در هنگام چت تصویری است تنها چیزی که نگه داشتن خانواده خود را با هم

Lizmarie Oropeza تصور کرد که زمانی که او 17 ماه را به فاستر پسر Caden ضربه نقاط عطف خود را—با اشاره یادگیری به راه رفتن و صحبت کردن اولین کلمات خود—بیولوژیکی خود خانواده قادر خواهد بود برای جشن گرفتن در کنار او. سپس coronavirus رسید. در Oropeza خانه-ایالت کانکتیکات ملاقات بین خانواده ها و کودکان در رفاه کودک سیستم را به توقف آمده است تحت اقامت در خانه سفارشات. Caden مادر و پدربزرگ و مادربزرگ را دیده اند او را در سه ماه. پدر او که در حال برنامه ریزی در بازدید از, در ماه مارس هرگز حتی او را ملاقات نمود.

تبلیغات

“او در حال مرگ او را ببیند و با او بود و او را” Oropeza گفت: Gizmodo.

در عوض خانواده به حل و فصل برای تماس های ویدئویی. هر هفته به مدت 15 دقیقه آنها سازمان دیده بان به عنوان Oropeza نشسته با Caden در مقابل تلفن خود را. Oropeza نگه می دارد بازدیدکننده داشته است کوتاه به دلیل Caden (که نام تغییر یافته است برای محافظت از حریم خصوصی خود را) نمی توانید تمرکز بر روی صفحه نمایش برای مدت طولانی. هنوز هم هر هفته Caden خانواده به تماشای به عنوان پسر کوچک toddles از صفحه نمایش کاملا بی طرفانه.

“او است نه به تلفن در همه. او حتی نمی خواهید به دنبال در تلفن. بنابراین من عرق زیر او را در سراسر” Oropeza گفت: Gizmodo.

برای اکثر بچه ها در رفاه کودک سیستم مراقبت فاستر یک وضعیت موقت است که طول می کشد به طور متوسط 14 ماه با توجه به رفاه کودک دروازه. در اکثر موارد الحاق به خانواده های هدف جنیفر Bellamy استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه دنور گفت: Gizmodo. بازديد منظم بین کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها بودند و یک بخش ضروری از الحاق روند تا covid-19. اما در بسیاری از ایالات این بازدیدکننده داشته است در حال حاضر اتفاق می افتد بیش از چت تصویری.

برای بچه های بزرگتر این راه از اتصال کافی است هر چند کمتر از ایده آل های اجتماعی کارگران می گویند. اما کارشناسان در رشد کودک نگران اکثر بچه ها در رفاه کودک سیستم که کمتر از پنج سال. برای کودکان حفظ دلبستگی به پدر و مادر خود را ضروری است برای موفق الحاق—و برخی از کارشناسان سوال که آیا ارتباطات مجازی به تنهایی کافی است.

“اگر آنها متحد آنها به بازگشت به خانواده است که آنها در حال رفتن به یک منحنی یادگیری با” دوریان Traube, استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: Gizmodo اشاره کرد که جدایی frays پیوند بین فرزند و پدر و مادر است.

با توجه به مجموعه ای از اندیشه های به نام نظریه دلبستگی دلبستگی به یک پرستار می گذارد پایه و اساس برای یک کودک رشد عاطفی تندرستی و توانایی به شکل روابط با دیگران است. کودکان شکل می تواند بسیاری از فایل های پیوست—از جمله به خانواده فاستر. اما در طول سال شده است وجود دارد رشد شناخت در رفاه کودک سیستم از اهمیت رابطه بین کودکان و والدین آنها آنت Semanchin جونز استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه بوفالو گفت: Gizmodo.

“به طور کلی رفاه کودک سیستم واقعا در یک مسیر مثبت در تصدیق و با استفاده از نظریه های رشد کودک و شناخت اهمیت دلبستگی” Semanchin-جونز گفت: Gizmodo. ارتباط با پدر و مادر مهم باقی می ماند حتی زمانی که آنها همیشه حاضر.

شواهدی وجود دارد که کودکان و نوزادان می تواند در برقراری ارتباط با بزرگسالان بیش از چت تصویری. مطالعات نشان می دهد که نوزادان به عنوان جوان به عنوان یک, سال, بیشتر از چت تصویری از آنها را از قبل ضبط شده و فیلم ها. در یک مطالعه کودکان نوپا که صرف یک هفته به طور منظم, ویدئو چت با روانشناسان به یاد دانشمند آنها با کار در هنگام ملاقات در فرد و ترجیح داده آنها را به غریبه ها. در احیای مدرن از کلاسیک “وضعیت عجیب و غریب” آزمایش مامان چپ نوزادان خود را در یک اتاق به تنهایی. نوزادان شد پریشان زمانی که مادران خود را به سمت چپ. زمانی که مادران خود را صدای به نظر می رسد در تلفن آنها همچنان به گریه. اما زمانی که مادران خود را چهره به نظر می رسد در چت تصویری آنها آرام است.

“همه این امیدوار کننده است اگر شما فکر راه هایی برای نگه داشتن بازدید رفتن” راشل بر یک روانشناس تکاملی در دانشگاه جورج تاون گفت: Gizmodo.

اما برای نوزادان و کودکان, چت تصویری به تنهایی هنوز هم آن را قطع نمی کند. زمانی که آنها برای اولین بار آموزش برقراری ارتباط کودکان و نوجوانان ارتباط با دیگران در سه راه: از طریق لمس نشانه های بصری و عقب و جلو Cynthis Unicorn!!! محقق ارشد در شورای ملی جرم و جنایت و بزهکاری گفت: Gizmodo. چت تصویری نمی تواند کاملا تکرار هر یک از این عناصر است.

برای مثال هنگام گفتگو در فرد مردم را مستقیم از تماس با چشم. اما در طول یک چت تصویری ما به ندرت نگاه کنید به طور مستقیم در دوربین ما بنابراین ما به نظر می رسد به زل زل نگاه کردن رو به پایین و یا به سمت. این ممکن است فاز بزرگسالان که در زمینه تعامل است. اما برای نوزادان از تماس با چشم بسیار مهم است و حتی این تغییر جزئی باعث می شود یک تفاوت بزرگ در توانایی خود را برای اتصال Unicorn!!! گفت: Gizmodo. در سال 2001 مطالعه منتشر شده در روانشناسی رشد, محققان تغذیه نوزادان در حالی که هر دو ساخت مستقیم از تماس با چشم و یا در حالی که زل زده بود به کودک پیشانی. بین دو و شش روز بعد بچه ها نشان داد یک اولویت روشن برای بزرگسالان که خیره به چشم خود را.

پس از آن وجود دارد وقفه وحشت و منجمد صفحه نمایش های اجتناب ناپذیر در یک تماس تصویری. نه تنها آنها را مختل عقب و جلو عنصر ارتباطی آن را عمیقا ناراحت کننده برای نوزادان و کودکان خردسال هنگامی که پدر و مادر به طور ناگهانی متوقف می شود پاسخ Georgene Troseth, یک روانشناس کودک در دانشگاه گفت: Gizmodo. یک صفحه نمایش منجمد می تواند مدرن تکرار “هنوز آزمایش” یک معروف مطالعه که در آن پدر و مادر با نوزادان خود را به مدت سه دقیقه و پس از آن مسدود است.

“نوزادان freaked,” Troseth گفت: Gizmodo. آنها دست تکان دادند دست خود را در پدر و مادر خود چهره اشاره کرد و در نهایت شروع به ندبه. چت تصویری می تواند همان تاثیر را داشته است.

