خرید رپورتاژ

POLAND - 2020/03/23: In this photo illustration a Whatsapp logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

در تلاش برای مقابله با گسترش اطلاعات غلط و جعلی اخبار WhatsApp به تازگی اعمال محدودیت های سختگیرانه تر در پیام حمل و نقل. پیام هایی که فرستاده شده است بیش از پنج بار می تواند در حال حاضر تنها به ارسال یک چت در یک زمان. به گفته این شرکت این اقدام را کمک کند گسترش اطلاعات غلط و “حفظ واتساپ مکانی برای گفتگو های شخصی.” و به نظر می رسد به کار. در بیانیه ای به TechCrunch, WhatsApp نشان داد که به دنبال جدید محدود کردن گسترش اغلب ارسال پیام های ارسال شده بر روی پلت فرم کاهش یافته است و 70 درصد در سراسر جهان است.

اندازه گیری ایجاد شده بر محدودیت های موجود — در سال 2018 پلت فرم محدود کردن کاربران از ارسال پیام به بیش از پنج چت در یک بار. به عنوان یک نتیجه پیام به جلو کاهش 25 درصد بیش از دو سال است. در نور مداوم coronavirus وضعیت واتساپ گفت: آن را تا به حال دیده می شود “مهم” افزایش میزان حمل و نقل است که کاربران گزارش “احساس می تواند طاقت فرسا و می تواند کمک به گسترش اطلاعات غلط” از این رو محدودیت های جدید. در میان همه گیر و با انتخابات آمریکا نه دور جعلی اخبار بالقوه به علت پیامدهای مهم — WhatsApp اقدام نشان می دهد که تنها با یک اندازه گیری می تواند تفاوت را.

در این مقاله: واتساپ, حد, حمل و نقل, پیام coronavirus COVID-19 نادرست اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو