Krysten زیرچشمی نگاه کردن پوشش داده است و مردمی بسکتبال برای هفت سال گذشته برای Rivals.com. در این سری او ما را به عقب به زمانی که برخی از NBA بزرگترین ستاره شد فقط گرفتن آغاز شده در مدرسه بالا است.

صهیون ویلیامسون ضربه صحنه در دبیرستان با او دیوانه dunks و ورزشکاری. دریک عینک مدرسه خود را بالا نیوجرسی به یکی از خود نشان می دهد و ویلیامسون به ظاهر رفت از دبیرستان ستاره به مدت یک شب.

من برای اولین بار دیدم ویلیامسون به عنوان یک دانشجوی سال دوم در NBPA بالا 100 اردوگاه در بهار 2016. او در مخلوط با دیگر هدایت می کند و در حدود 100 پوند سبک تر از او در حال حاضر. شما می توانید یک نگاه اجمالی از او انفجاری و خود را لمس در اطراف لبه.

بعد از آن در تابستان ویلیامسون دعوت شد به آدیداس اردوگاه سازمان ملل در کالیفرنیا و او در رقابت با بازیکنان قدیمی تر و نه قوی تر از او. وجود دارد یک بازی خاص بود که در آن او آمد پایین خط در انتقال و سعی پوستر حریف خود را. آن را نمی رفتن اما چشمگیر ترین بازی این آخر هفته.

هنگامی که ویلیامسون آغاز سال دبیرستان خود را در دبیرستان خود را dunks شد ویژه در SportsCenter و رسانه های اجتماعی زیر ، در طول فصل تابستان ویلیامسون و LaMelo توپ بازی در بزرگترین, احمقانه ترین AAU بازی من تا کنون دیده ام در زندگی حرفه ای من و آن تحویل داده شده در هر سطح.

ارشد خود را در فصل پر شد با بالاترین افتخارات و او تحت هر بازی و کمپ حضور داشتند. او ردیف 2-رتبه بندی بازیکن در کشور (در آینده هم تیمی R. J. Barrett) بود و به دنبال bluebloods مانند کانزاس, North Carolina, دوک و کنتاکی. ویلیامسون با دریافت این آرزو را دعوت به ایالات متحده آمریکا بسکتبال اردوگاه های آموزشی و دریافت یکی از بالاترین دبیرستان افتخارات زمانی که او به نام مک دونالد آمریکایی.

ویلیامسون شوکه همه از جمله مربی مایک شیشفسکی زمانی که او تصمیم گرفت دوک بیش از کنتاکی و زادگاه خود مدرسه کلمسون. دوک در حال حاضر سه نفر از بالا-10 بازیکن در کلاس تره جونز بارت و کم مایل به قرمز. با Williamson این بود که مسلما بزرگترین دوک استخدام در کلاس از همه زمان.

بقیه سابقه است با ویلیامسون داشتن کالج بسکتبال فضا در یک سال در دانشگاه دوک. ویلیامسون در ESPN به طور مداوم و فقط در یک نیمه از یک بازی بسکتبال گوینده جی Bilas و دن Shulman ذکر نام او 76 بار. (درست است من محسوب می شود.) پلیکان را برگزيد شماره 1 به طور کلی در سال 2019 NBA پیش نویس و در 19 NBA بازی او قبل از بازی فصل را تعلیق او به طور متوسط یک astoundingly کارآمد 23.6 امتیاز و 6.8 پرتاب ریباند. و در عین حال آن را احساس می کند مانند او فقط خراش سطح از پتانسیل بسیار زیاد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو