 10 به روز رسانی می تواند نگاه و احساس بسیار متفاوت تر از این یکی. بازگشت ویندوز مجموعه و یک نگاه دوباره طراحی برای ویندوز 10 هستند فقط دو چیز به نگاه به جلو به.

تا آن زمان آن را کوچک روزمره و چیزهایی که مهم نیست و ممکن است در سال 2020 به روز رسانی یکی نیست به جست و خیز.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت