Where to watch free movies online

اگر شما کسی که دوست دارد به تماشای فیلم آنلاین, اما شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای یک جریان خدمات شما به سختی با استفاده از, شما تنها نیستید. وجود دارد مقدار زیادی از روشها برای تماشای فیلم رایگان, آنلاین, اما نه همه آنها قانونی و امن است.

به جای تلاش برای کشف کردن که سایت های امن توسط خودتان ما را گنجانده ام یک لیست از ترین قابل اعتماد وب سایت است که اجازه می دهد تا شما را به تماشای فیلم آنلاین بدون صرف یک پنی.

در اینجا ما لیستی از بهترین مکان برای رفتن برای یک جریان ثابت.

اضافی راهنماهای

بازیکنان بزرگ

سونی Crackle, صدای ترق و تروق یا صدای ترق و تروق Plus

یک بار شناخته شده به سادگی به عنوان “Crackle” این جریان سایت شده و از طریق تقریبا به عنوان بسیاری از تغییر نام به عنوان P. Diddy. در ابتدا کنترل توسط سونی آن را در حال حاضر یک سرمایه گذاری مشترک بین سونی و سوپ مرغ برای روح سرگرمی (CSS). که مشارکت ایجاد یک نهاد جدید به نام صدای ترق و تروق به علاوه و بر این باور بود که این امر نیز تبدیل به نام جریان بیش از حد. اما یک نگاهی به این سایت و آن را روشن است که سادگی برنده است: آن را فقط به نام صدای ترق و تروق.

هر آنچه که شما آن را تماس, خدمات شامل محتوا از شش ad-پشتیبانی از CSS جریان خدمات (Popcornflix, Popcornflix بچه ها Popcornflix کمدی Frightpix, Españolflix و Truli) و همچنین برخی از سونی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

شما پیدا کنید تعداد زیادی از فیلمهای بازدید مانند سرعت, حمل و نقلو برخورد نزدیک از نوع سومو سخاوتمندانه دانش سطحی از مبهم-اما-جالب B-movies. صدای ترق و تروق یک منبع بزرگ هر چند وقفه ثابت از تبلیغات می توانید خیلی سریع. خدمات ارائه شده در 21 کشور است اما خود را تعطیل و کانادا و آمریکای لاتین و استرالیا ارائه شده است.

IMDb TV

جدیدتر به این خلاصه توسط آمازون متعلق به IMDb تلویزیون (که قبلا به عنوان شناخته شده Freedive). این آگهی پشتیبانی رایگان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم. در ماه فوریه سال 2020 از این سرویس به دست آورد حقوق به بیش از 20 دیزنی متعلق به سری از جمله از دست, Desperate Housewives, مالکوم در میانه و من به اصطلاح زندگی. همچنین تنها سایتی است که به شما اجازه می دهد جریان از دست داد و مالکوم در میانه به صورت رایگان.

دیگر تلویزیون را نشان می دهد در آن نسبتا کوچک کتابخانه شامل Fringe, قهرمانان, جهش کوانتومیو قانونی فایل های. فیلم عبارتند از: یادگاری, La La Land, درایو, هیولا, Donnie Darko, Dune, شعبده, زودیاک, نشانه, و بیشتر. شما می توانید به تماشای فیلم تلویزیون در وب سایت آمازون آتش و دستگاه های تلویزیون اپل و از طریق آمازون نخست برنامه است که شما می توانید در بسیاری از تلویزیون های هوشمند, تبلت ها و گوشی های. IMDb تلویزیون آمریکا تنها در حال حاضر اگر چه اروپا گسترش است که در آن کار می کند.

Vudu

vudu-free-movies

خارج شده و متعلق به Vudu ممکن است بهتر شناخته شده برای آن اشتراک خدمات جریان اما پلت فرم نیز قابل توجه است و آگهی رایگان-پشتیبانی بخش محتوا. عناوین مانند گرانش, آهن لولهو بد سانتا نمونه های خوبی از آنچه شما می خواهید پیدا کنید.

اگر شما را به یک سفر دریایی از طریق سایت انتخاب 4K/HDR عناوین وجود دارد و حتی یک یا دو رایگان-به-سازمان دیده بان گزینه های مانند آخرالزمان در حال حاضر و Shutter Island. شما هنوز هم نیاز به یک Vudu حساب, اما شما می توانید یکی را به صورت رایگان. این Vudu برنامه در حال حاضر پشتیبانی شده توسط بسیاری از سیستم عامل ها از جمله Roku, تلویزیون اپل, کنسول های بازی و بیشتر. به علاوه برنامه وجود دارد برای بسیاری از دستگاه های تلفن همراه. Vudu است که تنها در دسترس در ایالات متحده آمریکا

شادمانی

Hoopla Library Lending Movies

چگونه این برای یک معامله خوب: ثبت نام برای کارت کتابخانه و دریافت رایگان و یا جریان فیلم بدون تبلیغات در همه. که این معامله زمانی که شما با استفاده از شادمانی دیجیتال رسانه های جریان پلت فرم است که با همکاری کتابخانه محلی برای اجازه دسترسی اعضای borrowable محتوای آنلاین. آن را شبیه به اوردرایو اما با بیش از کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی.

در دسترس بودن هر عنوان شما بستگی دارد محل و تعداد نسخه برای دانلود در دسترس است اما ما متوجه شدیم برخی جای تعجب مناسب و معقول طرفداران هنگامی که ما بررسی می شود و در ماه فوریه سال 2020 است. جریان خواهد کار بر روی هر دستگاه با یک مرورگر در حالی که محبوبیت نیاز به شادمانی برنامه بر روی یک دستگاه تلفن همراه. نه هر کتابخانه در حال حاضر پشتیبانی از شادمانی بنابراین مطمئن شوید که شما بخواهید. تا کنون کتابخانه ها در ایالات متحده و کانادا دسترسی به شادمانی.

YouTube

YouTube Free Movies

این یک بدون brainer است. هر کس می داند یوتیوب بزرگترین تصویری-میزبانی وب خدمات آنلاین, و شما احتمالا در حال حاضر استفاده از این سایت به صورت احمقانه گربه, فیلم ها و فیلم هایی از مردم گرفتن و ضربه زدن با توپ ورزش. اما یوتیوب دارای یک مجموعه قابل توجهی از ویژگی های طول فیلم در آن ردیف نیز هست. اعطا اکثر اینها B-لیست چیز تازه ای دارد اما در چند کیفیت طرفداران پنهان در آن وجود دارد.

در علاوه بر این به صورت رایگان در گوگل-سرپرستی فیلم وجود دارد هزاران نفر از فیلم ها در سایت است که نشان داده نخواهد شد مگر اینکه شما به طور مستقیم جستجو برای آنها. اگر شما به دنبال برای یک عنوان خاص به خصوص یک یک آن را به انجام یک جستجوی سریع در یوتیوب برای دیدن اگر کسی به آن نوشته شده است. این همیشه نیست آپلود فیلم دارندگان حقوق و بسیاری از آنها در حال تقسیم به قسمت های و, لیست پخش, اما آنها می گویند beggars can’t be choosers.

پیدا کردن رایگان فیلم در یوتیوب بدست مشکل تر است به تازگی, به عنوان, بیشتر دارندگان حقوق در حال امید بستن برای ارائه فیلم های خود را به صورت اجاره از طریق خدمات و یوتیوب نیز به اشتراک ردیف مانند یوتیوب و حق بیمه آن زنده تلویزیون جریان, خدمات, YouTube, TV. هنوز هم شما پیدا کردن مقدار زیادی به تماشای, به خصوص اگر شما استاندارد نیست بیش از حد بالا در مورد کیفیت جریان.

Vimeo

Vimeo free movies

یوتیوب ممکن است بزرگترین تصویری-میزبانی وب سایت, اما Vimeo است که احتمالا بهترین. آره آنها مبارزه با عبارت اما Vimeo است که عضله به آنها را به عقب. این سایت دارای یک طرح پاک که عاری از تبلیغات و مزایا از یک کاربر فعال جامعه که به طور گسترده ای در نظر گرفته حرفه ای تر و سازنده تر از YouTube است.

از این جامعه پدیدار بسیاری از بزرگ اصلی کوتاه و ویژگی های طول فیلم. Vimeo نیز در بخش تقاضا که در آن کاربران می توانید خرید تمام طول فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. اکثر اینها به طور مستقل تولید شده توسط کاربران Vimeo اما برخی از ارائه تولید شده توسط استودیوهای بزرگ به عنوان به خوبی. در هر صورت Vimeo یک محل عالی برای پیدا کردن رایگان با کیفیت بالا.

این کانال Roku

Roku Channel free movies

زمانی که Roku در ابتدا راه اندازی, رایگان ad-پشتیبانی از کانال Roku نبود از لحاظ فنی واجد شرایط برای این ارزیابی از آنجا که شما تا به حال به یکی از این شرکت های رسانه ای جریان دستگاه به آن را ببینید. دستگاه های Roku قطعا بانک شکستن نیست اما آنها رایگان نیست. در حال حاضر این کانال Roku در دسترس است به هر کسی از طریق وب و همچنین از طریق شرکت در برنامه های رایگان برای iOS و اندروید.

این سرویس دارای بیش از 10000 عنوان به را انتخاب کنید از جمله مورد علاقه های قدیمی مانند آموزش در روز, این شرح, Starship Troopers, Donnie Darkoو آکادمی پلیس. شما نیاز به ایجاد یک رایگان Roku حساب قبل از اینکه شما می توانید به تماشای اما این که سریع و بدون درد روند. اگر شما همیشه تصمیم به گسترش خود را انتخاب کانال Roku در حال حاضر به چند حق بیمه اشتراک گزینه از جمله Showtime Epix و Starz. Roku کانال در دسترس در ایالات متحده و کانادا است.

Plex رایگان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد

Plex Free Movies and TV Shows

پیچیده است بهترین و شناخته شده به عنوان همه کاره و آسان برای مدیریت و سازمان دیده بان خود را در مجموعه های خصوصی از, فیلم, موسیقی, عکس ها و دیگر رسانه ها. اما در سال 2019 شرکت خود را راه اندازی ad-پشتیبانی رایگان خدمات جریان با مجموعه ای از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از استودیو مانند MGM, وارنر, Lionsgate و افسانه ای.

آن را در دسترس در سراسر جهان هر چند عنوان انتخاب متفاوت خواهد بود به شدت توسط منطقه است. شما می توانید دسترسی به مجموعه ای از فیلم را نشان می دهد و از یک مرورگر و یا در هر یک از تعداد زیادی از دستگاه های که پشتیبانی از پیچیده مشتری نرم افزار مانند Apple TV, Roku, تلویزیون هوشمند, و غیره. همه شما نیاز دارید این است که یک رایگان Plex حساب و شما خوب به آن بروید.

برای کسانی که در حال حاضر استفاده از پیچیده خود را به عنوان رسانه ها و سرور های رایگان ad-پشتیبانی از گزینه های می تواند اضافه شده به سرور موجود در دسته ساخت تجربه کاملا بدون درز.

پلوتون تلویزیون

Pluto TV Free Movies and TV

هر چند این ممکن است به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان خدمات فوق پلوتون تلویزیون است که هنوز هم ارزش توجه شما. نه تنها آن را میزبان رایگان فیلم های درخواستی, اما آن را نیز یک free live-TV, جریان, خدمات, میزبانی, محتوا سرپرستی از سراسر وب. در حالی که کانال های متفاوت شدید ما متمرکز در اینجا بر روی فیلم است. پلوتون تلویزیون در حال حاضر ویژگی های متعدد زنده کانال های فیلم کامل اگر شما می خواهید به تماشای چیزی اما نمی دانم چه.

وجود دارد دو منظوره کانال های فیلم با بقیه متمرکز بودن در ژانرهای خاص و یا دسته ها از جمله فیلم اکشن, طرفداران از خشم وحشت 24/7, کلاسیک, سیاه, سینما, Gravitas فیلم و پناهندگی. خدمات با این نسخهها کار در ایالات متحده و همچنین به عنوان بسیاری از مکان های بین المللی.

پلوتون تلویزیون بر روی تقاضا فیلم کتابخانه نسبتا کوچک است و می چرخد اغلب, اما ارائه می دهد فقط به اندازه تنوع به عنوان آن زنده کانال های فیلم. در حال حاضر این برنامه شامل یک تکه بزرگ از جیمز باند حق رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان Jack Ryan فیلم. این نیز موجود است در یک تن از دستگاه های در علاوه بر این به کامپیوتر خود را از جمله تلویزیون اپل و آمازون آتش تلویزیون, دستگاه های Roku ، برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد پلوتون تلویزیون دیدن راهنمای کامل ما به خدمات.

Tubi تلویزیون

Tubi TV Free TV and Movies

دیگر تا-و-comer, Tubi بسیار شبیه به Sony صدای ترق و تروق در آن ارائه می دهد هر دو رایگان فیلم و تلویزیون. مهم نیست که دستگاه شما با استفاده از شانس خیلی خوب است که شما قادر خواهید بود به تماشای Tubi, آن را به عنوان در دسترس در آندروید, در iOS, Roku, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون سامسونگ, تلویزیون های هوشمند, سونی, تلویزیون هوشمند, پلی استیشن 4, Xbox One و وب است. همانطور که با اکثریت قریب به اتفاق خدمات در این لیست شما نیاز به تماشای چند تبلیغات اما این چیزی است که نگه می دارد و خدمات رایگان.

Tubi است مطالب از بیش از 200 همکاران از جمله NBCUniversal که به ارمغان می آورد با آن نزدیک به 400 کلاسیک عناوین مانند Xena: Warrior Princess, Hercules: The Legendary Journeys, A-تیم Punky بروسترو نسخه های اصلی Magnum P. I., مصنوعی زنو ترانسفورماتور. فرقه کلاسیک مانند Assault on Precinct 13, Sleepaway Campو C. H. U. D.همراه به زودی به فرقه کلاسیک مانند 10 Cloverfield لین و هیچ کشور برای مرداننیز می تواند در بر داشت در حال رشد فروشگاه. اگر شما با استفاده از این سرویس به مکمل Netflix بکشد به جای جای آن “نه در Netflix بکشد” بخش کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن جدید و جالب به تماشای.

مستقل و مستند

SnagFilms

snagfilms-screen

Snagfilms یک ویدئو بر روی سایت تقاضا است که ورزش یک انتخاب فیلم شما می توانید پیدا کردن هر نقطه دیگری در وب است. تاسیس در سال 2008 آن را انباشته حدود 10000 مستقل مستند و روایت فیلم. وجود دارد مقدار زیادی از سنگهای نادر به اینجا تماشا کنید و از بنیانگذاران کار کرده اند برای ایجاد ده ها تن از مشارکت نیز وجود دارد مقدار زیادی از مختلف جریان دستگاه های که پشتیبانی رایگان SnagFilms. این سرویس در حال حاضر در دسترس به عنوان یک برنامه رایگان برای iOS و آندروید, اما آن را نیز سازگار با انواع دستگاه های Roku, Kindles, و یک میزبان از دیگر جریان دستگاه های. وب سایت اصلی نیز یک نسیم به حرکت. Snagfilms بین المللی در دسترس است اما برخی از عناوین تنها در دسترس در ایالات متحده و کانادا است.

Kanopy

Kanopy Free Movie Library

درست مثل شادمانی, Kanopy است که نه تنها رایگان برای استفاده از آن را تجاری-رایگان اگر شما یک کارت کتابخانه. در اصل در سال 2008 در استرالیا به عنوان یک ابزار آموزشی Kanopy در حال حاضر ارائه می دهد یک کتابخانه از بیش از 30 ، 000 فیلم ها از طریق آن با مشارکت بیش از 200 کتابخانه ها. وجود دارد تمرکز سنگین در مستقل رایگان فیلم و مستند (شرکت حتی دسترسی به بسیاری از فیلم اخیر از A24 فروشگاه) اما شما پیدا کردن همه نوع از فیلم های موجود و حتی بیشتر در راه هستند با تشکر به یک معامله است که دیدن کل فروشگاه فیلمساز فرد وایزمن در آینده به این سرویس است. Kanopy بین المللی در دسترس است اما محتوا ممکن است در محل.

برترین فیلم های مستند

topdocumentaryfilms-screen

عشق مستند? بنابراین کار ما. شما می دانید آنچه آنها می گویند حقیقت است غریبه تر از داستان است. درستی به عنوان برترین فیلم مستند است دست پایین بهترین سایت برای فیلم های مستند. نه هر انتخاب فیلم-ظهر اما خوب مستند ندارد به مدت طولانی — برخی از بهترین زیر 60 دقیقه خوانده شده را علامت. مباهات یک کتابخانه از بیش از 3000 فیلم, این سایت همچنین دارای یک روش ساده و ساده طرح و طبقه بندی همه از آن فیلم بر اساس موضوع ساخت آن آسان برای پیدا کردن چیزی است که شما علاقه مند هستید از حق دور. محتوا نمی باشد میزبانی شده توسط سایت بلکه سرپرستی و تعبیه شده از دیگر سایت های مانند یوتیوب حرکت روزانه و غیره. آن را در دسترس در سطح بین المللی, اما نه همه مطالب را در تمام نقاط.

منابع برای فیلم های کلاسیک

Archive.org

the-archive-screen

شانس هستند شما در حال خواندن این مقاله از آنجا که شما به دنبال یک محل برای تماشای تازگی منتشر شده فیلم آنلاین. در حالی که هیچ چیز با آن اشتباه شما قطعا نباید نادیده از فیلم های قدیمی تر اینترنت را ارائه کرده است. Archive.org ارائه می دهد یک گنج واقعی از فیلم های قدیمی شما احتمالا هرگز از شنیده می شود و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری که شما تشخیص دهد.

بایگانی — که آن هم خانه معروف Wayback Machine که به شما نشان می دهد چگونه اینترنت استفاده می شود — دارای فیلمهای صامت سیاه و سفید طرفداران وحشت مبهم, علمی تخیلی, فیلم ها و مجموعه ای از فیلم های دیگر. آنها ممکن است تمام فانتزی CGI همه ما آنقدر عادت کرده اند اما گاه به گاه رجعت است یک راه عالی برای مخلوط کردن همه چیز.

باز فرهنگ

open-culture-screen

فرهنگ باز طراحی شده است که خود را یک توقف فروشگاه برای همه چیز رایگان و کشت. این سایت ارائه می دهد صدها نفر از کلاس های رایگان آنلاین برای ثبت نام در, هزاران نفر از کتاب های الکترونیکی رایگان به عنوان خوانده شده و ساعت بر ساعت از سخنرانی از چهره های برجسته مانند کارل ساگان و لئونارد برنشتاین. این نیز ارائه می دهد یک تن از فیلم های رایگان. در اینجا شما پیدا کردن همه چیز از سکوت فیلم های هیچکاک-گروگان پروژه های وسترن و فیلم نوآر. این سایت حتی خانه های برخی از زود کوتاه توسط افسانه مانند کوئنتین تارانتینو و Stanley Kubrick. فرهنگ باز و ممکن است دشوار است به حرکت اما با بیش از 1000 رایگان فیلم های موجود, آن را قطعا ارزش تقلا کردن.

پنج افتخارات

big-five-glories-screen

اگر این نام به نظر می رسد نوع شاخی است که به دلیل مردمی در پشت پروژه وقت خود را صرف تدوین صدها فیلم رایگان از 1920s به ’50s — با نام مستعار “عصر طلایی” هالیوود — به جای آینده با ران و مرزی نام. (اگر شما کنجکاو هستید این مرجع سابق پنج فیلم خانه: 20th Century Fox, RKO, تصاویر, Paramount Pictures, Warner Bros. و مترو گلدوین مایر.) اگر ایده خود را از یک آخر هفته سرگرم کننده است که لگد زدن به عقب و تماشای Turner Classic Movies, شما حفاری پنج افتخارات. همه فیلم ها در نظر گرفته مالکیت عمومی وجود دارد بدون محدودیت در دسترس بودن.

Retrovision

Retrovision free movies

Retrovision یکی دیگر از دامنه های عمومی سایت است که ویژگی های صدها نفر از فیلم های کلاسیک از چندین دوره های مختلف. کلمه “کلاسیک” ممکن است برای تفسیر وجود دارد برخی از فیلم که در اینجا ساخته شد به تازگی به عنوان در سال گذشته و نه همه Retrovision فیلم ها با کیفیت بالا — اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای خوب در اینجا. Retrovision نیز یک سایت خوب طراحی شده که به کاربران اجازه می دهد برای فیلتر کردن بر اساس نوع. آن را محدود به ویژگی های طول فیلم هم وجود دارد به عنوان یک مجموعه قوی از کلاسیک تلویزیون را نشان می دهد را انتخاب کنید.

تکان دهنده اینترنت درایو در

shocker-thumb

تکان دهنده اینترنت درایو است که کمی تو رفتگی در دیوار و وب سایت خود را به نظر می رسد مانند آن ساخته شده بود در ’90s, اما آن را به یک منبع بزرگ. سایت به روز رسانی بارگیری در این هفته با “ویژه” ترسناک کلاسیک هستند که پس از ساخته شده است در دسترس برای دانلود رایگان به عنوان فایل های WMV در سایت “Snack Bar.” این سایت یک کمی سرگرم کننده انفجار از گذشته با بارگیری در این هفته نمایش در قاب دیجیتال درایو در. کاربران همچنین می توانید خرید دی وی دی نسخه از هر فیلم بر روی سایت برای صرف $3. اگر شما هنوز از اینترنت زمانی که آن را بیشتر شبیه به غرب وحشی و همه چیز را کمتر جلا, این ممکن است برای شما.

حرکت نزولی از بسیاری از خدمات مختلف در دسترس بودن این است که اگر شما یک فیلم در ذهن اما نمی دانم از کجا به تماشای آن شما باید تعداد زیادی از کاتالوگ به اب راه رفتن را از طریق در امید پیدا کردن آن. خوشبختانه تا زمانی که شما گوشی های هوشمند, شما احتمالا دسترسی به یک ابزار است که می تواند به شما کمک کند. اپل تلویزیون برنامه که در iOS در دسترس است و همچنین چندین سیستم عامل های دیگر از جمله تلویزیون اپل, Roku, Amazon Fire TV plus ال جی و سامسونگ, تلویزیون های هوشمند به شما اجازه جستجو در میان بیش از 50 مختلف جریان خدمات.

برای کاربران اندروید Google Play Movies & TV برنامه ارائه می دهد قابلیت های مشابه هر چند تعدادی از خدمات متصل کوچکتر است. دستگاه های Roku در حال حاضر یک “ویژه رایگان” بخش است که ارائه می دهد تا انتخاب سرپرستی از بهترین محتوای رایگان بر روی پلت فرم که آیا شما یک کانال خاص نصب شده یا نه. این است که در علاوه بر این به آن موجود عبور-جستجو خدمات هر چند بسیاری از آنچه شما را پیدا خواهد کرد یا در دسترس خواهد بود برای خرید و یا اجاره و یا خواهد شد در یک سرویس است که نیاز به یک اشتراک. در هر صورت در حالی که این ابزار نمی تواند تضمین شما پیدا کردن یک راه برای تماشای آنچه شما به دنبال به صورت رایگان می توان آنها را یک جای خوب برای شروع است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>