آنچه ما در سایه’ ‘خون آشام جدی’ لحظه با Mark Hamill نبود از قبل برنامه ریزی شده


“An elegant weapon, for a more civilized age.”

“ظریف سلاح برای متمدن تر سن.”
تصویر: FX

ما می خواهم به تماشای بازیگران محبوب ما آنچه که ما در سایه آیا خواندن dictionary اما خوشبختانه FX نشان می دهد San Diego Comic-Con panel شد بیشتر پر جنب و جوش تر و سریع clocking فقط بیش از 30 دقیقه. یک لحظه ارزش برجسته بود که شرکت کنندگان استفانی رابینسون و پل ماجول مورد بحث یکی از فصل دو standout مهمان ستاره ها: Mark Hamill.

تبلیغات

Hamill میآید تا در قسمت شش “در اجرا” به عنوان جیم, West Coast خون آشام که در تلاش برای جمع آوری یک سر رسیده بدهی از لاسلو (Matt Berry). به جای سرفه کردن پول نقد, Laszlo فرار استاتن آیلند برای پنسیلوانیا که در آن او کهخود را به عنوان یک جلف نوار مالک. در نهایت او را کشف کرد و متعاقب آن نزاع و جدال می شود در اطراف میز بیلیارد. هر چند نقش نوشته شده است به طور خاص برای Hamill—فوق العاده که خنده دار “lighsaber” حاضر نیست در ابتدا بخشی از اسکریپت.

“این یکی از آن چیزهایی است که من فکر می کنم اتفاق افتاده در مجموعه اگر اشتباه نکنم” رابینسون گفت. “آن هماهنگ شیرین کاری که با آن آمد در حالی که آنها تمرین و من فکر می کنم شاید کمی از مدیر Yana [Gorskaya] که عالی کار کارگردانی این قسمت. که چیزی بود که برای آن طراحی شده است و فضای خاص زمانی که آنها مرتب کردن بر اساس از مسدود کردن آن همه است.”

تبلیغات

ماجول افزود: “من فکر می کنم زمانی که ما اصل آن را مسدود همه ما فقط سعی می کنم از تمام راه هایی که آنها می توانند مبارزه کنند. ما فکر کردم پس شاید آنها به شما ضربه استخر نشانه در هر یک از دیگر.’ و سپس هنگامی که آن را در روز و ما تیراندازی شد و شما را دیدم Mark Hamill بلند کردن, استخر, نشانه, همه در مجموعه رفت ‘Oh my god!'”

اتمام بقیه پانل—که همچنین ویژگی های اعضای بازیگران Matt Berry (Laszlo), Natasia Demetriou (Nadja), کیوان نواک (Nandor), Mark Proksch (Colin رابینسون)و هاروی Guillén (Guillermo)و تعدیل است توسط یکی دیگر از فصل دو ستاره خوش آمدید, Haley Joel Osment—زیر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>