چرا سیاه Birdwatchers می خواهید به تغییر به صورت کامل از خارج از منزل’

پس از یک نژادپرست سفید به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید بود که پرنده نگری در پارک مرکزی در هفته گذشته سیاه کوهپیمایی جامعه گرد هم آمدند تا راه اندازی اولین سیاه Birders هفته.

تبلیغات

جشن لگد پنج شنبه و جمعه به پایان خواهد رسید اما این قطعا نمی خواهد آخرین بار این گروه از دانشمندان birders و دوستداران طبیعت در مرکز داستان از افرادی که پیدا کردن شادی در ابتلا به بال بال زدن یک جناح و یا شنیدن ملودی یک آهنگ پرنده. اگر وجود داشت همیشه یک لحظه به جشن سیاه و سفید از مردم از تمام جنبه های زندگی آن را در حال حاضر.

این حادثه با مسیحی کوپر در پارک مرکزی نشان از گسترده تر خطرات جوامع سیاه چهره و موجب هتک حرمت شد. سپس بعد از آن روز قتل جورج فلوید در مینیاپولیس شد جرقه است که تحت فشار قرار دادند و جوامع بیش از لبه برای ایجاد خیزش توده ای اتفاق می افتد در حال حاضر.

سیاه جوامع در حال مریض و خسته از امی Coopers جهان با توسل به پلیس تماس هر زمان که یک فرد سیاه و سفید باعث می شود آنها احساس ناراحت کننده است. بیشتر به فوریت سیاه جوامع در درد ناشی از تروما و مرگ است که نیروهای پلیس همچنان به تحمیل خود به خانواده ها و عزیزان. مسیحی کوپر کرده اید می تواند به راحتی تبدیل به یک جورج فلوید یا اریک گارنر یا تونی McDade.

اما سیاه Birders هفته است که در مورد ایجاد ترس در اطراف آنچه آن را مانند به پرنده در حالی که سیاه و سفید است. این هفته در مورد برجسته سحر و جادو و هیجان از در نظر گرفتن یک پیاده روی در جنگل در جستجوی یک پرنده که مهاجرت شمالی از آن زمستان دور. آن را در مورد جشن سیاه و افرادی که در این فضا و در مورد دعوت برای پیوستن به ، Earther صحبت با 27 سال Brianna Amingwa فیلادلفیا که به سازماندهی این رویداد افتتاحیه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او را به پرنده نگری.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


Earther: چه سیاه است Birders هفته ؟

Brianna Amingwa: ما مجموعه ای از سه هدف اصلی با Birders هفته برای اولین بار است که دید و نمایندگی. بسیاری از اوقات ما باید این نوع از جامعه بزرگ سیاه birders و مردمی نمی دانم ما وجود داشته باشد. من تا به حال اعضای خانواده که من با شما صحبت کنم و صحبت کردن به من هستند و مانند “چی ؟ چگونه شما می دانید که ؟ ” زمانی که من شناسایی یک پرنده و یا چیزی.

و این یک چیز بزرگ است چرا که ما چگونه می توانیم اضافه کردن به این جامعه و این واقعا قوی شبکه بدون مردم دانستن است که ما وجود دارد ؟

پس از آن واقعا به بالا بردن و تشخیص سیاه birders, سیاه, طبیعت, چون ما آب و هوا را تغییر فرهنگ ما در حال تغییر است. و نشان می دهد که چگونه در دسترس است به عنوان به خوبی. پرنده نگری یکی از ساده ترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. شما لازم نیست که هر چیزی به آن را انجام دهد. شما می توانید فقط به بیرون نگاه کنید و برای تماشای حرکت در درختان. این یک سرگرمی شما می توانید برای تمام عمر خود را.

بنابراین تعداد زیادی از این است که بالا بردن دید و آگاهی در مورد پرنده نگری به عنوان یک سرگرمی کوهپیمایی به عنوان جامعه حتی کوهپیمایی به عنوان شفا گاهی اوقات نیز به خصوص در زمان هایی از این دست. بخش دیگری از این بود برای ایجاد گفت و گو در کوهپیمایی جامعه شروع به داشتن این مکالمات و مطمئن شوید که مردم می دانند که چه مسائل هستند و به همین دلیل آنها مسائل به طوری که آنها می توانند خود اقدام به ایجاد فضای بهتری برای همه ما بود.

و آخرین بخش از آن است که واقعا ارزش تنوع در کوهپیمایی جامعه است. من یک علم پس زمینه, بنابراین من می تواند به شما صحبت می کنید در تمام طول روز در مورد ارزش تنوع در جهان طبیعی و محیط زیست: داشتن انواع گونه های داشتن اهداف متفاوت است. اما درست است که ما در جهان انسانی نیز هست. تنوع را بهبود می بخشد و گروه ها و اکوسیستم و فکر می کردم. آن می تواند بسیاری از خلاقیت, بنابراین من فکر می کنم که دیگر از آن: ارزش نهادن که تنوع و قرار دادن آن در صف مقابل و تقویت و بزرگنمایی همه که.

Here’s Amingwa enjoying some time outdoors.

در اینجا Amingwa لذت بردن از برخی از زمان در خارج از منزل.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Brianna Amingwa

Earther: در سمت راست! من کنجکاو هستم ، به عنوان این چیزی است که همه شما در حال حاضر برنامه ریزی شده بود یا برنامه ریزی از آن یک نتیجه از این حادثه با مسیحی کوپر در هفته گذشته ؟

Amingwa: ما یک گروه چت از بسیاری از مردمی از سراسر کشور است. ما همه جوان بنیادی مردمی است. نه همه آنها در حفاظت از محیط زیست. آنهایی که دیگر در اقتصاد در تمام انواع چیزهای مختلف. مهندسین حتی. و ما اغلب بحث در مورد رویدادهای جاری و چه چیزی اتفاق می افتد. ما با بحث در گروه ما در مورد چت مسیحی کوپر وضعیت و چگونه ناراحت و نا امید بودیم. همه مردم در چت شد نوع مانند “چه می توانیم بکنیم؟” بنابراین تعداد کمی از افراد در این تیم آمد تا با ایده و ما واقعا فقط فرار با آن را از وجود دارد.

Earther: چگونه شما را به کوهپیمایی?

Amingwa: من نشدم پرنده نگری بیرون رفتن یک دسته کامل چیزی شبیه به آن. من از مترو دیترویت منطقه است. من زندگی می کردند در یک تقسیم بزرگراه بین دو مراکز بنابراین آن را برای من در همه. من همیشه عاشق حیوانات و من عاشق گربه ها و حیوانات خانگی. من در پیشاهنگی دختران وقتی که من بچه بودم. من برای دیدن اسب و من می دانستم که پس از آن که من عاشق اسب است. به عنوان من یک کمی بزرگتر من نگه داشته و مایل به رفتن و سعی کنید به سوار اسب اما ما نمی دانیم که هر کسی در هر نقطه که می تواند انجام دهد که برای ما.

مادر من به پایان رسید تا آمدن در سراسر یک پسر به نام Doug لوئیس و او یک اسب سوار. او می خواهم اجازه دهید بچه ها از شهرستان آمده و سوار اسب و تمیز کردن اصطبل و خوراک آنها برای همه آزاد است. بنابراین من شروع به رفتن در این دنباله سواری با داگ و دیگر سیاه و سفید سواران. این در حالی بود من دنباله سواری در جنگل در بالا میشیگان و من گفتم: “اوه که همه می دانستند این بود اینجا؟” من شوکه شده بود. من تا به حال هرگز به جایی که وحشی. من تو را دیدم لانه خرس و گوزن و پرندگان و تمام انواع چیزهای شبیه به آن. این زمانی بود که من در دبیرستان بود. من احساس می کردم بیشتر علاقه مند به حیات وحش و می خواستم به دانستن بیشتر در مورد آن.

در کالج من قادر به کارآموزی و کار در حفاظت از محیط زیست. در حالی که من مشغول به کار بود در آنجا من با یک زن است که یک مرغدار و او به من نشان داد an American goldfinch و به من نشان داد که چگونه آن را به پرواز در هوا می رود و “تراشه سیب زمینی, سیب زمینی, تراشه!” این تماس که آن را می سازد. و این که یک چیزی که ما به عنوان birders است که مطابقت با پرندگان تماس به کلمات به طوری که شما می توانید آنها را بهتر یاد بگیرند. و من تا به حال هیچ ایده که پرندگان به حال این همه صداهای مختلف و تماس, و شما می توانید آنها را یاد بگیرند. و از آن پس من گفتم: “من فقط برای شروع به دنبال.” من نیاز به نگاه به اطراف بیشتر و بیشتر من بیشتر دیدم. که زمانی که من واقعا فقط قلاب در آن است. که پشت در بود مانند سال 2011 تا کنون از آن به بعد من همیشه فقط به دنبال پرندگان در هر کجا که بروم.

Earther: چرا مهم است که مردم را وادار به لذت بردن از این فعالیت بیش از حد ؟

Amingwa: من فکر می کنم این خیلی مهم است که مردم سیاه و سفید را یک فرصت برای لذت بردن از این فرصت را از آنجا که ما حق دارند. هر کس باید به حق. من دیده ام در تجربه خود من چگونه آن را می سازد من احساس می کنم, چگونه آرامش من احساس می کنم زمانی که من در خارج از, چگونه آن را انرژی. نیز وجود دارد همه این فواید فقط پیاده روی و بودن در خارج از منزل و در هوای تازه بودن و سالم فضای سبز. که بزرگ برای خود سلامت روان و رفاه است. من فکر نمی کنم که برگزار می شود باید از هر کسی به خصوص مردم سیاه و سفید.

در بالا از آن, من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای مردم در فضاهای که آنها به طور سنتی نشان داده شده است. مردم سیاه و سفید بودند و برخی از اولین بنیانگذاران ملت ما. ما همیشه این ارتباط و نزدیکی با زمین است. من فکر می کنم بسیاری از اوقات که به غلط در حال حاضر به ما اهمیتی نمی دهند در مورد طبیعت و یا ما در مورد آن نمی دانند. اما ما اصلی امانتداران این سرزمین ما و آمریکایی های بومی مردم بومی. که باید ادامه یابد در حال حاضر. هنوز هم وجود دارد سیاه و کشاورزان است. هنوز هم وجود دارد سیاه و سفید طبیعت و مردم در مراقبت از محیط زیست است.

که نیاز به دیده می شود و نشان داده شده است. شما می توانید تنها می تواند آنچه که شما می بینید. آن نیست تا زمانی که من تو را دیدم یک فرد سیاه و سفید اسب سواری و دیگر افراد مشغول به کار در حفاظت از محیط زیست است که من می دانستم که من می تواند انجام دهد که قبل از. قبل از آن نبود حتی یک گزینه برای من چون من نمی دانم آن وجود دارد.

Earther: چه چالش ها در افزایش دید از birders?

Amingwa: برخی از این چالش ها هستند فقط تعریف آنچه در آن است. این یک ناآشنا چیزی که برای اکثر مردم: چه پرنده نگری? چرا شما می خواهید به بیرون بروید و نگاهی به پرندگان ؟ اما من فکر می کنم که ما می توانیم مردم در واقع آن را انجام آنها می توانید ببینید هیجان از آن همه است. که احتمالا حتی برای تلفن های موبایل احمقانه به آن تماس بگیرید, خطر ناک اگر شما به پرندگان, اما زمانی که شما در خارج وجود دارد, و آن را فقط فوق العاده آرام و چیزی فقط مگس و شما در جستجوی آن هستید و به دنبال و شما آن را کشف کردن. سپس شما به کمک شخص دیگری آن را ببینید! و کسی دیگری راه می رود و همه آنها می خواهم به دانستن آنچه شما دنبال آن هستید از طریق دامنه خود را یا دوربین شکاری خود را. که واقعا یک ماشه لحظه برای مردم فقط آنها را به نوع پرش به آن را بیش از حد. من فکر می کنم که چالش با دید: اجازه دادن به مردم می دانم آنچه در آن است و چرا شما آن را انجام دهید و سپس آنها را به یک شانس در واقع آن را تجربه کنند.

Earther: چگونه حوادث مانند آنچه که اتفاق افتاده با مسیحی کوپر در پارک مرکزی برجسته کار است که هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد در این فضا ؟

Amingwa: با مسیحی Cooper, من فکر می کنم آن را احتمالا تکان دهنده برای بسیاری از مردم در آمریکا است. آن تاسف و آن را بسیار غم انگیز برای دیدن است. اما که بود غیر معمول نیست برای بسیاری از ما که در طبیعت است. شما می دانید وجود دارد بسیار ظریف چیزهایی که اتفاق می افتد: کسی حاضر به گفتن سلام به شما و یا به نظر نمی آید به شما به عنوان یک منبع برای دانستن هر چیزی در مورد پرندگان مشکوک است که چرا شما در اینجا حتی اگر شما رو خود دوربین دوچشمی ، چیزهایی مانند آن. بنابراین ما آشنا هستند با کسانی که همه چیز اتفاق می افتد. آنچه در حال حاضر متفاوت است و بسیاری از آن است که گرفتار و آن را به اشتراک گذاشته و آن را قادر به گرفتن بر روی رسانه های اجتماعی و واقعا مانند آتش سوزی گسترش آن را به عنوان است که من فکر می کنم چیز خوبی است زیرا چیزهایی مانند این افزایش آگاهی است. مردم می گویند “وای که وحشتناک است. من می خواهم برای جلوگیری از بیش از حد.” و بیشتر مردم خواهد شد دفاع به این فضاهای بیشتر استقبال.

من فکر می کنم آن را نیز یک چالش مطرح است چرا که اگر ما ببینیم که چه چیزی اتفاق افتاده است به این مرد مسیحی کوپر در جنگل بسیاری از مردم نمی خواهند که به آنها اتفاق می افتد. آن می تواند رفته اند و حتی بدتر برای او علاوه بر این فقط رسانه ها داد و بیداد. او می توانست به طور جدی صدمه دیده است. بنابراین در حال حاضر ما همچنین باید مطمئن شوید که مردم می دانند: آن را بی خطر است برای شما برای رفتن. که می تواند یکی دیگر از چالش من فکر می کنم. که می رود دست در دست با فقط بالا بردن سطح آگاهی به طوری که بیشتر مردم به دنبال هر یک از دیگر.

Earther: این آخرین سوال من Brianna. چه کلمات را به شما ارائه دهد به جوان سیاه افرادی که علاقه مند هستند در کوهپیمایی اما که ممکن است مردد به آن را امتحان کنید ؟ شاید افرادی که شما فقط ذکر شده که ممکن است ترس در حال حاضر ؟

Amingwa: به هر جوان سیاه افرادی که مثل خودم قبل از اینکه من رو علاقه مند به من می گویند به جلو بروید و فضا. شما باید یک حق وجود دارد. سعی کنید اجازه نمی دهید چه ایجاد شده توسط دیگران توقف شما را از انجام چیزی است که شما ممکن است لذت ببرید. راه رفتن به آن فضاها و لذت بردن از آن و از نو خلق کردن و اجازه دهید مردم شما را ببینید. اجازه دهید دیگران در جامعه خود را می بینید و آنها را همراه.

این چیزی است که من گرفته ام در زندگی حرفه ای من. انجام آموزش و پرورش و اجازه دادن به بچه ها از مشهد دیدن من در خارج وجود دارد در طبیعت و با من بیا در پیاده روی و چک کردن پرندگان با من. آن ساخته شده است از جمله تفاوت در چگونه من در همه چیز نگاه شنیدن از آنها و قادر بودن به آنها را همراه. بنابراین برای مردمی که در حال, جدید, پیدا کردن کسی و ارتباط با یکی از این سیاه birders که hashtagging و ارسال تمام هفته. ما دوست داریم به شما همراه برای پیاده روی و به اتمام پرندگان. بیایید حتی بیشتر مردم درگیر و آماده است. ما می توانید به صورت کامل از خارج از منزل.

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>