WhatsApp می افزاید: پرداخت شروع در برزیل

WhatsApp Payments
واتساپ / Facebook

WhatsApp در نهایت آغاز شده نورد از آن طولانی وعده داده شده پرداخت از ویژگی های. از امروز شروع WhatsApp کاربران در برزیل می تواند ارسال پول و پرداخت هزینه برای خرید از تجار محلی بدون خروج از برنامه چت.

اضافه کردن یک روش پرداخت است که از طریق Facebook پرداخت که بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از همان اطلاعات شما را نجات داد به Facebook به خرید چیزهایی که بر روی پلت فرم بازار صفحه و ارسال پول به دوستان در مسنجر بیش از. در راه اندازی برنامه های سازگار با کارت های صادر شده توسط Banco do Brasil, Nubank و Sicredi ارائه آنها حمایت یا ویزا و یا مسترکارت. هر معامله مجاز است با هر یک از شش رقمی پین یا اسکن اثر انگشت.

به عنوان یک کاربر عادی وجود دارد هیچ هزینه ای برای ارسال پول و یا خرید. این استاندارد در فضا است. با Venmo مثلا ارسال پول به کسی آزاد است تا زمانی که شما نمی استفاده از کارت اعتباری خود را به انجام این کار. علاوه بر این, WhatsApp پرداخت های ساخت فروشگاه قابلیت های این شرکت معرفی شده در سال گذشته است. دومی اجازه می دهد تا کارآفرینان به ساخت یک نمای تلفن همراه برای کسب و کار خود را که بخشی از برنامه که در آن کاربران واتساپ در برزیل می تواند همه چیز خرید.

Facebook در حال کار بر روی اضافه کردن پرداخت به واتساپ پس به عنوان دور برگشت به عنوان 2017. در سال 2018 آغاز تست این ویژگی در هند, WhatsApp بزرگترین بازار منطقه ای. بخشی از تاخیر در گرفتن پرداخت برای بیشتر کاربران به احتمال زیاد به انجام با این واقعیت اجتماعی در رسانه های غول صرف زمان ساختمان خارج باطن ویژگی های مانند Facebook پرداخت. در حال حاضر که پرداخت به طور رسمی بخشی از WhatsApp این شرکت می گوید این برنامه به ارمغان می آورد ویژگی به “هر کس که ما رفتن به جلو.”

در این مقاله: WhatsApp, Facebook, همراه, پرداخت, اینترنت, اندروید, برنامه, ios, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>