کاخ سفید در انبار 3,600 فولاد ماسک به عنوان CDC گفت: عموم مردم نمی نیاز به آنها را می پوشند


Illustration for article titled White House Stockpiled 3,600 Surgical Masks as CDC Said General Public Didnt Need to Wear Them

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

مقامات کاخ سفید با عجله به امن برای خود 3,600 فولاد ماسک از تایوان و حتی به دولت توصیه وجود دارد هیچ دلیلی برای عموم مردم به آنها را می پوشند در طول بیماری همه گیر کوروناویروسبا توجه به روز شنبه گزارش در واشنگتن پست.

تبلیغات

در اوایل این ماه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معکوس موقعیت خود را در استفاده از ماسک مشاوره هر کسی که می رود در خارج از منزل به پوشیدن محافظ پوشش صورت. اما شورای امنیت ملی (NSC) رسمی که نظارت بر گسترش ویروس در چین از ژانویه معاون مشاور امنیت ملی مت Pottinger بود صدایی زنگ که آن را ناشی از یک تهدید بزرگتر از دیگر کارکنان دولت اذعان کرد در زمان. او همچنین معتقد است که محدود در برخی از کشورهای آسیایی ممکن است با توجه به استفاده گسترده از ماسک توسط جمعیت عمومی است. با توجه به پست یک مقام گفت که در اوایل ماه مارس شورای امنیت ملی مقامات کشف وجود دارد به اندازه کافی از آنها را در دست به ارائه یکی برای همه پرسنل مشغول به کار در کاخ سفید ،

تبلیغات

اما یکی از بزرگترین تولید کنندگان فولاد ماسک تایوان بود ramping تا تولید و تا به حال شروع حمل و نقل آنها را به خارج از کشور شدند. با توجه به این پست در اواسط ماه مارس تایوان توافق برای انتقال 500,000 ماسک برای آمریکا است که برنامه ریزی شده به آنها را به استراتژیک ملی ذخایر برای توزیع به خط مقدم پرسنل اورژانس و پزشکی کارگران است. پس از خنثی در تلاش های خود برای خرید ماسک در باز markethe امنیت ملی اختصاص داده شده حدود 3,600 از آنها را برای کاخ سفید استفاده با توجه به پست با 1,800 محفوظ است برای امنیت ملی خود و بقیه رفتن به کاخ سفید پزشکی واحد برای توزیع آن مناسب دیدم.

یک مقام کاخ سفید گفت: پست “آن را نمی CDC راهنمایی برای تمام کارکنان به آنها را در همان راه شما نمی تواند درخواست تست اگر شما بدون علامت است و تا به حال هیچ دلیلی برای نگرانی ما نیست, دادن ماسک از انبارهای ما در آن زمان” از شورای امنیت ملی کسب. آن شخص اضافه شده است که اگر mask استفاده شد اجباریما می باید به اندازه کافی برای کارکنان هنوز هم منn ساختمان به حفاظت از آنها” یا مصادره بیشتر از فدرال ذخایر.

تا مارس در مورد چهره, CDC, جراح عمومی جروم آدامز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه اصرار که افراد سالم نیازی به پوشیدن ماسک در مکان حتی به عنوان یک بحث درگرفته در کاخ سفید چه بود که استراتژی اشتباه. CDC رسمی منطقی برای تغییر و هدایت است که شواهد بیشتری پدید آمده در مورد چگونه به راحتی افراد مبتلا بدون علامت و یا قبل از علامت coronavirus عفونت می تواند گسترش ویروس—به رغم وجود دارد در حال حاضر با داشتن شده است نشانه آن است که آن را بهتر از انجام ندادن و دولت اظهارات متناقض که این ماسک نیاز به محفوظ است برای سلامت کارگران در معرض خطر محیط های مانند جداسازی بخش.

که با ارسال سیگنال است که شاید دولت بود و بیشتر علاقه مند به مدیریت درک عمومی از کمبود جای دنبال شواهد مبتنی بر سیاست که به نوبه خود کاهش اعتماد عمومی و ممکن است حتی تشویق احتکار. (CDC هنوز هم می گوید: بسیاری از مردم باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت یا روسری در حالی که پزشکی-درجه فولاد و N95 ماسک باید محفوظ برای پرسنل پزشکی.)

تبلیغات

با توجه به پست یکی گفت: دولت سه چهارم از کارکنان کاخ سفید در حال حاضر از راه دور در حالی که کاخ سفید وجود دارد را تکذیب کرد تا کنون بوده است کمبود ماسک در وهله اول.

“در حالی که ما هرگز در باره جزئیات در مورد ایمنی و اقدامات امنیتی در کاخ سفید پزشکی واحد و دفتر نظامی باید لوازم مورد نیاز برای اجرا در بلند مدت تداوم برنامه های دولت است که ضروری پرسنل حفاظت شده و جریان به عنوان به زودی به عنوان آنها می رسند و کاملا رک و پوست کنده آن را نادان و بی تکلف و یا عمدا نادرست برای هر کسی که به نشان می دهد در غیر این صورت” سخنگوی هوگان Gidley گفت: مقاله, در بیانیه ای.

تبلیغات

با وجود این به روز رسانی و هدایت رئیس جمهور حاضر به پوشیدن هر نوع از ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>