بهترین حمل توشه برای سفر تابستانی?


Oooof اجازه دهید من به شما بگویم چیزی Co-opulace: من. 👏🏾نیاز. 👏🏾 یک. 👏🏾 تعطیلات!👏🏾

تبلیغات

بین مستندات و تمام نزاع در اخبار جهان, من باید به دور از جهان برای یک بیت من یکی را فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را یک درد سلطنتی در عقبی قطعات آن را به گذشته TSA. متاسفانه درست قبل از من سمت چپ shimmery خیابان های زمستانی ویسکانسین تنها برای پیدا کردن محل اقامت جدید در جایی در مقابل حرارت سنج (love you, وابسته به تکزاس), من انداخت من توشه ، از آن زمان به جای آن و من می خواهم چیزی که شما گذشته است.

برای کمک به اطلاع رسانی و پیشنهادات خود من به دنبال حمل چمدان است که می تواند به راحتی جا به ارزش یک هفته را از, لباس, باریک, لپ تاپ, چند کوچک دیگر ابزارهای تکنولوژی و لوازم آرایش. من یک مکنده به صورت 360 درجه چرخ و دستگیره و پوسته سخت ، که یکی از آخرین می رود برای tacos, و همچنین, اگر شما احساس سخاوتمندانه به اندازه کافی برای خرید من ناهار امروز.

تبلیغات

اگر شما فکر نمی کنم حمل مناسب می تواند ارزش یک هفته از لباس به من اجازه می دهد به خرد جهان را به خود: این ترفند (من ترجیح می دهم نورد) را نجات داد بسیار زیاد فضا و زمان و پول است. من نمی توانم به شما کمک کند اگر شما یک sneakerhead ،

مثل همیشه شما لازم نیست که به همه (و یا هر) من ترجیح معیارهای اگر بهترین انتخاب نیست منظمی متناسب با قالب پس بیایید شنیدن اونا!

1) نامزدی خود باید حاوی نام خاص حمل توشه چرا شما فکر می کنم آن را به بهترین یک لینک که در آن می توان آن را خریداری کرد و یک تصویر.

2) شما می توانید با معرفی محصولات متعدد اما لطفا از قرار دادن هر یک جداگانه در نظر.

3) رای های بازیگران شخص دیگری نامزدی.

4) لطفا تکراری نامزد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>