چه انتظار از WWDC 2020: iOS 14 جدید iMac و بیشتر

اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی (WWDC) یکی از بزرگترین مطبوعات وقایع سال. آن است که آیا محصولات جدید و یا peeks دزدکی حرکت کردن از اپل آینده ویژگی های نرم افزار شما همیشه می توانید انتظار چیزی هیجان انگیز را اعلام کرد.

کلیدی شروع می شود در 10 a. m. PT در ژوئن 22, که در آن تیم کوک مدیر عامل شرکت خواهد خود را به آدرس مخاطبان آنلاین به طور مستقیم از اپل در کوپرتینو کالیفرنیا.

یک فرمت جدید

امسال WWDC خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر است. با فیزیکی آن در شخص رویداد لغو این کنفرانس خواهد شد در حال حاضر به طور کامل آنلاین-فقط فرمت. در کنار سخنرانیها در ژوئن 22, اپل نیز میزبان آن سالانه “سیستم عامل امور خارجه اتحادیه” بعد در روز در 2 p. m. PT.

در حالی که بسیاری از افراد علاقه مند نیست در حد فراتر از کلیدی که تنها آغاز این رویداد برای توسعه دهندگان که در حال مخاطبان این کنفرانس است. به جای ارزشمند صورت زمان توسعه دهندگان معمولا با اپل مهندسین این شرکت میزبانی توسعه دهنده labs با تعیین وقت قبلی در طول هفته و همچنین بیش از یک صد و مهندسی جلسات ویدئو.

iOS 14 و iPadOS 14

iPhone 11 Pro
کوری Gaskin/Digital Trends

Headlining اعلام WWDC همیشه نسخه بعدی سیستم عامل آی فون. در این سال ما در حال انتظار برای یک پیش نمایش از سیستم عامل iOS 14 و همچنین به عنوان یک به روز رسانی به iPadOS اجرا می شود که مشابه سیستم عامل.

بزرگترین شایعه تغییر به iOS 14 توسط یک صفحه که در آن شما می توانید یک لیست کامل از برنامه های نصب شده خود را. این لیست از برنامه های کاربردی است گفت: برای ارائه هوشمند پیشنهاد از سیری بسته به زمینه و همچنین به عنوان فیلتر برای سرعت پیدا کردن برنامه های. صحبت از صفحه اصلی اپل مانند سیستم ویجت نیز شایع در نهایت به آی فون.

ما همچنین انتظار iOS 14 برای دریافت بسیاری از جدید مکاننما و پد پشتیبانی که آمد به جدید iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید.

شده اند وجود دارد تعدادی از دیگر سیستم عامل iOS 14 شایعات از جمله توانایی برای ضبط تماس های تلفنی یک بسته جدید شخص ثالث, تصاویر پس زمینه به طور پیش فرض و یک دسته جدید از HomeKit ویژگی های. برنامههای خاصی مانند iMessage و ممکن است به روز شده با یک میزبان از ویژگی های جدید از جمله توانایی برای unsend پیام تگ مردم در یک گفتگو, مجموعه تصاویر پس زمینه برای چت گروهی ،

همانطور که برای iPadOS ما انتظار داریم اپل به صحبت بیشتر در مورد جدید خود را با پشتیبانی مکان نما به عنوان به خوبی به عنوان آن lidar اسکنر لیزری. این یک ویژگی جدید اپل جوانب اما انتظار می رود اپل به صرف برخی از زمان بیشتر توضیح فقط چگونه این ویژگی ممکن است مورد استفاده در برنامه های جدید. نیز وجود دارد یک شایعه است که ویدجت در حال حاضر خواهد شد یکپارچه ردیف از آیکون های روی صفحه نمایش به جای سقوط به کناری.

در حالی که این به روز رسانی نرم افزار به طور معمول اعلام کرد در ماه ژوئن نهایی خود را انتشار خواهد شد تا دستگاه های جدید راه اندازی در پاییز.

انتقال از پردازنده های اینتل به ARM?

تمام عکس های رویداد شامل نوعی از مک تصاویر پس ما انتظار داریم که اپل به درخشش نور افکن در آن نادیده گرفته پلت فرم این سال است. اخیر شایعات نقطه به احتمال عظیم انتقال اتفاق می افتد در زیر هود — حرکت از اینتل تراشه به بازو. اپل با استفاده از پردازنده های اینتل در آن مکینتاش برای 15 سال گذشته و یک سوئیچ به بازو خواهد بود انحراف قابل توجهی از این روند.

اپل با استفاده از ARM پردازنده های مبتنی بر آن در اپل و iPads (شناخته شده به عنوان اپل یک سری تراشه) و در حال حاضر اپل شایع است اعلام کند که در آینده مکینتاش را دنبال کت و شلوار. تعویض به بازو نیاز به یک تغییر عظیم در معماری سیستم مؤثر بر آنچه که برنامه های کاربردی می تواند اجرا شود در آینده این رایانه است. اپل شده است سخت در محل کار با آن مک کاتالیست برنامه کمک اپل به توسعه دهندگان برنامه های خود را به مک. انتظار می رود برخی از به روز رسانی در مورد چگونه موفق این برنامه شده است همراه با معرفی ویژگی های جدید و یا ابزار برای تشویق مشارکت بیشتر.

در حالی که انتقال به بازو ممکن است اعلام کرد در WWDC انتظار نیست اولین بازوی مبتنی بر مکینتاش برای راه اندازی در حالی که برای. اپل فقط به روز شده خط خود را از مدلهای macbook و به نظر می رسد بسیار بعید است اولین بازوی مکینتاش راه اندازی خواهد شد تا 2021. اپل نیاز به یک باند برای اطمینان از توسعه و پشتیبانی در محل را برای یک انتقال بدون درز. فقط بخواهید مایکروسافت; آن تلاش کرده و شکست خورده به معرفی موفقیت آمیز بازوی دستگاه های مبتنی بر مانند Surface Pro X.

اپل به احتمال زیاد خواهد شد همچنین این نسخه جدید از MacOS هر چند شایعه شده است نور در مورد آنچه که ممکن است تغییر در این سال — یا آنچه در آن خواهد شد.

جدید iMac?

Adobe Lightroom CC iMac
Daven Mathies/Digital Trends

وجود دارد بیشتر به WWDC از نرم افزار. در سال گذشته اپل اعلام کرد مک پرو و در این سال این شایعه به دنبال آن با یک طراحی مجدد iMac. آن بوده است که بسیاری از سال های بسیاری از طراحی iMac به روز شد. آن را هنوز هم ورزشی سنگین ناهنجاری های برخی از قطعات و لوازم جانبی. ما در حال انتظار برای دیدن نازک تر ناهنجاری و صفحه نمایش بزرگتر های “طراحی زبان از iPad Pro” به گفته یکی از نشت.

همچنین این امکان وجود دارد که در صورت شناسایی خواهد رسید در مک اشاره کرد در توسط Memojis تصویر در عکس های رویداد. این ویژگی امنیتی شده است در اپل برای سال, اما هنوز هم نمی آیند به مک پلت فرم. در واقع iMacs هنوز حتی نمی پشتیبانی ID لمسی از سحر و جادو صفحه کلید را شامل نمی شود یکی است.

ما نمی دانیم که چگونه گوشیهای این دوباره طراحی iMac رول خواهد شد اما زمان iMac شروع می شود در $1,099 برای 21.5 اینچ مدل. این مدل هنوز هم با استفاده از یک پردازنده دو هسته ای و هارد دیسک های مکانیکی.

watchOS 7

WatchOS 7 خواهد بود که نسخه بعدی از دیده بان اپل, سیستم عامل, و ما انتظار داریم که اپل به اعلام تعدادی از ویژگی های جدید است. ردیابی خواب شایعه شده برای سال, اما در watchOS 7 ممکن است در نهایت به نتیجه برسد. اختصاصی جدید “خواب” برنامه برای اولین بار متوجه شد در یک برنامه لیست فروشگاه در سال 2019 است که پس از شده است به دنبال با اشاره از آن در iOS کد. این برنامه با استفاده از سنسور های مختلف در اپل دیده بان برای پیگیری عادات خواب و ارائه توصیه هایی برای بهبود کیفیت خواب.

“بچه ها در حالت” یکی دیگر از قابل توجه شایعه از ویژگی های که باعث می شود آن را آسان تر برای پدر و مادر برای کنترل و محدودیت های یک بچه دیده بان اپل. این شایعه که “SchoolTime” حالت است که در آثار همراه با نونما حلقه در برنامه درمانی مناسب به سمت بچه ها.

وجود دارد مقدار زیادی از دیگر شایعه ویژگی های است که می تواند به watchOS 7 از جمله اکسیژن خون نظارت, و, البته, جدید, سازمان دیده بان مواجه است. حتی وجود دارد یک شایعه watchOS 7 است که برخی از سلامت روان قابلیت های مانند هشدار کاربر از حملات هراس.

tvOS

جولیان Chokkattu/Digital Trends

تلویزیون اپل هنوز هم نمی تیتر محصول برای اپل, اما شما هنوز هم می توانید انتظار اندکی ترفند به آخرین مدل از سیستم عامل tvOS 14.

6-نسل تلویزیون اپل نیز شایعه شده بود در این آثار مجموعه ای برای راه اندازی با A12X تراشه در داخل 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. حتی شایعه جدید از راه دور که کشف شد در iOS 14 کد هر چند هیچ نشانه ای وجود دارد که چگونه آن را متفاوت و یا زمانی که آن را منتشر خواهد شد.

دیگر محصولات

وجود دارد تعدادی از کوچکتر شایعه محصولات است که می تواند ظاهر را. برای مثال یک محصول به نام AirTags شایعه شد راه اندازی می شود در این بهار اما آنها هرگز آمد. این کاشی مانند بلوتوث انتقالها است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن آیتم های از دست رفته شاید با استفاده از واقعیت افزوده در آی فون خود را.

ما نیز انتظار دارند برخی از جدید over-ear headphones نام یا StudioPods یا AirPods استودیو. آنها ظاهرا برای انتشار در بهار اما اپل ممکن است تصمیم به آنها را نگه دارید تا WWDC.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>