که با ارزش ترین در 3-ورزش فوق العاده پیش نویس ؟

“لیگ از لیگ های” سه-ورزشي فانتزی فرمت است که ویژگی های بیس بال و فوتبال و بسکتبال. من آن را به طور کلی از هیجان انگیز ترین چیز به عنوان خوانده شده پیش نویس روکش بنابراین در نظر گرفتن این بیشتر از یک بهانه برای من به داغ طول می کشد (و پرتاب کردن برخی از بیمار سوختگی به دوستان در صنعت) در همه چیز ورزشی و غیر ورزشی) در این نامشخص زمان. این قسمت یکی از پنج.

من یاهو فانتزی Hoops پادکست شریک اندی Behrens پیوست لیگ برای اولین بار (و من دیگر پادکست شریک) RotoWire کریس لیس من است, شرکت-مدیریت نام تنها. دیگران در لیگ شامل (اما نه محدود به) براد ایوانز (براندون Funston) را Brinson پت مایو پسر عموی Sal, آدم, رتبه, و The Miz.

برندگان هر ورزشی تعلق می گیرد اما جایزه بزرگ می رود به کلی قهرمان (جمع آوری بیشترین امتیاز کل در سراسر سه ورزش). وجود دارد یک دروازهبان جنبه (شش بازیکن) اما آن را بیشتر و مستقیم رو به جلو در غیر این صورت. نیمکت نگهداری می شوند حداقل به عنوان پیش نویس خود را و در حال حاضر 50-plus دور با 14 تیم (آن را به طول انجامید 10 ساعت و 13 دقیقه).

نمره: MLB با استفاده از OBP به جای BA (roto) NFL است 0.5 PPR و NBA است 8-گربه roto.

در اینجا نتایج (من میدارد های پررنگ (bold) و پس از من دور توسط دور تفسیر:

Saquon Barkley, Kawhi Leonard, Davante Adams, Trevor Story joined Dalton Del Don's fantasy super team. (Photos by Al Bello/Sean M. Haffey/Gregory Shamus/Stacy Revere/Getty Images)
Saquon Barkley, Kawhi Leonard, <url>, Adams, Trevor داستان پیوست دالتون دل دان فانتزی فوق العاده تیم. (عکس ها توسط القاعده بلو/Sean M. Haffey/گرگوری Shamus/Stacy ریور/گتی ایماژ)

1. جیمز هاردن

2. Giannis Antetokounmpo

3. آنتونی دیویس

4. LeBron James

5. کارل-آنتونی شهرها

6. نیکولا Jokic

7. مسیحی McCaffrey

8. Saquon Barkley

9. Bradley Beal

10. Damian Lillard

11. مایک ماهی قزل آلا

12. کوین دورنت

13. Jayson تاتوم

14. Stephen Curry

Saquon Barkley بود فقط سوم rookie تا کنون به ثبت تا 2000 متری از داد و بیداد, زمانی که او نیز شکست در حال اجرا پشت rookie رکورد با 91 پذیرایی و 15 به ثمر رساند touchdowns از جمله سریعترین TD اجرا از سال 2018 شود. قرار دادن متفاوت Barkley تا به حال بیشتر از 40-به علاوه حیاط نقش خود را در طول rookie فصل تنهایی از حزقیال الیوت تا به حال در طول تمام زندگی خود را.

Barkley سپس بالغ بر 256 متری (7.8 YPC) و یک نمره با وضوح انجام می شود Eli Manning در QB بیش از دو بازی اول فصل گذشته قبل از درد و رنج بالا-پيچ خوردگی مچ پا که تحت تاثیر بقیه سال خود را. این RB را تمرین معیارهای واقعا “نسل” و من ترجیح می دهند به خرید یک سال پایین تر از راس (به دنبال شما CMC که شاهد تغییرات زیادی در جرم). این غول بسیار جذاب از مهارت و موقعیت بازیکنان و علاقه به پیش نویس مقابله با Mekhi Becton یا Jedrick بخواهد با شماره 4 انتخاب کنید تا به من Barkley بیش مسیحی McCaffrey — ساخت او شماره 1 بازیکن در من کلی فانتزی هیئت مدیره.

طبق معمول بسکتبال تحت سلطه دور اول با شش میدارد تمام hoops. تفکر بودن ستاره ها کمک بیش از هر بازیکن بیس بال می تواند (که در آن یک بازیکن می تواند در تنها نیمی از دسته بندی ها در بیشتر و بیشتر وجود دارد فهرستی از نقاط) در عین حال قابل اعتماد تر از فرار بازیکنان فوتبال.

اما در حالی که وجود دارد بیشتر آسیب خطر با در حال اجرا پشت آنها نیز قادر به کمک بیشتر به تیم فانتزی خود را در هر موقعیت و در هر ورزش است.

سوال دور 1 انتخاب شد کوین دورنتکه دوره نقاهت بعد از یک آشیل پاره شده و وارد می شود و نه یک وضعیت نامشخص در بروکلین.

شمارش postseason, LeBron James در حال حاضر بازی سوم-ترین ساعت در تاریخ NBA. او به طور متوسط حرفه ای-اوج در میزان مصرف و کمک به رای دادن در حالی که رتبه بندی شماره 4 در لیگ در دفاعی واقعی علاوه منهای قبل از NBA تا به حال به طور ناگهانی توقف فصل آن در ماه مارس است. قابل توجه است.

15. حزقیال الیوت

16. مایکل توماس

17. آلوین Kamara

18. مسیحی Yelich

19. راسل وستبروک

20. جوئل Embiid

21. Kawhi Leonard

22. کودی Bellinger

23. Devin بوکر

24. Kristaps Porzingis

25. فرانسیسکو Lindor

26. Mookie بتی

27. پل جورج

28. DeAndre هاپکینز

مایکل توماس احساس می کند مانند یک سرقت در اینجا به عنوان مسیحی Yelich در OBP … Kawhi Leonard شده بود No. 4, فانتزی, بازیکن 8-گربه لیگ امسال بی سر و صدا به طور متوسط حرفه ای-اوج در PPG, RPG, APG, 3PT و استفاده از رای دادن در حالی که همچنین تاب خود را نیوجرسی در حالی که در تعطیلات در کبو.

Michael Thomas was second in fantasy scoring for non-QBs in 2019, bested only by Christian McCaffrey. (Photo by Streeter Lecka/Getty Images)
مایکل توماس دوم شد و در فانتزی به ثمر رساند برای غیر QBs در سال 2019 جای کسی را گرفتن تنها توسط Christian McCaffrey. (عکس Streeter Lecka/گتی ایماژ)

29. Tyreek هیل

30. داناون Mitchell

31. Dalvin طبخ

32. Andre Drummond

33. جان کالینز

34. گنجینه ترنر

35. رودی Gobert

36. <url> Adams

37. Nikola Vucevic

38. جو Mixon

39. هارون جونز

40. یعقوب deGrom

41. صهیون ویلیامسون (حافظ)

42. Deandre Bay

<url> Adams بود آهسته جدی چمن پا آسیب در سال گذشته است اما TD ماشین که رفتن به ادامه ببینید یک تن از اهداف از Aaron Rodgers. او شماره 2 WR در هیئت مدیره من … من اجازه دهید شخص دیگری قمار در Dalvin طبخ سالم ماندن در قیمت. سرگرم کننده واقعیت: طبخ تا به حال بدترین هوا متری (-94) در NFL در سال گذشته … جان کالینز فانتزی هیولا و راز است.

The Miz به دنبال LeBron James با فرانسیسکو Lindor و Andre Drummond. او نیز اتفاق می افتد به از منطقه کلیولند.

صهیون ویلیامسون بود تهاجمی حافظ در اینجا, اما وجود دارد را آشکار وارونه یک بار دفاعی آمار شروع به آمده — و آنها را … جو Mixon است که حق تیر اندازی تا پیش نویس تخته با (به احتمال زیاد) علاوه بر این از جو نقب زدنکه PFF بالاترین درجه کالج, چشم انداز تا کنون. Mixon نیز با افزایش LT یونس ویلیامز‘ بازگشت و تیم مایو/Meaney ساخته شده بیانیه ای مصرف Cincy را جلوتر از هارون جونز.

