فرم های بسیاری از به اصطلاح دیجیتال پول نیست در واقع خیلی جدید و یا نوآوری—و نه واقعی ‘پول’ در اکثر موارد—و اغلب تعدادی از جنبه های کلیدی مشترک است. راه های که در آن آنها ممکن است ما بهترین شاخص برای این که آیا این یا آن سیستم پرداخت و یا crypto-سکه زنده خواهد ماند و یا به سادگی در نهایت بی ارزش است.

تبلیغات

برای هزاران سال, اجتماعی و مالی متفکران باید در نظر گرفته خطرات ناشی از ” بد “پول در بازار و یا دیگر نادرست دارندگان ارزش اغلب در طول زمان از فشار مالی یا نوآوری مانند ظهور ارزهای جدید و یا راه های دیگر برای نشان دادن و تعیین کمیت ارزش است که ما اعضای جامعه ممکن است برای چیزهای دیگر و یا جمع آوری به عنوان” ثروت.’

آیا در مورد ‘وصل’ nickels و ‘کوتاه’ نقرهدولت-حمایت ارزهای بدون پشتوانه مثل کاغذ, دلار, سایه مقررییا رمزنگاری سکه که با صدای تلپ افتادن مردم زمینه نگرانی عمدتا بر محور این ایده از ارزش افتادن از طریق ترک و احتمالا فرود در جیب شخص دیگری. چنین نگرانی همچنان امروز به عنوان شرکت هایی مانند اپل بارگذاری و Facebook پیوستن به فشار برای fintech و دیجیتال نسبت به ارائه طیف وسیعی از گزینه های است که همیشه آسان برای جدا کردن اجازه دهید به تنهایی تعیین ارزش منصفانه.

دیجیتال دارایی است و بسیاری از اشکال نیست همیشه ‘پول’

جوامع مدرن را ابداع بی شماری از نام تجاری ما قادر اقلام دارایی و ارزهای (مثل همیشه قابل تحسین “یونجه” “ابتدا” “نا مشروع” و “wad”) بلکه چندین سیستم مختلف برای طبقه بندی و ارز آیتم های ما و نشانه ارزش است. برای اهداف عملی ما اغلب توده آنها را با هم به عنوان ‘پول’ اما عمده انواع در واقع کاملا متفاوت است.

امروز مصرف کننده زندگی معاملات عمدتا با دو نوع پول: اولین بار است که یک نوع ارز شناخته شده به عنوان فیات ارز مانند دلار ارزش آن است تضمین شده توسط دولت صدور آن (به جای مقدار معادل آن طلا یا نقره به عنوان در نسل های قبلی). نوع دوم کالا: در چیزهایی که خود به خود ارزش ذاتی (مانند طلا و نقره و نفت) و می تواند معامله می شود یا به فروش می رسد بر اساس ارزش این کالاها به عنوان بیان شده در ارز.

در سال 2020 تنها حدود یک دهم از فیات ارز در جهان وجود دارد به عنوان واقعی و فیزیکی پول; بسیاری وجود دارد و فقط به صورت دیجیتالی (یا بر روی کاغذ به استفاده از کلاسیک عبارت) و حرکت در سراسر جهان در یک الگوی پیچیده بین ما حساب های بانکی مختلف و مقصد دیگر.

“بانک سویفتو کارت شبکه را به شما بگویم که پول دیجیتال است در حال حاضر” با توجه به Lex Sokolin جهانی FinTech شرکت سر در blockchain نرم افزار شرکت ConsenSys. در این مرحله او گفت: Gizmodo یک ایمیل به در “چه ما در حرکت در اطراف از حساب بانکی به حساب بانکی با استفاده از پرداخت ریل و یا هسته سیستم بانکی است فقط نرم افزار تعهدات بین اشخاص شرکت ها.”

در مکان هایی مانند آمریکا و اروپا و چین و مقامات و بسیاری از مصرف کنندگان شده اند و همه برای این انتقال شامل کارت و یا انتقال بر اساس و حتی پرداخت تماس به همیشه بیشتر جنبه های زندگی روزمره. متعدد آجر و ملات کسب و کار بوده و رفتن cashlessیک.k.یک. کارت و/یا تماس با ما پرداخت تنها (ایجاد و در عین حال یکی دیگر از زمینه برای عبارت ‘پول شما هیچ خوب در اینجا).

از آنجا که این روند طیف گسترده ای از شرکت ها به دنبال دریافت در در عمل در حال توسعه روش های ذخیره سازی و یا امیدوار کننده دسترسی به پول است که ممکن است به نظر می رسد مانند مجزا روش های جدید اما بیشتر تکیه بر همان ابزار آشنا.

وقتی که می آید برای شکستن الکترونیکی گزینه های خارج وجود دارد Sokolin گفت: وجود دارد در درجه اول باید یک تمایز بین “پول دیجیتال به عنوان یک ابزار”—به عنوان مثال رمزنگاری نشانه یا ‘سکه’ شما می توانید با پرداخت—و “دیجیتال پرداخت ریل گسترده تر” که شامل اپل پرداخت, Uber, پول, فروشگاه کارت های اعتباری و بسیاری از بسیاری دیگر.

پرداخت ریل و کیف پول دیجیتال: از macy’s کارت به اپل پرداخت و بارگذاری پول

ایده مارک و یا شرکت های خاص سیستم های پرداخت محبوب است اما جدید نیست. در ایالات متحده فروشگاه های بزرگ مثل macy’s و سیرز در میان اولین شرکت رسمی به ‘در حال اجرا کردن یک تب’ با ارائه اعتبار مبتنی بر ذخیره حساب های که ممکن است ارائه تخفیف پاداش امتیاز و فرصت برای تاخیر در پرداخت. در میان چیزهای دیگر از این نوع حساب استفاده شده است برای جذب مشتریان و ارتقاء صرف.

اخیرا بسیاری از شرکت ها شروع به همکاری با موسسات مالی که نام تجاری مربوط به کارت به عنوان یک شرکت هواپیمایی و یا فروشگاه های سخت افزاری استفاده می شود در جاهای دیگر مانند به طور منظم اعتباری و یا کارت بدهی در حالی که به طور همزمان کاهش چنین شرکت های جدایی (و به طور بالقوه هزینه) از مشتریان خود پرداخت روشها و عادات.

اکثر زمان دیجیتال گزینه های پرداخت از مارک های معروف و همچنین تکنولوژی سیستم عامل هنوز هم وجود دارد در امتداد این خطوط. به عبارت دیگر Sokolin گفت: “پول که نشسته’ در حال بارگذاری پول حساب و یا در برخی از برنامه اپل متصل به یک گلدمن ساکس حساب نیست واقعا پول دیجیتال. این یک نقطه پاداش یا بدهی در یک حساب بانکی متصل است که از طریق fintech رابط های برنامه کاربردی به نرم افزار شرکت تجربه کاربر.”

مثلا “زمانی که امتیاز اعتباری ارائه می دهد یک حساب کاربری در آن به احتمال زیاد با استفاده از برخی از ارائه دهنده شخص ثالث به داشتن مجوز و باز سنتی, حساب بانکی که پس از آن با استفاده از بانکداری سنتی نرم افزار” او رفت. “قابل توجه مربع بوده است گانینگ برای یک بانک مجوز و در نهایت گرفتن یک. به این منظور [از آن] پول داخل مربع, پول نقد, برنامه, اما هیچ چیز وجود دارد به خصوص در مورد آن از تجربه کاربر.”

در واقع به غیر از (احتمالا) جمع آوری داده ها امتیاز کاربران عادات هزینه تغییر تجربه کاربر است که در مورد تمام است که مارک دیجیتال ریل می توانید انجام دهید که فرض آن دسته از کاربران در یک محل که در آن دیجیتال و زیرساخت های مالی وجود داشته باشد به حمایت از آنها.

وکیل ریکاردو هردیا سالازار که شیوه های قانون در ایالات متحده و مکزیک است و نوشته شده است در مورد ظهور fintech در هر دو کشور نوشت: در یک ایمیل که او متوجه یک “باور نکردنی” مقدار بازاریابی در اطراف در محصولات اپل از جمله خود اپل پرداخت پلت فرم (فرم از کیف پول دیجیتال ” که “واقعی خود را با استفاده از کارت های اعتباری از طریق آی فون نرم افزار” هردیا گفت) و اپل کارت (“واقعا صادر شده توسط بانک گلدمن ساکس آمریکا است, Salt Lake City, شعبه, نه سیب”).

با این وجود به دلیل مکزیک سرمایه گذاری قانون هنوز مراکز به شدت در خود ملی پزوی اپل پرداخت است و نه استفاده می شود و نه در دسترس برای نصب در مکزیک مبتنی بر اپل. در واقع فیات نقدی هنوز هم حاکم عالی گفت: با تشکر در بخش های بزرگ به مکزیک بزرگ اقتصاد غیررسمی. در بسیاری از موارد بیش از حد مردم نمی توانیم گوشی های هوشمند در همه. دولت مکزیک در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طرح برای سراسر کشور مالی نوآوری هردیا نوشت: اما در حال حاضر حتی با استفاده از کارت های بانکی نیست همیشه یک گزینه است. “البته اپل کارت است و حتی در رادار.”

Sokolin تکرار این مرحله نوشتن است که یکی دیگر از کلیدی “لنز” برای اندازه گیری تاثیر fintech است “تلاش برای درک بلوغ دولت ارائه شده پرداخت و زیرساخت” مانند سیم انتقال ACH گزینه های رایج در ایالات متحده, اما به مراتب کمتر از آن در مکزیک و جاهای دیگر. “در اروپا به عنوان مثال پرداخت تماس بسیار گسترده تر. در آسیا کد QR پرداخت شده توسط شرکت های با تکنولوژی بالا از آنجا که آنها دسترسی مستقیم به دولت و سیستم بانکی,” او توضیح داد.

و در حالی که به نظر می رسد اپل به احتمال زیاد به آب و هزینه های آن آزمایش های سرمایه گذاری که آیا آنها موفق هستیم یا نه شرکت های دیگر ارائه شده اند در سمت چپ برخی از کارشناسان خود را بالا بردن ابرو و/یا خاراندن سر خود را.

در ماده Uber که قصد دارد به ارائه حساب های اعتباری برای سواران و کارت های بانکی با واریز درآمد برای اضافه برداشت-حفاظت برای رانندگان جان Detrixhe منعکس شده برای کوارتز در اکتبر 2019 “در کوتاه مدت بارگذاری پول می تواند نگه داشتن آن رانندگان در جاده ها و به دور از رقبا [و] نیز می تواند بارگذاری را کسب و کار خود را کارآمد تر” را به عنوان توسط برش بر روی صدها میلیون نفر سالانه در کارت-هزینه های پردازش.

علاوه بر این او نوشت: “در خارج از ایالات متحده و اروپا پرداخت نقدی هنوز هم محبوب در بسیاری از بازارها و ارائه سواران و فرفره کارگران با خدمات بانکی می تواند تغییر معاملات دور از یادداشت ها و سکه ها به دیجیتال.” اما امروز Detrixhe اشاره کرد: “حال بارگذاری در حال سوختن است از طریق پول نقد به سرعت در اصلی آن کسب و کار خدمات مالی و بعید به نظر می رسد برای جبران که در هر زمان به زودی.”

و پس از آن وجود دارد ترازو: Facebook پاسخ به رمزنگاری و غیر متمرکز ارز—به جز آن نیست واقعی ارز حداقل برای آینده قابل پیش بینی است و هر دو Facebook سنتی و ارز نقش مرکزی.

از بالا و پایین crypto-کالا یک.k.a. ‘ارز’

در راه های مختلفی Facebook جدا از Tech pack سال گذشته با اعلام برنامه های خود برای راه اندازی ترازو های دیجیتال جدید ‘سکه’ یا ‘cryptocurrency,’ نیز به عنوان یک سازمان جداگانه به اتهام دموکراتیک مدیریت آن است.

بر خلاف پرداخت ریل جهان از رمزنگاری و blockchain نسبتا تاریخچه کوتاه و به احتمال زیاد شامل قلمرو ناآشنا برای مهندسین و متوسط خوان. بر خلاف فیات پول در ارتباط با پرداخت ریل های ریاضی پیچیده محصولات دیجیتال به نام “cryptocurrencies’ معمولا نیست و وابسته به دولت و یا شرکت های خصوصی و استفاده از روش های مختلف و مقدار انرژی (همچنین به عنوان های مختلف فلسفه) برای ایجاد دیجیتال خود را و/یا غیر متمرکز ارز ،

توماس Nyugen توسعه دهنده Riecoin گفت: Gizmodo در یک ایمیل وجود دارد که چند عامل اصلی را در نظر بگیرید با توجه به Facebook را ترازو طرح و دیجیتال در کل. او ابتدا گفت: “این که آیا شما ترجیح می دهند Bitcoin ترازو و یا فدرال رزرو دیجیتال دلار پایین می آید به اعتقادات خود را در اقتصاد و جامعه است.”

“ترازو برای مثال خواهد بود خصوصی پول ضرب از مانده حساب های کاربری و میزبانی بزرگترین دره سیلیکون oligopolies,” Nyugen نوشت. “کاربران از پول تحت کنترل سازمان را به طور کامل به آنها اعتماد. و ما می دانیم که [سازمان های خصوصی] اغلب نمی کنند در بهترین منافع کاربران یعنی با جمع آوری اطلاعات شخصی شارژ قابل توجهی در هزینه و یا خودسرانه ممنوعیت کاربران است.”

“غیر متمرکز ارزهای حل مسائل اعتماد, اما همچنین معرفی خود به خود” او ادامه داد. “دولت تمایل به دشمن به چنین راه حل است و می تواند محدود و یا حتی آنها ممنوع ساخت آنها عملا غیر قابل استفاده حتی اگر آن را ممکن است برای آنها تعطیل است.”

Nyugen گفت: این نیز مهم است به رسمیت شناختن است که های مختلف نشانه های محاسبه شده در راه است که می توانید آنها را بیشتر یا کمتر در دسترس برای کاربران مختلف. چگونه آنها ‘استخراج’ یا ‘بنا’ را نیز تحت تاثیر قرار چگونه بی فایده است که فرایند انرژی دانا—یک نگرانی او به نام “توجیه در دوران آب و هوا ضرورت است.” به این منظور Riecoin توسعه دهندگان بر اساس رمز خود را در محاسبات است که به دنبال نخست-شماره فلکی بنابراین به عنوان به سود تحقیقات علمی در حالی که معدن.

اما مسئله عمیق تر از ترازو را پویا crypto اکوسیستم است “خیلی بیشتر گسسته” Nyugen گفت. “می blockchain مبتنی بر دارایی تواند موثرتر ارائه شده در مقیاس به قدرت اقتصاد ؟ جواب من بله است در طول زمان است.” او گفت: آنچه Facebook پیشنهاد—یک به اصطلاح “stablecoin,” حمایت جهانی فیات ارز—به نظر نمی رسد به عنوان انقلابی و نه به عنوان قابل دوام طولانی مدت.

“این ایده از” ثبات سکه “می آید تا به طور منظم در وعده ثبات ارزش در مقایسه با بیت کوین و بسیاری دیگر” Nyugen نوشت. “اما من آنها را بیشتر به عنوان یک به طور موقت راه حل عملی برای ساده تر تبدیل ارز از هر چیز دیگری. در واقع ممکن است به سادگی ذخیره و یا استفاده از دلار, طلا, و یا حتی هر موجود متمرکز digital پول است.”

Sokolin به نظر می رسید به توافق توصیف ترازو به عنوان “یک راه برای جایگزین سرمایه [به] شبیه سازی یک حساب بانکی بازگشت, بدون اینکه لزوما تسلیم به همان مقررات (اما نگه داشتن خالص درآمد حاصل از بهره).” به همین دلیل او پیش بینی کرد, “دولت های سراسر جهان را با فشار به عقب یا آن را تبدیل به نسخه های دیجیتال خود را به ارز تبدیل کنسرسیوم به یک ابزار عمومی به جای استفاده از یک پول های خصوصی. و یا آنها را پیدا کردن راه به سرعت پیشرفت آن شبیه به چیزی مثل امتیاز وفاداری در برنامه های دیگر.”

Nyugen گفت: او همچنین نگرانی در مورد مشکل آموزش و پرورش در مردمی که به دنبال شرکت در رمزنگاری ممکن است شنیدن در مورد تمام گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد و خواهد بود و بعید است برای انتخاب یک گزینه بهتر است هنگامی که آنها در حال حاضر حل و فصل کردن در چیزی. در راه او تکرار یک نقطه معروف مطرح شده توسط اقتصاددان جورج Akerlof در خود 1970 مقاله بررسی خطرات ناشی از یک بازار برای اتومبیل استفاده می شود که در آن برخی از مصرف کنندگان محکوم به پرداخت پول خوبی برای یک ‘لیمو’: هزینه است که تبادل شد که نادرست توسط فروشنده Akerlof نوشت: “نه تنها در مقدار های که خریدار فریب خورده [اما] همچنین باید شامل خسارات وارده از رانندگی کسب و کار مشروع از وجود است.”

با ما حال و آینده منابع مالی در هرج و مرج خواهد دیجیتال خمیر افزایش می یابد ؟

ریک برلین, نیویورک شهرستان بر اساس CPA و کسب و کار نویسنده گفت که او تا به احساسات متناقضی در مورد چشم انداز برای رمزنگاری در فردا مالی و همچنین پرداخت ریل و دیگر ابزار دیجیتال.

از یک سو او گفت: آن را خوب به یاد داشته باشید که اکثر اشکال دیجیتال مالی نتوانسته اند تا کنون به آن را با صراحت. علاوه بر نوپای محصولات هنوز هم لازم نیست که مقدار زیادی از جزئیات کار کرده و می تواند منجر به عملی زحمتی که کاربران مقابله با زیرساخت های تاسیس—برای مثال وقتی که آن زمان برای crypto-صاحبان به پرداخت مالیات خود را که به سرعت گیج کننده می شود.

“مصرف کننده است که در اصل با استفاده از یک سرمایه گذاری برای خرید یک محصول اما به جای درمان آن را مانند یک ارز از اموال شخص ثالث را تبدیل ارز مجازی باعث می شود آن را یک کسب و کار عادی معامله” برلین توضیح داد در سال 2017, مقاله در مورد این مسئله. “این منجر به گزارش عمده مسائل مربوط به حسابداری و مقاصد مالیاتی است.” تحت زمان IRS هدایت او در بر داشت آن را مورد نیاز به طور متناوب در درمان به عنوان اموال و یا به عنوان ارز با توجه به وضعیت.

در یک مصاحبه تلفنی, اما, برلین با اشاره به این که مالیات بر مفاهیم رمزنگاری و دیگر اشکال دیجیتال سرمایه گذاری فقط چند عوامل نامشخص در دریایی واقعی آنها در این لحظه خاص در تاریخ اقتصادی با توجه به بی سابقه و رو به رشد اثرات covid-19.

“بازار توانستیم در چند ماه و یا شما ممکن است در افرادی که پول خود را از توفنده سهام و قرار دادن آن را به پول دیجیتال است که می تواند مفید به اقتصاد اما مهم این است که نوآوری است. خلاق و ایده های جدید هستند و آنچه ما نیاز داریم چرا که [این وضعیت] چیزی است که جهان هرگز دیده می شود.”

“هستند بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر,” او اضافه شده reflectively صحبت چند روز پس از یک دکتر به او گفته بود به ماندن در خانه و نظارت بر درجه حرارت خود را. “آنچه من می گویم این است که مردم را به فکر می کنم بسیاری از راه های خلاق به پول و دریافت مقدار از آن پول به خصوص در حال حاضر و در آینده ای نزدیک است.”

“این بسیار nerve-wracking: من نمی دانم آنچه را که جهان را مانند نگاه در دو ماه” برلین گفت. “پول دیجیتال ممکن است گام بعدی در تبدیل از ما معیشت.” سپس دوباره او گفت: در مورد ظاهر غیر نوآورانه با نام تجاری ارائه دیجیتال ‘پول’ می تواند فقط یک راه دیگر برای کاهش هزینه ها و پیدا کردن درآمد.

در هر صورت, او گفت:, “ما در حال رفتن به نیاز به راه حل های نوآورانه. شاید که ارز مجازی و شاید آن چیزی است که هیچ کس فکر نشده است.”

دکتر Atle Mikkola Kjøsen استادیار اطلاعات و رسانه های مطالعات در دانشگاه وسترن انتاریو گفت که او مردد به حدس و گمان در این نقطه به عنوان بزرگ فن آوری را در دراز مدت انگیزه در سرمایه گذاری (فراتر از نسبتا واضح شاید) یا در نقشی که رمزنگاری می تواند در آینده نزدیک. “یکی از چیزهایی که من می توانم با اطمینان بگویم این است که هر چه رمزنگاری در حال حاضر آن است که پول یا ارز” او اظهار داشت: از طریق ایمیل.

“من صمیمانه آرزو می کنم مردم را متوقف خواهد کرد و با اشاره به آن به عنوان پول دیجیتال به دلیل cryptocurrencies چند از توابع از پول است.” آن را بسیار نزدیک به یک کالا Kjøsen گفت: “مانند طلا و دیگر فلزات گرانبها: آن را به یک ارزش بالا اما شما نمی توانید فقط رفتن به فروشگاه مواد غذایی و استفاده از آن به عنوان ارز است.”

“اما من تنها کسی است که استدلال آن است.”

جانت برنز توسط یک نویسنده مستقل مستقر در بروکلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو