آنچه که در مورد آن مقاله جدید ادعا Coronavirus در حال تبدیل شدن بیشتر مسری


The NYC Parks Department distributing free cloth masks.

NYC پارک های بخش توزیع رایگان ماسک پارچه.
عکس: گتی ایماژ

اولیه مقاله علمی در covid-19—دقیق توسط لس آنجلس تایمز در روز سه شنبه—مطمئن شوید که به unnerve مردم است. این استدلال می کند که جهان در حال حاضر برخورد با یک جهش بیشتر مسری فرم از کروناویروس که باعث covid-19 نسبت به نسخه ای که در چین نشات گرفته. اما دانشمندان ما صحبت کرد و با تردید دارند از این مقاله نتیجه گیری.

تبلیغات

مقاله منتشر شده در قبل از مطبوعات و سایت bioRxiv در 30 آوریل نوشته شده توسط محققان آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در نیومکزیکو. برای دو ماه با توجه به مقاله نویسندگان مطالعه شده است تکامل از SARS-CoV-2 coronavirus پشت covid-19. برای انجام این کار آنها تجزیه و تحلیل های مختلف توالی ژنتیکی از ویروس های گرفته شده از بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر است نقل مکان کرد در سراسر جهان است. آنها تا حد زیادی با تمرکز بر یک بخش کلیدی ویروس است که اجازه می دهد تا آن را برای آلوده کردن سلول های شناخته شده به عنوان سنبله پروتئین است.

این تیم متوجه شد که نمونه اصلی فشار در ووهان چین گاهی اوقات انجام برخی از جهش در سنبله پروتئین به نام D614. بسیاری از اولین موارد در اروپا و آمریکا و جاهای دیگر نیز انجام D614. در اواخر فوریه, اما نوع دیگری از جهش به نام G614 (یا D614G) شروع برداشت تا. و تقریبا در هر منطقه شروع با اروپا تیم دیدم یک الگوی آشنا در نمونه مورد مطالعه: این G614 شکل این ویروس را نشان می دهد و به سرعت جایگزین D614 فرم و گاهی در عرض چند هفته.

تبلیغات

SARS-CoV-2 particles in a human patient, seen in blue.

SARS-CoV-2 ذرات در یک انسان بیمار دیده می شود به رنگ آبی.
تصویر: گتی ایماژ

این گسترش سریع از G614 نسخه از ویروس نویسندگان استدلال نشان می دهد “ظهور یک مطلب انتقال فرم از SARS-CoV-2.”

امکان بیشتر مسری coronavirus قطعا قابل قبول است. اما این مقاله مورد ضمنی با توجه به لایحه Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

آن را به طور کلی مورد توافق شیوع covid-19 که جاروب در سراسر جهان تا حد زیادی نشات گرفته از گونه های این ویروس است که بر آمده از اروپا پس از معرفی ویروس از چین در سال گذشته است. اما که لزوما نشان می دهد این ویروس تغییر معنی داری وجود دارد برای به انجام رساندن این شاهکار.

تبلیغات

“اکثریت بزرگی از توالی ايزوله در حال حاضر فرود از اروپا شیوع آن گسترش یافته است گسترده تر از یک است. که می تواند به دلیل آن است که بیشتر انتقال, اما آن را نیز می تواند به این دلیل که نسبتا دیر مداخلات مجاز آن برای گسترش بیشتر” Hanage گفت: Gizmodo.

به عبارت دیگر G614 جهش ممکن است هر گونه اثر در چه مسری ویروس است; این ممکن است فقط hitched سوار شدن بر روی گونه های این ویروس بودند که از اروپا به هر جای دیگر. و در حالی که Hanage فکر می کند که نویسندگان برخی از جالب شواهد نشان می دهد این جهش می تواند موجه بهبود ویروس توانایی گسترش آن است نه قطعی.

تبلیغات

آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا است و حتی بیشتر شک و تردید از این تیم نتیجه گیری از Hanage.

“آنها نمی یک آزمایش تنها و این همه حدس,” او گفت: Gizmodo. “هیچ نشانه ای وجود دارد که این جهش باعث می شود این ویروس بیشتر در انتقال آنها انجام داده ام چیزی را نشان می دهد که این جهش است که عملکرد قابل توجهی است.”

تبلیغات

تحقیقات به covid-19 پیشرفت سریع تر از علم به طور معمول می کند. محققان (و روزنامه نگاران) که تا به حال به تعادل نیاز به دقت با خطرات بهداشتی. در انتشار مقاله خود نویسندگان گفت: آنها احساس نیاز فوری برای یک “هشدار زود هنگام” خط لوله برای پیگیری تغییرات در تکامل ویروس سنبله پروتئین است. که چون سنبله پروتئین چیزی است که دانشمندان با هدف به هدف با پتانسیل واکسن و درمان است. هر واقعا مربوط به جهش وجود دارد می تواند به طور جدی تاثیر آن تلاش ها و حتی ممکن است بازماندگان آسیب پذیر به یک دوم عفونت است.

اما ویروس جهش در همه زمان ها و ترین جهش در نهایت تحت تاثیر قرار نمی چگونه این ویروس گسترش می یابد و یا sickens مردم است. در حال حاضر هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا این یافته های اولیه توسط لس آلاموس تیم معنی هر چیزی است. که گفت: از زمان همه گیر است که مقدار زیادی ترسناک به اندازه کافی ویروس جهش یافته یا نه.

تبلیغات

“آن خرس, مشاهده, اما آن را نیز خرس تردید” Hanage گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>