43. نولان Arenado

44. خولیو جونز

45. جیمی باتلر

46. ژاک LaVine

47. Khris میدلتون

48. Trae جوان (حافظ)

49. کنیا دریک

50. Kyrie Irving

51. جمال موری

52. الکس Bregman

53. فردی فریمن

54. کریس گادوین

55. حداکثر Scherzer

56. تراویس Kelce

کنیا دریک است که در حال حاضر بلامنازع منجر به عقب در یک بازی هیجان انگیز و سریع گام جرم است که با اضافه کردن DeAndre هاپکینز در طول سال 2 از Kyler موری. بیش از هشت بازی با آریزونا در فصل گذشته در حالی که یادگیری یک سیستم جدید (و با دیوید جانسون اطراف) دریک بالغ بر 814 متری با هشت touchdowns نشان دادن او را یک فرد کامل برای Kliff Kingsbury سیستم. وجود خواهد داشت گزینه های امن تر با دیگر سوابق موجود اما دریک شماره 6 RB در هیئت مدیره و ارزش اولین دور فانتزی انتخاب کنید (اما او ممکن است در دسترس در ثانیه) است. من عاشق دریک.

Trae جوان است که یک بازیکن تهاجمی و شایسته از اولین دور فانتزی انتخاب کنید در 2020/21 اما او نیز قطعی NBA بدترین مدافع رتبه 503 از 503 در املاک Plus-Minus.

57. برایس هارپر

58. استفان عشق

59. خوزه رامیرز

60. Kemba واکر

61. آنتونی رندن

62. جاستین Verlander

63. J. D. مارتینز

64. مایل ساندرز

65. اندرو ویگینز

66. کلی تامپسون

67. بن Simmons

68. لئونارد Fournette

69. Jrue تعطیلات

70. مایک ایوانز

شاید مایل ساندرز بود به اینجا برسد اما بالا, فانتزی, بازگشت به سادگی پتانسیل به کمک بی نظیر ارزش نسبتا. عقاب نمی به طور معمول استفاده درست یابو و به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن بیشتر RB عمق از طریق پیش نویس و/یا آژانس آزاد اما اردن Howard رفته است و ساندرز است که خود اصلی مرد در حال حرکت رو به جلو است.

در یک محدود نقش به عنوان یک تازه کار, Sanders, ثبت 50 جلب برای 509 دریافت متری و او به اجرا در پشت خط حمله که PFF فقط مدرج به عنوان بهترین اجرا-مسدود کردن واحد در سال 2019. آن را نمی خواهد تا 300-به علاوه لمس برای با استعداد مانند ساندرز برای قرار دادن اعداد بزرگ در این سیستم پس از او بالا-12 RB در هیئت مدیره.

آنتونی رندن امضا یک قرارداد آینده شغلی در سال است و رفتن از یکی از بیس سه بهترین hitter وظیفه پارک در واشنگتن به یکی از لیگ را مطلوب ترین پارچ پارک (به خصوص سخت در RHB) در آناهایم. من می خواهم به جای ولادیمیر Guerrero جونیور — حتی در همان هزینه.

[آمادگی برای MLB بازگشت: ایجاد و یا پیوستن به یاهو فانتزی لیگ بیس بال]

به عنوان یک 21 سال برایس هارپر نوشته شده 197 wRC+ است که تعدادی رسیده توسط مایک ماهی قزل آلا, Miguel Cabrera, مانی Ramirez, هنک آرون یا ذرت ویلی در طول هر فصل در حرفه خود(*). با یک نوسان است که دقیقا مانند کودکان روت آن را ایمن می گویند هارپر نشده زندگی می کردند تا به انتظارات پس از. هارپر است که هنوز هم فقط 27 سال دارد در یکی از بهترین صفحه اصلی, پارک, برای چپ دست قدرت و دارای یک سقف باقی می ماند که شماره 1, فانتزی, hitter.

(*) اوراق قرضه Barry جای کسی را گرفتن علامت پنج بار جداگانه در حالی که اغلب با دیدن تنها چند hittable زمین در هر بازی و بازی در سخت ترین خانه پارک برای lefty قدرت در MLB (مدرن) تاریخچه. از 2002-2004 اوراق قرضه تا به حال 249:146 اب:K نسبت.

همانطور که در او عمدا راه می رفت 100-plus بار بیشتر از او زده بیش از سه فصل span.

تیم با بیشترین عمدی پیاده روی در فصل گذشته بالغ بر 47. اگر شما در زمان هر یک از اوراق قرضه’ تمام وقت منجر 762 صفحه اصلی اجرا می شود و آنها را تبدیل به استراحتی که او هنوز هم می خواهم که یک شغل بهتر OBP از الکس رودریگز و هنک آرون.

هرگز فراموش نکنید که کلی تامپسون به ثمر رساند 37 امتیاز در یک چهارم بدون از دست رفته یک شات تنها بازیکن تا کنون به نمره 60 امتیاز در یک بازی را در کمتر از 30 دقیقه (و آن را انجام داد در حالی که مصرف 11 دریبل) حال یکی از بزرگترین اجرای برنامه در یک بازی حذف در تاریخ NBA و خود را می داند داربست.

حجم پادشاه است وقتی که می آید به فوتبال فانتزی (و به ویژه پیش بینی), اما آن را نیز می تواند یک پرچم قرمز زمانی که به کسی می شود تمام آن را بدون موفقیت های زیادی مانند لئونارد Fournette سال گذشته بود. او بدون شک بدشانس TD بخش اما Fournette مدرج به عنوان شماره 52 از 56 پشت در حال اجرا توسط PFF و رتبه 46 در Juke رای دادن. Fournette ضعیف دست مبارزات شدت انسداد و گسترده ای است و آسیب تاریخچه طوری که او نه بالا-15 RB در هیئت مدیره.

71. چارلی Blackmon

72. کایل لوری

73. ترجمه

74. بت اسمیت-شوستر

75. تاد Gurley

76. Ozzie Albies

77. کریس پل

78. سار Marte

79. D. J. Moore

80. توبیاس هریس

81. Gerrit کول (حافظ)

82. Odell بکهام جونیور

83. ویکتور Oladipo

84. جاناتان اسحاق

بت اسمیت-شوستر کمتر از Courtland Sutton, تری McLaurin, Deebo ساموئل و مسیحی کرک. بن Roethlisberger در نهایت تحت عمل جراحی قرار گرفتند و “پرتاب بدون درد برای اولین بار در سال.” وجود دارد یک دلیل برخی از آنها رتبه بندی اسمیت-شوستر به عنوان یک بالا-سه WR سال گذشته با آنتونیو قهوه ایلو’Veon بل) رفته و او فقط تبدیل شدن به جوانترین بازیکن در NFL تاریخ به رکورد 110 جلب و 1400 دریافت متری در یک فصل است. JJSS شماره 8 WR در هیئت مدیره.

تاد Gurley آخرین رتبه در میان 39 پشت در حال اجرا در متری در مسیر اجرای فصل گذشته اما او را برداشت یک فرود کامل نقطه در آتلانتا به ادامه داشتن فانتزی ارزش. Gurley می تواند نمره بسیاری از touchdowns که شاهین جرم (که در آن آنها شروع به 10 سرآمد این فصل) و با خولیو جونز نسبت به منطقه و پایان دادن به آستین هوپر رفته است. که گفت:, من هنوز هم می خواهم به جای دارل هندرسون در تیم فانتزی.

من همه در Odell بکهام جونیور و بیکر میفیلد سال گذشته اما من بسیار اشتباه بود. OBJ است آسیب مستعد ممکن است یا ممکن است ناراضی دوباره در وضعیت خود را و به اشتراک گذاری اهداف (از بسیار لرزان کارفرمایی) با جارویس Landry, Kareem, شکار و تازه وارد Austin هوپر — در حالی که همچنین های touchdowns با نیک Chubb.

بکهام نشده رسیده از 1100 متری 80 جلب یا هفت touchdowns پس از سال 2016 و او مشروع بدتر هفتگی گزینه از Landry در فصل گذشته. این Browns خود را خطاب به خط حمله اضافه RT جک Conklin (و خلاص شدن از فردی آشپزخانه کمک می کند) اما آنها نیز باید به صورت کلاغ و استیلرز در 25 درصد از بازی های خود را. بکهام هوا متری در سال گذشته دلگرم کننده بود اما با توجه به وضعیت خود را (آن را بسیار نگران کننده چقدر میفیلد تلاش از جیب تمیز و بکهام حتی منجر تیم خود در اهداف) من در قیمت.

85. کلیتون Kershaw

86. Jaren جکسون جونیور

87. آنتونی ریزو

88. کریس کارسون

89. DeMar DeRozan

90. خوزه Altuve

91. LaMarcus Aldridge

92. Trevor داستان (حافظ)

93. خاویر Baez

94. لوئیس کاستیلو

95. زاک Greinke

96. Xander Bogaerts

97. کریس برایانت

98. ژولیوس Randle

کلیتون Kershaw دیگر دارای همان صعودی او یک بار به عنوان نسل او را بهترین پارچ اما معاوضه به پرتاب کمتر سخت به نظر می رسد به سلامت بهتر است. همچنین کمک می کند تا به زمین برای داجرز تیم فراهم می کند که یک دسته از اجرا و پشتیبانی یک دفاع قوی و اغل گاو یا حشم را NL, غرب و یک پارچ پارک. Kershaw بازدید Driveline در offseason و بنا به گزارش سلامت خود را احساس می کند “شب و روز” در مقایسه با فصل گذشته که شروع کردن به آرامی با تشکر از صدمات اما دیدم او ارسال 31.1 K% بعد از این همه ستاره. او من SP5 پیش از جک فلاهرتی.

لوئیس کاستیلو عجیب بالا-12 ADP در میان SPs با وجود ارسال 4.30 عصر دو سال پیش و یک 4.78 عصر در نیمه دوم فصل گذشته. او زد داغ در طول نیمه اول ضبط 2.29 دوران با وجود زشت 53 پیاده روی بیش از 106 نوبت (.224 BABIP). Castillo بسیار خوب پارچ که به اشتباه تحت درمان به عنوان یکی از بزرگ در فانتزی پیش نویس. او نه بالا-25 SP در هیئت مدیره.

99. لو’Veon بل

100. Yoan مونکادا

101. دوستان Hield

102. چارلی مورتون

103. جورج اسپرینگر

104. CJ McCollum

105. رابرت کاوینگتن

106. آلن رابینسون

107. هارون قاضی

108. بلیک اسنل

109. کوپر Kupp

110. ساق پوش, جوراب توپ

111. جوناس Valanciunas

112. علامت Ingram

من عاشق رابرت کاوینگتون در رده لیگ در هوستون اما من احتمالا به شدت پشیمانی گذشت تا در ساق پوش, جوراب توپ در اینجا. لامپ روشن است و او برای رفتن به یک ستاره فانتزی برای سال آینده …Behrens برداشت علامت اینگرام در اینجا (بیش از دامین ویلیامز) اما من ترجیح میدهم عدالت هیل در دور 44. من به طور کامل انتظار می رود هیل به عنوان یکی از 2021 پاسداران با اینگرام در طرف اشتباه از 30 و رگرسيون ضربه (پنج TD جلب 14 اهداف در طول نیمه دوم). تپه led بالتیمور RBs در snaps در پلی آف ورزشی 40 بار و پشت سر هم نمره در صدک 95 و نمره سرعت در 81st درصد و در آن سیستم بی تا.

پسر عموی سال و برایان Gewirtz هستند متس طرفداران بنابراین من فقط می تواند فرض نیویورک تعصب کمک به انتخاب از لو’Veon بلچارلی مورتون >>> لوئیس کاستیلو Yoan مونکادا یک هیولا است و خواهد شد در پایان با بیشتر فانتزی ارزش تر از کریس برایانت, Anthony رندن, Matt اولسون, هارون قاضی, Giancarlo استانتون و آستین مراتع.

آلن رابینسون بود, ششم ترین درجه متری و رتبه 3 در WOPR فصل گذشته پس از او کسی به خرید با خرس (مسلما) در حال حرکت از میچ Trubisky. Nick Foles است که به سختی به بالای لیگ-متوسط اما او احتمالا در حال حاضر بهترین کارفرمایی رابینسون حرفه ای. ARob بالا-10 WR در هیئت مدیره.

دالتون جایزه می گیرد

مورد علاقه من سال 2020 تلویزیون را نشان می دهد (تا کنون) (در اینجا من 2019 تلویزیون رتبه بندی):

1. محدود کردن شور و شوق خود را

2. Better Call Saul

3. سامانه رویدادهای گسسته

4. Tiger King

5. اوزارک

6. میهن

7. اسطوره ای تلاش

8. High Fidelity

9. پاپ جدید

10. BoJack Horseman

11. بازمانده

12. عشق کور است

13. کمی آتش همه جا

14. Brockmire

15. گوشت گاو خانه

DDD موسیقی میدارد: Kurt ننگین – “بارگذاری مناطق” … تورس – “خوب ترساندن” … باخ – “بهترین باخ” … Stephen Malkmus – “Shadowbanned” … Destroyer – “آن را فقط اتفاق نمی افتد” & “نشانه سینت سایزر” … خوب و بد و ملکه – “هرکول”

در اینجا یک کلاسیک Longread: “آفتابپرست”

دنبال دالتون دل دان در توییتر

گوش دادن به یاهو فانتزی بسکتبال پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>