کاخ سفید ارائه می دهد اعضای کنگره 5 دقیقه Coronavirus اما پلوسی و مک کانل می گویند: “بدون تشکر


House Speaker Nancy Pelosi and Senate Majority Leader Mitch McConnell declined rapid response coronavirus tests from the White House.

مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کاهش سریع پاسخ coronavirus آزمون از کاخ سفید است.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی گرد هم آمدند تا موضوع عجیب و غریب دو حزبی پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: هیچ با تشکر از شما.

تبلیغات

که چه پلوسی و مک کانل تا به حال به می گویند به کاخ سفید پیشنهاد برای ارائه به کنگره با سریع coronavirus آزمون. این پیشنهاد پس از این کنگره را حضور پزشک, دکتر برایان موناهان در اوایل این هفته گفت: بالا جمهوریخواهان که نبود ظرفیت کافی برای تست سرعت سناتورها برای coronavirus یا به فعالانه تست 100 سناتور بازگشت به واشنگتن دی سی با توجه به سیاست.

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه coronavirus آزمون تنها در دسترس خواهد بود به کارکنان و سناتورها که بیمار هستند. افراد تست شده توسط کنگره را از حضور در پزشک دریافت نتایج خود را در دو روز و یا بیشتر. در مقایسه در کاخ سفید با هر کسی که ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس دریافت نتایج سریع تست ارائه می دهد که نتایج در عرض چند دقیقه.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد در یک توییت در روز جمعه که کاخ سفید ارسال خواهد سنا سه ابوت نقطه از مراقبت از ماشین آلات تست و 1000 تست. در صبح روز شنبه تهمت گفته بود که “فوق العاده ای coronavirus تست ظرفیت” در واشنگتن ، و مشخص شده که این دولت شد ارسال بیش از 5 دقیقه ابوت آزمون.

با اینحال پلوسی و مک کانل گفت که اگر کنگره شد خدا را شکر برای ارائه آنها احترام کاهش یافته است.

“کشور ما را تست ظرفیت در ادامه به مقیاس در سراسر کشور و کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سریع” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک در روز شنبه.

تبلیغات

قانونگذاران اضافه شده است که آنها را با استفاده از زمان تست پروتکل های ایجاد شده توسط دفتر حضور پزشک “تا زمانی که این سریعتر فن آوری تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قابل پیش بینی توهین پلوسی در توییتر و او را متهم ساخت بهانه و نشان داده نمی شود تا برای کار. بر خلاف سنا که بازگشت به واشنگتن در مارس 4.

تبلیغات

“هیچ دلیلی برای آن را به نوبه خود به جز سیاست” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “ما مقدار زیادی از تست. شاید شما نیاز به یک دکتر جدید بیش از وجود دارد. دیوانه نانسی را با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای نشان دادن به کار!”

تبلیغات

موناهان این کنگره را حضور پزشک فرستاده coronavirus بهترین شیوه برای سناتورها و کارکنان در جمعه هیل گزارش داد. هر راهنمایی استفاده از ماسک های صورت است داوطلبانه مگر اینکه نیاز های خاص سازمان سیاست. با اینحال موناهان است و نیاز است که تمام کارکنان خود را چک کنید دما و تکمیل 11 سوال خود ارزیابی هر روز صبح قبل از رفتن به کار, در میان دیگران.

سناتور ویژه گروه پر خطربا توجه به این که حدود نیمی از آنها 65 ساله و مسن تر. افراد مسن در خطر بیشتری برای توسعه بیماری شدید از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>