برای کودکان نوپا و کودکان این کوچک نشانه های بصری و اختلال در اتصال شروع به توجه کمتر است. اما پس از آن خانواده و خانواده فاستر—را به روی چیزی حساب کردن با کودکان دهانه توجه کوتاه. به عنوان یک قاعده کلی کلی, کودکان و نوجوانان می توانید تمرکز بر روی یک چیز برای 2-5 دقیقه ضرب سن آنها. (برای سه ساله که 6 تا 15 دقیقه.) بسیاری از خانواده های کوتاه بازديد به حساب برای بچه ها توجه span. حتی پدر و مادر صورت ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن برخی از کودکان—مانند Caden—علاقه مند در یک صفحه نمایش. به عنوان کودکان نوپا بسیاری از بچه ها در حال یادگیری به تشخیص چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست. “آنها واقعا علاقه مند در دنیای واقعی” Troseth گفت: Gizmodo “وجود دارد این کسری بودجه در چه تصویری می توانید انجام دهید و کودکان نوپا در حال خرید آن است.”

بسیاری از بچه ها حتی ممکن است قادر به قرار دادن سر خود را در اطراف این ایده است که فرد بر روی صفحه نمایش سه بعدی فرد در جایی دیگر در جهان به دنبال بازگشت در آنها را. که ممکن است توضیح دهد که چرا Caden هیچ علاقه ای به آنچه در چت تصویری, Troseth گفت: Gizmodo. توسعه توانایی درک است که یک شی یا تصویر نشان دهنده چیزی واقعی اتفاق می افتد به تدریج در سراسر اوایل دوران کودکی. “این یک شناختی وظیفه” Troseth اضافه شده است.

روشن است که مجازی ملاقات کمتر از ایده آل—اما آن را نیز بهتر از دیگر, که در آن کودکان و نوجوانان در پرورش و مراقبت و پدر و مادر خود را نمی تواند به هر یک از دیگر در همه Bellamy گفت: Gizmodo. “در این لحظه در زمان سیگار مقدس همه ما فقط به انجام بهترین ما می توانیم. این است ایده آل ؟ نه. شما می دانید چه چیزی ایده آل ؟ این کودکان در خانه با پدر و مادر خود آنها امن آنها با داشتن یک تعامل است که با کیفیت بالا و با محبت. این چیزی است که ما همه برای هدف در اینجا” Bellamy گفت: “به جای این که تکنولوژی در حال رفتن به بازی نقش مهمی دارد.”

و در آینده اجتماعی کارگران امیدوارم که مجازی ملاقات را تبدیل به بیش از فقط یک راه حل موقت. با وجود این مانع مستندات قرار داده شده در بین کودکان و نوجوانان و خانواده های بسیاری از مددکاران اجتماعی را یک فرصت برای تغییر در زمان بحران است. در یک پست-coronavirus جهان که در شخص بازدیدکننده داشته است یک بار دیگر ممکن است شامل ارتباطات مجازی می تواند باز کردن درب به بیشتر سازگار, با کیفیت بالاتر ارتباطی بین خانواده ها است.

قبل از covid-19, Caden دیدم مادر خود را به مدت دو ساعت در هر هفته و پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای یک ساعت در هر ماه است. Bellamy پیش بینی آینده ای که در آن پدر و مادر آن فرد بازدیدکننده داشته است با بچه های خود را, اما همچنین به خواندن یک داستان قبل از خواب هر شب بیش از چت تصویری و یا عملا خود را به پیوستن به کودکان و نوجوانان در طول زمان میان وعده. در انتظار یک بچه جوان یا کودک به نشستن و تعامل با یک فرد مجازی برای 15 دقیقه غیر واقعی است Bellamy گفت: Gizmodo. اما بازديد نیست فقط برای بچه ها—آنها همچنین برای پدر و مادر. “آن را به یاد آنها آنچه را که آنها در حال کار به سمت” Bellamy گفت: Gizmodo.

قبل از coronavirus هیچ یک از این می شده اند ممکن است Carole Shauffer ارشد مدیر جوانان مرکز قانون گفت: Gizmodo. خانواده و کار با پرورش سازمان و دادگاه برای تعیین ملاقات است. به حدی قانونی و فن آوری زیرساخت ها درست نبود. اما اغلب مقاومت در برابر تغییر فرهنگی. “اجتماعی کارگران و پرورش پدر و مادر اولین پذیرندگان یا دوم پذیرندگان یا سوم بزودی توسط طبیعت است. رفاه کودک است یک تغییر مخالف نظام” Shauffer گفت: Gizmodo.

Traube سال ها صرف مبارزه برای اختلاط مجازی ملاقات به لس آنجلس فرزند رفاه سیستم. “ما التماس اجازه می دهد تا برای این خدمات و دریافت بازپرداخت,” او گفت: Gizmodo. شهرستان باز بود به این ایده اما هرگز آن را به یک اولویت است. در حال حاضر coronavirus مجبور است کودک, سیستم های رفاهی در سراسر کشور به اتخاذ مجازی ملاقات است. در آینده که می تواند بازدیدکننده داشته است مکرر بیشتر در دسترس برای خانواده هایی که دور زندگی می کنند و آن را آزاد کردن منابع برای تعامل بیشتر اعضای خانواده در الحاق روند Bellamy گفت: Gizmodo.

هنگامی که پدر و مادر می تواند در نهایت شروع کار نسبت به الحاق یک بار بیشتر وجود خواهد داشت یک دوره تنظیم. خانواده ها ممکن است نیاز به حمایت بیشتر از قبل coronavirus آنها به عنوان کار برای بازسازی و دلبستگی Unicorn!!! گفت: Gizmodo. “دو ماه است که یک مدت زمان طولانی برای یک کودک بسیار جوان,” Unicorn!!! گفت: Gizmodo “سوال این است که چه مسیر خود را رو به جلو ؟ چگونه می خواهید به دوباره که رابطه؟”

مددکاران اجتماعی در حال تنظیم به یک واقعیت جدید است. راشل بر آغاز کرده ارائه آموزشی از طریق جوانان مرکز قانون کیفیت ابتکار پدر و مادر در مورد چگونگی تسهیل موفق مجازی بازدیدکننده داشته است. او به مددکاران اجتماعی پدر و مادر و پدر و مادر رضاعی پیشنهادات در مورد چگونه به نگه داشتن بچه ها مشغول اند. این خدمات عبارتند از داشتن پدر و مادر در طرف دیگر از صفحه نمایش نگه دارید تا اسباب بازی, بازی یک بازی مجازی و یا داشتن تنقلات آماده به نگه داشتن فرزند خود را در محل. برخی از پدر و مادر رضاعی هستند مورد استفاده قرار گرفتن به سیستم عامل های آنلاین در حال توسعه خود را راهنمایی و ترفندها.

برای دیگران مانند Oropeza این همه ساده تر از انجام گفت. هر روز او متفاوت بازدید مجازی شرکت به—Caden را مادر و پدر خود پدربزرگ و مادربزرگ خود را. پس از آن وجود دارد او چهار سال, فاستر, دختر, Maile که هفتگی ملاقات با پدربزرگ و مادربزرگ او. هر روز Oropeza خم به عقب در تلاش برای کشف کردن که چگونه است که بعد از سفر جذاب است. این احساسی طاقت فرسا هر دو برای Oropeza و بچه ها. مطمئن شوید که او می تواند آینده را تصور کنید که در آن ارتباطات مجازی می شود یک عنصر از foster care—فقط شاید نه کاملا خیلی. “روز مادر, روز پدر, عید پاک, اطمینان حاصل کنید. به طور منظم من فکر نمی کنم” Oropeza گفت.

در نهایت اجتماعی کارگران می خواهید یک نتیجه مشابه: آینده ای که در آن ارتباطات مجازی نمی غصب در فرد بلکه مکمل آن است. رفاه کودکان است که در یک چهارراه; از دردهای در حال رشد این تجربه در حال حاضر می تواند منجر به نتایج مثبت برای خانواده های بعد از آن. “در برخی از راه من فکر می کنم کودک رفاه سیستم شده است و تمایلی به شرکت در استفاده از تکنولوژی” Semanchin-جونز گفت: Gizmodo “و در برخی از راه من فکر می کنم covid-19 کمک کرده واقعا نیروی سیستم به اتخاذ برخی از چیزهایی که من فکر می کنم ممکن است واقعا مفید به عنوان ما ظهور پست بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de