چرا تابستان توقف Coronavirus?


A masked surfer walking at Venice Beach in California during Memorial Day weekend in May.

یک نقاب گشت و گذار و راه رفتن در ساحل ونیز در کالیفرنیا در طول آخر هفته روز یادبود در ماه مه.
عکس: Apu گومز (گتی ایماژ)

ایالات متحده در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در وسط یک دوم اوج covid-19 pandemic, اگر هنوز nestled در داخل آن موج اول. اما با توجه به گسترش سریع coronavirus در طول زمان از سال زمانی که بسیاری از بیماری های مشابه تمایل به پایین آن را به ارزش کاوش: چرا تابستان توقف و یا حداقل کاهش coronavirus به عنوان بسیاری امیدوار بود آن را ؟

تبلیغات

بسیاری از بیماری های عفونی فصلی هستند از جمله دیگر coronaviruses است که علت سرماخوردگی. شناخته شده ترین مثال این است که فصل آنفولانزا است که تمایل به شروع در اواخر پاییز و اجرا از طریق اوایل بهار در ایالات متحده مانند آنفولانزا و تعداد زیادی از دیگر فصلی ویروس covid-19 در درجه اول گسترش از طریق دستگاه تنفسی. بنابراین آن را بسیار کشش به فکر می کنم که فصلی را به بازی می آیند برای covid-19 تابستان امسال است.

تبلیغات

اما وجود دارد پیچیده دلیل یک بیماری خاص است یا نیست فصلی. بسیاری از دانشمندان در اوایل در این بیماری همه گیر در حال حاضر شک و تردید در مورد تابستان یک گلوله سحر و جادو برای covid-19 در ایالات متحده حتی به عنوان افرادی مانند رئیس جمهور تهمت همچنان به اصرار دارند که همه گیر خواهد فقط “رفتن” با توجه به آب و هوای گرمتر.

استدلال پشت یک نظری رکود در تابستان برای covid-19 اندازه کافی ساده است. Coronavirus دارای چرب لایه بیرونی یا لیپیدی غشاء و فرآیندهای غشایی. درجه حرارت بالا تمایل به تنزل این لایه بیرونی به طوری که ویروس زنده می ماند برای زمان کمتر در محیط زیست از آن را در سرد است. این mugginess رطوبت بالا نیز می تواند مانع تا چه حد قطرات و ذرات معلق در هوا از دهان و بینی سفر قبل از افتادن به زمین در حالی که رطوبت کم ایدز بقای آن و حتی به نظر می رسد به ما تضعیف سیستم دفاعی طبیعی در برابر عفونت است. و اشعه ماوراء بنفش خورشید کشتن بسیاری از ویروس ها اقدام به عنوان یک ضدعفونی کننده طبیعی است. اما عامل مهم دیگر که تاثیر یک ویروس در جمعیت و به وضوح داده covid-19 اخیر افزایش در سراسر ایالات متحده—این عوامل هستند outweighing هر تابستان اثر است که ممکن است وجود داشته باشد.

آنفولانزا و دیگر فصلی ویروس ها چه دانشمندان تماس بومی بیماری که بدان معنی است که آنها به طور مداوم در اطراف و برخی از افراد بیمار است. این همچنین بدان معنی است که یک بخش قابل ملاحظه از مردم می خواهد که مقداری از ایمنی به آنها که ممکن است جلوگیری از عفونت یا عفونت مجدد خفیف تر. برای برخی از بیماری های آن فکر زمان خود را تحت تاثیر قرار است و نه فقط با آب و هوا و شرایط اما با سطح ایمنی در یک جمعیت (این ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از ویروس ها تمایل به افزایش در هر دو سال).

تبلیغات

Covid-19 بر خلاف این بیماری های دیگر با نام تجاری جدید است به طوری که در سطح پایه از ایمنی بسیار پایین تر از دیگر فصلی ویروس های تنفسی. شواهدی وجود دارد در حال ظهور است که برخی از مردم ممکن است از قبل موجود سلول T پاسخ ایمنی به ویروس با اقتباس از برخورد با دیگر سرماخوردگی coronaviruses. اما در عین حال روشن و اگر چه این واکنش تاثیر می گذارد و فرد را در تعامل با این ویروس از جمله خطر ابتلا و گسترش آن بیشتر است. در هر صورت هنوز هم درست است که بسیاری از ما مواجه می شوند نیست این خاص coronavirus و که به احتمال زیاد تا حد زیادی dampens هر گونه اثرات بالقوه فصلی.

“کمبود جمعیت ایمنی به پایان می رسد تا عامل کلیدی رانندگی گسترش رمان ویروس SARS-CoV-2” راشل بیکر, فوق دکتری پژوهش دانشیار در دانشگاه پرینستون و نویسنده سرب اخیر مطالعه در مورد نقش بالقوه فصلی در covid-19 گفت: Gizmodo از طریق ایمیل. “این عامل مرداب هر سیگنال از آب و هوا. وقتی که همه در معرض ابتلا به ویروس جدید آن است که قادر به گسترش واقعا خوب بدون توجه به شرایط آب و هوا.”

تبلیغات

در یک زمان چند سال با ساختمان جمعیت ایمنی بیکر افزود: این امکان وجود دارد که covid-19 می تواند تبدیل به یک فصلی بیماری ها مانند آنفولانزا با فرض این که هیچ واکسن مؤثری می آید همراه با آن.

تبلیغات

یکی دیگر از توجه است که یک نوع متناقض اثر از تابستان است. این نظریه می رود که حتی اگر گرما و نور شدید خورشید تابستان را تحت تاثیر قرار دهد که چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد (با ساخت آن را سخت تر برای ویروس برای زنده ماندن برای مدت طولانی خارج از میزبان خود) سوزان درجه حرارت در مکان هایی مانند فلوریدا نیز رانندگی افراد در داخل خانه, جایی که آنها پس از آن به احتمال زیاد برای انتقال و گرفتن ویروس. تهویه ضعیف و بازیافت از هوا در داخل خانه به این معنی است که عفونی قطرات و ذرات معلق در هوا در اطراف دیگر چوب در مقادیر بیشتری افزایش خطر انتقال است.

دانشمندان در حال تلاش برای پین کردن چگونه آب و هوا تاثیر می گذارد انتقال از کروناویروس که هیچ کار آسان است. به تازگی ناسا اعلام کرد که آن را ایجاد یک پایگاه داده در همکاری با دیگر آژانس های فضایی برای کمک به محققان در تعیین چه فصلی می تواند تحت تاثیر قرار covid-19 را گسترش و همچنین به عنوان دیگر جهانی اثرات ناشی از این بیماری همه گیر. به عنوان یک رصدخانه زمین ناسا مطبوعاتی توصیف آن:

یکی از راه های که [دانشگاه جانز هاپکینز دانشمند بنیامین] Zaitchik و محققان دیگر امید به گرفتن برخی از وضوح است که با استفاده از reanalysis داده و مدل های که ترکیب نامتجانس داده های زیست محیطی را به یک کل منسجم. این سیستم تولید مداوم فوری از جو زمین و زمین و سطح آب بیش از مناطق بزرگ و طولانی مدت زمان. این باعث می شود آنها را به خصوص مفید برای تحقیق در طولانی مدت مشکلات جهانی مانند تغییرات آب و هوایی و یا فصلی از یک بیماری عفونی.

تبلیغات

حتی اگر ایالات متحده در تابستان نیست توقف covid-19 که لزوما به معنای آن نیست که کاهش آن را کمی. اما این احتمال وجود دارد که هر تابستان اثر نبوده است به اندازه کافی برای مقابله با جمعی وزن چیزهای دیگر فعال است که این ویروس گسترش مثل بازگشایی میله محدود ماسک استفاده و کاهش فاصله به خصوص در مناطق که در آن جامعه انتقال نسبتا بالا و یا افزایش در وهله اول.

“هر زمان که شما افراد گروه هم در داخل خانه و بدون تمرین های اجتماعی فاصله اقدامات ما باید انتظار این ویروس به گسترش واقعا خوب” بیکر گفت. و در حالی که ممکن است حقیقت به این ایده است که به خصوص تابستان داغ است رانندگی مردم بیشتر در داخل خانه بیکر مکان های بیشتر سرزنش متحده در بلند کردن اجسام خود را کنترل سختگیرانه تر اقدامات خیلی زود است.

تبلیغات

متاسفانه حتی اگر تابستان است که با داشتن کمی و یا بدون اثر بر انتقال در حال حاضر پاییز و زمستان هنوز هم می تواند باید قوی اثر مخالف. بر اساس آنچه ما می دانیم درباره دیگر coronaviruses و دیگر بیماری های همه گیر ناشی از ویروس های تنفسی بسیاری از دانشمندان باقی می ماند نگران است که سرد و خشک آب و پاییز و زمستان را ارائه افزایش این بیماری همه گیر. در واقع آنفولانزا بیماری های همه گیر در سال 2009 و سال 1918 هر دو تا به حال حداقل دو موج در ایالات متحده با هر دو دوم امواج چیدن بخار در پاییز. در کسانی که بیماری های همه گیر دوم امواج تبدیل به مرگبارتر از آن است که یک تضمین نمی کند همان اتفاق می افتد با covid-19.

آنچه مسلم است این است که آمریکا هنوز هم از دست دادن زمین به این بیماری همه گیر در حالی که بسیاری از کشورهای دیگر به مراتب کمتر روزانه موارد و شروع کرده اند به دست آوردن مجدد برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است. که واقعا نمی به خوبی جواب برای آنچه که ممکن است بعد آمده است. با توجه به یک مدل شده است که به خصوص دقیق تا کنون ایالات متحده آمریکا است که انتظار می رود برای رسیدن به 200,000 رسمی covid-19 مرگ و میر در اکتبر 1, فقط به عنوان سقوط آغاز می شود.

تبلیغات

“من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که انتقال افزایش خواهد یافت و در زمستان با این حال ما باید انتظار زیادی شیوع covid-19 هر زمان که ما قدم به عقب از اجتماعی فاصله اقدامات صرف نظر از آب و هوا” بیکر گفت. “من فکر می کنم چیزی برای تماشا کردن در ماه های زمستان است که ممکن است شیوع بیماری های مشترک از covid-19 و دیگر فصلی ویروس آنفلوانزا است. ما هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه این ویروس ممکن است ارتباط برقرار کردن و یا راه این قرار می تواند فشار اضافی در سیستم بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>