پس از متعالی Heisman جایزه کارفرمایی و نسل منتقل حمله کننده سرنوشت این هفته NFL draft لولا در حق رای دادن-تعریف تصمیم گیری از حق رای دادن خود را تعریف فقیر تصمیم گیری است.

برای شیرها دیترویت وجود دارد آشکار انتخاب سوم به طور کلی. Ohio State cornerback جف Okudah است که در فرض مورد علاقه به انتخاب و پس از شیرها حمل دور بالای آن پوشش مرد این offseason. نیز وجود دارد عجیب و غریب Clemson مدافع اشعیا سیمونز یا Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای به در نظر گرفتن هر دو آنها را می تواند یک تاثیر فوری در یکی از لیگ بدترین دفاع است.

اما معقول ترین گزینه ممکن را انتخاب کنید نیست در همه. با بالا کارفرمایی چشم انداز توا Tagovailoa و جاستین هربرت هر دو انتظار می رود در دسترس شیرها باید اهرم به تجارت کردن, اضافه کردن میدارد و به طور بالقوه هنوز پیش نویس یکی از دفاعی چشم انداز آنها بیشتر تمایل.

آنها به سختی و تنها تیمی است که می تواند نگاه به ورزش است که اهرم در روز پنج شنبه. یک سال پس از NFL تنظیم یک رکورد با 40 پیش نویس روز معاملات ما می تواند فقط به عنوان بسیاری از معاملات ساخته شده در طول سه روز آینده حتی به طور کلی مدیران مجبور به مقابله با آنها پر از لکه, در خانه, WiFi.

که تن شروع می شود با شیرها که تنها نیاز به رد گم کردن به 2018 به صورت ایده آل تجارت طرح در شماره 3 به طور کلی. در این پیش نویس بارگیریها ایندیاناپولیس معامله سوم انتخاب به New York Jets برای ششم 37 و 49 میدارد و همچنین به عنوان انتخاب دور دوم در سال 2019. جت انتخاب سام Darnold با جدید خود را انتخاب بالا در حالی که کلت پیش نویس سه غذای دو نفر از آنها (کوئنتین نلسون و داریوش لئونارد) در حال حاضر همه بازیکنان حرفه ای.

دیترویت می تواند مجموعه خود را برای موفقیت های مشابه, اگر آن را قادر به مذاکره شبیه فیلمهای معامله است. دلفین میامی با سه دور اول میدارد که پیش نویس سرمایه آن را به اتفاق می افتد. این شارژر در شماره 6 دیگر را انتخاب روشن همراه با Jacksonville Jaguars در شماره 9. فراتر از آن سه نفر بافندگی لاس وگاس اظهارات (در شماره 12) و میهن پرستان جدید انگلستان (در شماره 23) دومی از آنها قوی سازمانی روابط به شیرها — و نیز اتفاق می افتد که یک شر تجارت نابغه برای یک مدیر.

شیرها هنوز هم ممکن است انتخاب کردن برای ایستادن پت انتخاب Okudah سوم به طور کلی و اجازه تراشه قرار می گیرند به عنوان آنها ممکن است با پیش نویس را بالا quarterbacks. اما در جایی که quarterbacks سقوط معاملات اغلب دنبال کنید.

اگر دیترویت را ندارد استفاده و سپس شخص دیگری قطعا خواهد شد.

New York Giants

برای تیم از جان گذشته در مقابله با توهین آمیز, آن می تواند یک prescient حرکت می کند. پیش نویس لود شده است در این موقعیت به خصوص در 10 صفحه و هر تیم امید به جهش دلفین ها و شارژر برای کارفرمایی می تواند انجام دهد به طوری که در قیمت کمی پایین تر از شیرها’ انتخاب خواهد هزینه.

Miami Dolphins

سوال مربوط زمانی است که میامی ممکن است تصمیم می گیرید را که حرکت می کند. دلفین ها معتقد هستند به نفع هربرت و ممکن است محتوای در حال انتظار برای دیدن اگر او ارگانیک موجود در شماره 5. اما با این مقدار سرمایه امن حرکت خواهد بود برای خالی کردن دو, دوم, دور میدارد و اسلاید هیئت مدیره به شماره 3.

لس آنجلس شارژر

Tyrod تیلور دارای رای اعتماد به عنوان شارژر استارتر در حال حاضر, اما دخالت دلفین ها به پیش نویس Tagovailoa را به حق رای دادن یک ستاره به ساخت اطراف آن را به عنوان حرکت به SoFi ورزشگاه.

شاید آن را به ارزش قیمت با توجه به تیلور حضور و آرایه ای از بالا سمت چپ تکل در دسترس است. اما اگر کارفرمایی است انتخاب کنید در حال حرکت تا سوم یا چهارم به طور کلی به نظر می رسد مانند انتخاب هوشمند است.

San Francisco 49ers

با توجه به تاریخ اخیر 31 انتخاب نیز ممکن است نقل مکان کرد و در حال حاضر. حداقل یکی از دو نهایی میدارد از دور اول برخورد شده است در هر پیش نویس از سال 2012 به عنوان تیم به دنبال رویه در سال اضافی از تیم کنترل است که می آید با یک دور اول انتخاب کنید. انتظار 49ers به سقوط در خط.

Seattle Seahawks

آیا این استراتژی کار می کرد برای Seahawks به تازگی یکی دیگر از سوال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت