Scanning electron microscope image of viral shedding. Image on the left is the original black-and-white, while the image on the right is the colorized version. Virus particles are shown in blue.

اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر از ویروسی ریختن. در تصویر سمت چپ اصلی سیاه و سفید در حالی که این تصویر در سمت راست رنگی نسخه. ویروس ذرات نشان داده شده به رنگ آبی.
تصویر: کوه های راکی آزمایشگاه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, Hamilton, MT

شما احتمالا شنیده اید این اصطلاح ویروسی ریختن در برخی از نقطه در طول covid-19 بیماری همه گیر. در اینجا آنچه در آن در واقع به نظر می رسد و آنچه در آن به معنی.

تبلیغات

این تصویر باور نکردنی دستگیر شد الیزابت فیشر سر از کوه های راکی آزمایشگاهoratories, یک ملی موسسات سلامت آزمایشگاه تحقیقاتی در همیلتون مونتانا. Fischer است تصویربرداری تمام انواع ویروس ها بیش از 25 سال گذشته اما این تصویر گرفته شده با ميکروسکوپ الکترونی (SEM) نشان می دهد که یک ویروس ما همه بیش از حد آشنا با: SARS-CoV-2 پاتوژن مسئول covid-19.

نوشتن در خود مدیر وبلاگ در موسسه ملی سلامت, پزشک-متخصص ژنتیک فرانسیس کالینز توضیح تصویر:

نارنجی-قهوه ای و چین و بیرون زدگی بخشی از سطح یک تک سلولی که مبتلا به SARS-CoV-2. خاص این تلفن همراه از یک معمولا مورد مطالعه پستانداران کلیه سلول های اپیتلیال خط. کوچک آبی حوزه در حال ظهور از روی سطح سلول هستند SARS-CoV-2 ذرات.

این تصویر کاملا به معنای واقعی کلمه یک تصویر لحظهای از ویروسی ریختن یک فرایند است که در آن ذرات ویروسی منتشر می شوند و از مرگ سلول است. این تصویر به ما می دهد یک پنجره را به چه devastatingly موثر SARS-CoV-2 به نظر می رسد در co-امید بستن به یک میزبان همراه ماشین آلات: فقط یک سلول آلوده قادر به آزاد کردن هزاران تن ذرات ویروس جدید است که می تواند به نوبه خود منتقل می شود به دیگران است.

تبلیغات

گرفتن یک تصویر مثل این است که یک فرآیند ساده است. فیشر تا به حال به دقت زمان شات به جذب ذرات ویروس در حال ظهور از سلول آلوده. و این دقیقا همان چیزی است ویروس ها انجام می دهند: آنها ربودن سلول تبدیل آنها به کارخانه ها که تولید بیشتر ویروس. چیزهای تند و زننده.

و در واقع SARS-CoV-2 به نظر می رسد مهارت در تکرار خود و نه فقط به سلول های جدید بلکه به میزبان.

Covid-19 دارای یک برآورد اولیه تولید مثل شماره (R0) بین 2.2 و 3.9. تلفظ “R-صفر” این ارزش توصیف میانگین تعداد افرادی که یک فرد آلوده خواهد شد را آلوده و آن را می دهد اپیدیولوژی یک ایده خشن از یک ویروس توانایی به گسترش از طریق یک جمعیت. که گفت: R0 توصیف آرمانی سناریو است که در آن ایمنی فیزیکی فاصله اقدامات و عوامل دیگر مانند واکسن وجود ندارد.

تبلیغات

مقایسه آنفلوانزا یک R0 امتیاز بین 0.9 به 2.1 در حالی که سرخک است حیرت انگیز R0 بین 12 و 18. اوه.

جدید میکروسکوپی تصویر و دیگران آن را دوست دارم مهم هستند زیرا آنها می تواند به ما بگویید چیزهای جدید در مورد رمان coronavirus دوست دارم که چگونه آن ارتشاح و حرکت در داخل سلول ها و ظهور برای آلوده کردن سلول های دیگر در این نزدیکی هست. تصاویر شبیه به این نیز مهم است چرا که آنها به نوبه خود نامرئی تهدید به چیزی ملموس و ما را با ارائه یک تصویر لحظهای از ما دشمن مشترک.

تبلیغات

ما به معنای واقعی کلمه شما SARS-CoV-2—و ما در حال آمدن به شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت