هنگامی که به NBA بازگشت از آن ممکن است استفاده از ‘NBA 2K’ به صورت سر و صدای جمعیت

Los Angeles Lakers' Anthony Davis (3) is defended by New Orleans Pelicans' Zion Williamson (1) during the second half of an NBA basketball game Tuesday, Feb. 25, 2020, in Los Angeles. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez)
آسوشیتد پرس

NBA در حال حرکت به سمت راه اندازی مجدد آن فصل را با 22 تیم در بازی های دیزنی جهان در اورلاندو در حال حاضر که این بازیکن NBA انجمن را تایید کرده است مذاکرات بیشتر در این طرح است. یک مسئله آنها صورت بازی بدون فن در این عرصه و با توجه به یک گزارش از ورزشیبحث ادامه دارد اما یک پیشنهاد به لوله در صدای جمعیت از NBA 2K بازی های ویدئویی.

NBA 2K همچنین به عنوان پلت فرم برای لیگ رسمی esports سری و در حال حاضر شبیه سازی شده خود را در پایان دادن به 2019-2020 فصل به طور منظم و توجه خود را به جزئیات بسکتبال تجربه ممکن است کمک به پر کردن در جاهای خالی. برخی از لیگ های که به عمل بازگشت در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر استفاده از لوله کشی در صدا از جمله بوندسلیگا, فوتبال و Sky Sports در حال برنامه ریزی برای استفاده از EA FIFA 20 بازی را به یک اثر مشابه در لیگ برتر پخش می شود.

در این مقاله: NBA, ورزش, کروناویروس, NBA 2K, NBA 2K20, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر