چه استفاده می شود برای 100 سال باران حوادث اتفاق می افتد در هر سال 5

عکس: گتیفقط یک زن و شوهر هفته پیش میشیگان با تجربه شکستن رکورد rainstorms که شکست دو سد و جاری شدن سیل روز چها

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399
Illustration for article titled What Used to Be 100-Year Rain Events Could Happen Every 5 Years
عکس: گتی

فقط یک زن و شوهر هفته پیش میشیگان با تجربه شکستن رکورد rainstorms که شکست دو سد و جاری شدن سیل روز چهارشنبه در شهرستانها و شهرهای پایین دست. آنها در خط با روند رو به رشد سنگین بارندگی با توجه به تغییر آب و هوا.

تبلیغات

در گزارش جدید منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در دوشنبه محققان از محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا نگاه آنچه اتفاق افتاده به بارش سنگین در سراسر شمال امریکا و چه در فروشگاه. نتايج آن را روشن است که گرمایش جهانی ساخته شده است که بارش ها در شمال امریکا به مراتب شدید تر است.

از قرن 19 به انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از زمین به گرم و به طور متوسط از 1 درجه سانتیگراد (1.8 درجه فارنهایت). که ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار, تغییر, اما باعث می شود یک تفاوت بزرگ به آب و هوا از جمله به بارش. آمریکای شمالی به عنوان مثال شاهد 5 درصد بیشتر باران در سال 2010 از آن در سال 1961.

تبلیغات

"ما می دانیم که از فیزیک که هوا گرمتر می توانید نگه داشتن رطوبت بیشتر و این منجر به افزایش در بارش باران های سنگین در بسیاری از مکان" مگان Kirchmeier-جوان یک دانشمند محقق در محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا و مطالعه منجر نویسنده گفت Earther یک ایمیل به در.

خود را برای رسیدن به نتیجه گیری Kirchmeier-جوان و همکار بررسی بررسی روند آسمانی از سال 1961 تا 2010. سپس آنها را نگاه چگونه گازهای گلخانه ای تغییر آسمانی "دوره بازگشت" که برآورد احتمال از چه مدت از آن خواهد شد بین بارندگی حوادث یک مقدار داده شده در زیر بدترین انتشار کربن سناریو. آنها دریافتند که باران اتفاقاتی که رخ می دهد هر 20 سال در جهان قبل از صنعتی درجه حرارت در حال حاضر به جای هر 5 سال به طور متوسط. حوادث رخ داده است که پس از هر 50 سال در آب و هوا رایگان و صنعتی آلودگی کربن در حال حاضر اتفاق می افتد یک بار در هر 10 سال. و اتفاقاتی که رخ داده است یک بار در 100 سال در حال حاضر اتفاق می افتد در هر 20 سال است.

اگر جهان گرم با درجه دیگر—که چیزی است که ایالات متحده آمریکا, پاریس, آب و هوا و توافق در تلاش است به منظور اجتناب از موقعیت های تنها بیشتر وخیم. سابق 100 سال باران حوادث را تبدیل به 5 سال و آنهایی که شانس دیگر افراط را افزایش می دهد و همچنین. این همه باران شدید در شمال امریکا قرار داده خواهد شد بسیاری از افراد در معرض خطر به عنوان توسط اثبات آنچه که فقط اتفاق افتاده در میشیگان.

تبلیغات

"بارش باران های سنگین یکی از عوامل عمده ای به جاری شدن سیل به ویژه در مناطق شهری" گفت: Kirchmeier-جوان. "همانطور که ما انتظار ادامه افزایش در فرکانس و شدت بارندگی های شدید حوادث با ادامه گرم شدن سیل فلش ممکن است به افزایش نگرانی است.

به عنوان آن می ایستد در آمریکای شمالی زیرساخت است که به سادگی آماده مسئولیت رسیدگی به تمام این آسمانی. Kirchmeier-جوان اشاره کرد که بسیاری از زیرساخت های "طراحی شده بر اساس مقادیر تاریخی" است که فقط نگه داشتن نیست درست کنه و قطعا نمی خواهد در آینده است. آمریکا زیرساخت برای مثال دریافت یک D+ از جامعه آمریکا برای مهندسین عمران در بخشی به دلیل آن را انعطاف پذیر به تغییرات در حال حاضر در حال حرکت است.

تبلیغات

در این بررسی که می آید در آغاز سال 2020 را در فصل طوفان و خطر عظیم باران سازان مانند طوفان هاروی نشان می دهد که چگونه ما به فوریت نیاز به انطباق ساختمان های ما جاده ها و مزارع. و آن را یک هشدار مهم از آنچه آمده اگر ما نمی محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب