کاخ سفید سران نظامی شکایت کرد برای دختران, حمله به سی فعالان


A demonstrator holds his hands up in protest near Lafayette Park and the White House on June 3, 2020 in Washington, DC. Protests in cities throughout the country continue in the wake of the death of George Floyd, a black man who was killed in police custody in Minneapolis on May 25.

یک تظاهرکننده نگه می دارد دست خود را در اعتراض نزدیکی پارک لافایت و کاخ سفید در ژوئن 3 سال 2020 در واشنگتن, DC. تظاهرات در شهرهای سراسر کشور ادامه در پی مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.
عکس: درو Angerer (گتی)

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) خواسته است یک دادگاه فدرال به impanel یک هیئت منصفه برای تعیین اینکه آیا اعضای ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله دادستان کل لایحه بر نقض حقوق اساسی از تظاهر کنندگان در زمانی که آنها استفاده می شود ارتش آمریکا سربازان به آنها را روشن و به دور از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید تقریبا نیم ساعت قبل از citywide مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت.

تبلیغات

مورد متمرکز شده است در ژوئن 1, اعتراض در میدان لافایت سراسر از کاخ سفید یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید که مرگ در دست مینیاپولیس پلیس این کشور قیام در برابر نژادپرستانه نامتناسب پرخاشگری است که پلیس به طور معمول نمایشگاه نسبت به مردم رنگ و سیاه و سفید آمریکایی ها در خاص است.

تبلیغات

آیتالله سیستانی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن بر و ارشد دیگر مقامات دولت از جمله, اما نه محدود به, وزیر دفاع علامت Esper سرگرد ژنرال ویلیام Walke و رئیس ستاد ارتش ایالات متحده ژنرال جیمز McConville—که عمدتا مسئول جسمی و روانی دچار صدمات توسط تظاهرات مسالمت آمیز آنها ACLU یادداشت مورد حمله قرار گرفتند تقریبا در همان زمان 20 دقیقه منع رفت و آمد هشدار بود که صادر شده توسط بلند گو حرف زدن.

خشونت پلیس در پاسخ به در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات—به عنوان مخالف به حوادث غارت و آتش سوزی دیده می شود در برخی از شهرهای ایالات متحده که بلافاصله پس از فلوید مرگ—است به طور موثر در خدمت مشروعیت بخشیدن به نیاز به صورت سیستماتیک و دائمی اصلاحات در آمریکا انجام ندادی. به آسانی در دسترس شواهد شدید خشونت و سوء استفاده بی رویه از به اصطلاح “کمتر کشنده” سلاح علیه معترضان گذاشته لخت ذاتی “ما علیه آنها” فرهنگ به سبک آمریکایی پلیس اسپری دهه ارزش از تلاش های روابط عمومی به بازیگران “اجرای قانون” افسران به عنوان پشتوانه و بندگان از شهروندان خود را.

عدم مجزا اداری کنترل نظامی نیروهای پلیس—که استخدام جدید اغلب دریافت کمتر ساعت آموزش از گفتن مجوز cosmetologists—در صفحه نمایش کامل در بی لافایت حمله. در واقع هدف واقعی از این حمله بود که انجام شده توسط ارتش ایالات متحده و درگیر با استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری لاستیک گلوله و بمب های فلش (اگر نه همه مورد استفاده در راه است که بی اعتنایی تولید کننده هشدار در مورد پتانسیل آسیب جدی و یا مرگ) بود که اجازه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت عکس در نزدیکی یک کلیسا بعد از یک آدرس در باغ گل رز یک فاصله کوتاه.

انفجار از نارنجک است که باعث کوری موقت و از دست دادن شنوایی فوران در وسط پارک به عنوان خاکستری ابرها گازهای مضر چپ فعالان clambering برای هوا. حمله آمد با عملا هیچ هشدار 20 دقیقه قبل از این شهر 7:00 pm حکومت نظامی که سی شهردار موریل Bowser خود پیش بینی کرد به زودی پس از تنها خدمت به تضعیف اقتدار پلیس.

تبلیغات

با توجه به ACLU که مشتریان شامل اعضای Black Lives Matter, d. C. (BLMDC) استفاده از نیروی بیش از حد به “نا امید” توانایی مطیع قانون شهروندان به ورزش اول خود را اصلاح حق مسالمت آمیز جمع آوری. قابل توجه BLMDC خودداری از شرکت در “چند” تظاهرات سازمان یافته وابسته به گروه برای محافظت از اعضای “ترس از آسیب” در دست پلیس است. برخی از کاربران درخواست کرده اند از سازماندهی کار با استناد به آسیبهای روانی. در شکایت قبل از سی منطقه دادگاه منطقه کلمبیا آیتالله سیستانی می نویسد که BLMDC رهبر مارس index on censorship متوجه “کاهش قابل توجه” در مردم به حضور در تظاهرات پس از این حمله است. “افرادی که معمولا حضور در شخص اعتراضات مطلع خانم index on censorship که آنها می ترسند به انجام این کار به دلیل خشونت رخ داده است که در میدان لافایت” آن را می گوید.

“چه اتفاقی افتاد به ما اعضای دوشنبه شب در اینجا در پایتخت کشور بود توهین به همه حقوق ما” index on censorship مورد سرب شاکی در بیانیه ای گفت:. “مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور در دست افسران پلیس پرسیده است: خشم و درد و غم و اندوه عمیق جامعه ما دچار برای نسل های. ما نمی خواهد در سکوت با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. در حال حاضر این است که زمان ما شنیده شود.”

تبلیغات

بیشتر BLMDC مجبور شده است برای منحرف کردن منابع خود را در آماده سازی برای خشونت پلیس قرار دادن اضافه شده فشار مالی در سازمان است. آن را تا به حال به خرید تجهیزات خاص مانند عینک ایمنی برای محافظت از کاربران در برابر مواد شیمیایی محرک زمان بیشتری را صرف آموزش اعضای خطرات ناشی از خشونت های پلیس و تعامل با آن ارتباط برقرار میکنند به گسترش حقایق در مورد حملات “به منظور کاهش اثرات بازدارنده” از اقدامات دولت در شرکت عضو است. چه تر است, این گروه تا به حال به پرداخت هزینه برای خدمات بهداشت روانی برای حداقل یک عضو با تجربه تروما به عنوان یک نتیجه از این رویداد و ترتیب حمل و نقل برای کاربرانی که ممکن است از لحاظ جسمی مجروح در آینده پلیس ضرب و جرح.

دیگر شاکیان شامل سی ساکنان که نشان داد تا در اعتراض به قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس از جمله یک نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که زده بود چندین بار توسط گارد ملی soliders کبودی بدن خود را. ماموران در ادامه به جسمی اعتصاب مرد “حتی بعد از او شروع به ترک محل تظاهرات” شکایت می گوید. مرد شناخته شده است به عنوان آفریقایی آمریکایی. با توجه به شکایت این حملات را دلسرد او را از حضور در آینده تظاهرات از ترس او را “رنج می برند آسیب جدی در دست اجرای قانون است.”

تبلیغات

یکی دیگر از شاکی مریلند که سفید است و به عنوان یک عقاب طلایه دار ارائه کمک های اولیه به یک معترض “خیره شدن و خونریزی فراوان” که او متوجه شده بود “یک شی تسلیم در چهره اش.” او در ابتدا فکر جسم دندان, اما پس از بازرسی دقیق تر “شاهد آن بود که یک لاستیک گلوله بود که سوراخ لب بالا خود را.” در حالی که استفاده از گاز به چهره انسان—لوازم او با او به ارمغان آورد در مورد اورژانس—او تبدیل به دیدن “چند کاملا زره پوش سربازان گارد ملی شارژ در او را با باطوم و سپر است.” او قادر به تخلیه مجروح معترضان از پارک با کمک دیگران. او در نظر دارد به ادامه شرکت در تظاهرات آیتالله سیستانی گفت.

تبلیغات

یکی دیگر از شاکی یک زن سفید در شمال واشنگتن که با حضور در کاخ سفید اعتراض خود را با یک دوست گفت: این حمله باعث شد او به طور ناگهانی تحت فشار قرار دادند تا در برابر یک حصار که در آن او با ضربه گلوله های لاستیکی در بازو و ساق پا. مواد شیمیایی پر ریه و اختلال بینایی خود را. او می تواند بشنود “دیگر تظاهرکنندگان retching” این شکایت می گوید. او مانده بود با کبودی روی دست و کاهش بر لب و چهره, محدود کردن تحرک خود را. “او تا به حال مشکل غذا خوردن و مسواک زدن دندان های خود را به دلیل تورم لب ها و فک ،

تبلیغات

زمانی که دود پاک جمهور تهمت و دستیاران او strode با آرامش به سمت کلیسای سنت جان در لافایت مربع به عنوان دیده می شود در فیلم بعد منتشر شده توسط کاخ سفید است. در زمانی که او به کلیسا او برگزار شد یک کتاب مقدس در هوا و نورد دوربین استادانی دولت او بود “کاملا متعهد” برای گرفتن عدالت برای جورج فلوید و خانواده اش. “او نمی خواهد که درگذشت بیهوده,” او گفت:.

“من به مبارزه برای محافظت از شما,” او گفت:. “من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.”

تبلیغات

بار بعد در دفاع از اقدام نظامی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این رئیس جمهور رئیس قوه مجریه و رئیس اجرایی این کشور و باید قادر به راه رفتن خارج از کاخ سفید و راه رفتن در سراسر خیابان را به بازدید از کلیسا.”

آیتالله سیستانی متهم کرده است رئیس جمهور و کارکنان خود را از توطئه به نقض اولین و چهارم متمم حقوق معترضان مجبور زود از پارک تا راه را برای رئیس جمهور عکس-op. “اقدامات خشونت آمیز توطئه گران را به طور مستقیم و غیرقانونی با دخالت این فعالیت ها” شکایت می گوید.

تبلیغات

“رئیس جمهور بی شرمانه خلاف قانون اساسی بی دلیل و رک و پوست کنده, جنایی, حمله معترضان چرا که او در مخالفت با دیدگاه های خود می لرزد پایه و اساس کشور ما در قانون اساسی منظور گفت:” اسکات Michelman حقوقی مدیر آیتالله سیستانی از ناحیه کلمبیا. “و هنگامی که برتر کشور مامور اجرای قانون می شود همدستی در تاکتیک های فردی خودکامه آن لرز محافظت سخنرانی برای همه ما است.”


به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>