اوه! کیانو ریوز در حال نوشتن کتاب های کمیک در حال حاضر بیش از حد


 Keanu being Keanu at the premiere of John Wick: Chapter 3 - Parabellum at Roppongi Hills on September 10, 2019 in Tokyo, Japan.

کیانو بودن کیانو در اکران فیلم John Wick: فصل 3 – Parabellum در روپونگی هیلز در سپتامبر 10 2019 در توکیو ژاپن است.
عکس: Yuichi Yamazaki (گتی ایماژ)

او درام. او کمدی. او kick-ass عمل. او چشمگیر خوانش. او نقش گیتار. جهنم ما را نمی شود جای تعجب نیست اگر او هنوز هم می رود گشت و گذار گاهی اوقات. و در حال حاضر کیانو Reevers—فیلم star فرهنگی آیکونواقعا شخص سرد—می توانید اضافه کردن “کتاب طنز نویسنده” را به خود دلخواهی resumé.

تبلیغات

ریوز’ 12-شماره سری ایجاد شده با همکاری نویسنده مت Kindt و هنرمند الساندرو ویتی است با عنوان BRZRKRو آن را ماهانه شروع در ماه اکتبر. ناشر بوم استودیو مشترک این وسوسه انگیزی تصویر جلد:

BRZRKR #1 cover art by Rafael Grampá.

BRZRKR #1 کاور توسط رافائل Grampá.
تصویر: بوم استودیو

تبلیغات

ایالات متحده آمریکا امروز باید حرکت شبیه چمچه زنی در آشکار از جمله بسیار واضح است که اطلاعات BRZRKR‘s شخصیت اصلی است که به عمد کشیده شده شبیه به بازیگر. او در حال حاضر برای تلفن های موبایل زیادی مانند ریوز فیلم شخصیت بر اساس توضیحات بیش از حد: “یک جنگجو…که راه می رفت خون آغشته مسیر در سراسر جهان برای قرن ها…در حال حاضر روز Berzerker آیا شغل های خطرناک برای دولت ایالات متحده در ازای حقیقت در مورد او وجود دارد.” این اتصالات به دلیل شخصیت (که همچنین به عنوان داشتن درک خوبی از حس شوخ طبعی و همچنین مسلط به چندین زبان) آمد به طور مستقیم از ریوز’ تخیل.

شما ممکن است به یاد بیاورید فقط دیروز ما در مورد ناشر درگیر بودن در یک کمیک جدید اثر با جهانیکه خود را در ابتدا برای اقتباس درمان است. کیانو دخالت در اینجا پس از یک جلسه در مورد پتانسیل های زندگی همکاری با بوم استودیو و شما به راحتی می توانید ببینید BRZRKR ساخت جهش به صفحه نمایش بزرگ (یا به احتمال زیاد Netflix داده های موجود خود را با همکاری بوم) یک روز با شما-می دانم-که در بازی منجر شود.

هر نوع فیلم برداری پروژه هنوز به تایید هر چند BRZRKR کتاب های کمیک برای تلفن های موبایل مانند یک سواری هیجان خود را. با توجه به همکاری نویسنده Kindt آنها همکاری شده است پر جنب و جوش و مولد حتی اگر آن را عمدتا بیش از اسکایپ به دلایل آشکار است. با ریوز با تمرکز بر “عمل و backstory از شخصیت های” Kindt می گوید او شده است قادر به آوردن “شیفتگی من برای تاریخ توطئه و جاسوسی به مخلوط همراه با تکه تکه ساختار روایت.”

تبلیغات

اولین شماره از BRZRKR خواهد شد اکتبر 7; سر به ایالات متحده آمریکا امروز برای جزئیات بیشتر و بیشتر آثار هنری نشان می دهد بیش از حد.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>