بهترین دوربین بدون آینه برای عکس و ویدئو است ؟

خوب sooooo ... شما بچه ها حق داشتند. در موج دوم قرار دادن یک دمپر در من برنامه سفر. من هنوز برنامه را به حرکت

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399

خوب sooooo ... شما بچه ها حق داشتند. در موج دوم قرار دادن یک دمپر در من برنامه سفر. من هنوز برنامه را به حرکت در اطراف یک کمی در برخی از نقطه برای بازدید از بستگان من در حال مرگ شده اند اما, و من به دنبال به جلو به استفاده از من نه ساله در سطح مبتدی میدر DSLR (T3i, من خجالت می کشم به اشتراک گذاری) به ضبط خاطرات است.

تبلیغات

این کیت بوده با من از طریق ضخیم و نازک و جرقه بزند عکس های فوق العاده با شیشه (من شخصا به نفع جذاب پنجاه و 24-70mm f/2.8 Lو یا به عنوان من استفاده می شود به آنها تماس بگیرید: Shaq و کوبه) اما من می خواهم چیزی بیشتر قابل حمل است که می توانید یک لنز نان شیرین و پهن و شبیه به یک نرخ نیمه paparazzi در حالی که من به طور بالقوه (و گاهی اوقات عمدا اما نه obtrusively!) حمله به حریم شخصی مردم. نه به ذکر است که فوکوس خودکار در آن چیزی است soooo بد با استانداردهای امروز.

من به دنبال یک دوربین بدون آینه با یک انتخاب سالم از لنزهای قابل تعویض که آیا آنها در حال طبیعی متناسب و یا شما باید برای فرانکشتاین راه خود را وجود دارد با آداپتور و لوازم جانبی. در حالت ایده آل دوربین نیز مناسب و معقول به رخ کشیدن قابلیت ضبط ویدئو. من نه به دنبال گرفتن من Michael Bay در اینجا, اما من نمی خواهم به ساده ایجاد محتوای ویدئویی در یک استودیوی خانگی برای یوتیوب و کشش زمانی که من نیستم از خوراکی عکس. چیزهایی مانند در بدن تثبیت کننده تصویر هستند اما لازم نیست. شرکت opulace شما باید ماموریت خود را: کمک به من در پیدا کردن دوربین جدید من!

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص دوربین بدون آینه, چرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) شما می توانید با معرفی محصولات متعدد اما لطفا از قرار دادن هر یک جداگانه در نظر.

3) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

4) لطفا تکراری نامزد.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب