بیش از 26 میلیون نفر در زمینه بیکاری طی پنج هفته در ایالات متحده است. که ضرب در 1000 نفر و شما هنوز هم باید کمتر از تعداد کل دلار جف بزوس جمع آوری شده پس از شیوع covid-19 همه گیر.

تبلیغات

موسسه مطالعات سیاست یک مرکز تحقیقاتی است که با تمرکز بر نابرابری ثروت چک میلیاردرهای بلومبرگ شاخص برای تغییر در ارزش خالص 34 میلیاردرهای پس از 1 ژانویه تا سال 2020 است. آنها دریافتند کهحتی پس از مارس تاریخی سقوط بازار سهام این گروه تا به حال انباشته دهها میلیون نفر و هشت نفر افزایش یافته بود ثروت خود را با بیش از 1 میلیارد دلار. بزوس تعجب در صدر لیست تعلق دارد حدود 28 میلیارد دلار پس از ژانویه 1. (مقایسه بزوس خالص ارزش افزایش یافته است توسط $46 میلیارد دلار از ژانویه 2017 به ژانویه 2020 البته پس از طلاق است که او هزینه 35 میلیارد دلار در آمازون سهام.) همسر سابق خود مکنزی که صاحب 4 درصد از سهام آمازون نیز به دست آورده $9.7 میلیارد دلار پس از ژانویه 1. این مطالعه اشاره می کند که او امضا دادن تعهدامیدوار کننده برای اهدای اکثر ثروت او بیش از او عمر است. جف بزوس است.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk بعدی در لیست برندگان به دست آوردن بیش از 11 میلیارد دلار به طور کلی از ژانویه 1 به نوشتن این مقاله با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. این مطالعه حدس است که این افزایش ممکن است مجبور به انجام با مشک را در توییتر-منابع تصمیم به ساخت هواکش اگر چه شده است که دیگر لرزان تسلا rollout و تسلا تجمع سهام می تواند برای انجام با این واقعیت است که تسلا تحویل ماشین بیشتر از حد انتظار طول همه گیر—و یا فقط آن جوان سرمایه گذاران مانند Elon Musk.

تبلیغات

دیگران بیشتر به وضوح مرتبط با بیماری همه گیر مربوط به مطالبات است. زوم بنیانگذار اریک یوان فورچون در نگارش این تقریبا دو برابر شد و به $7.78 میلیارد دلار پس از ژانویه 1. استیو بالمر سابق مدیر عامل و سهامداران عمده مایکروسافت که صاحب اسکایپ و تیم اتحاد ساخته شده حدود 5 میلیارد دلار پس از ژانویه 1. (اگر چه جالب بیل گیتس’ ثروت کاهش یافته است که در طول زمان.) Reed Hastings از بنیانگذاران و مدیر عامل Netflix ساخته شده است که نزدیک به 1 میلیارد دلار از آغاز این سال است. ده ها تن از دیگران موفق به افزایش ثروت خود را با میلیون ها نفر توسط نشده به این معنی است.

بسیار مطالعه نتیجه می گیرد که میلیاردر کلاس پدیدار خواهد شد از زمان همه گیر و همراه رکود اقتصادی فقط خوب “و یا حتی دیدن یک افزایش عمده” در ثروت. این یادداشت که بین 2019 و 2020 تعداد مستقر در ایالات متحده میلیاردرهای افزایش یافته اما جمعی خود را خالص ارزش حال کاهش حدود 164 میلیون.

یکی از کشنده جاده نشانگر مطالعه یادداشت این است که تعهدات مالیاتی برای ثروتمندان را کاهش 79 درصدبه یک درصد از ثروت خود را بین سالهای 1980 و 2018. آنها پیشنهاد ایجاد یک “بیماری همه گیر احتکار نظارت کمیته” الزامی است که موسسات خیریه پرداخت کمک کننده-توصیه بودجه و وضع اضطراری 10 درصد میلیونر surtax.

مطالعه همکاری نویسنده چاک Collins اذعان به Gizmodo که وجود داشته اند “سوپر بازنده” مانند نفت و گاز magnates. (مطالعه تنها برجسته 34 از کشور 170 ثروتمندترین میلیاردرهای.) اما همه آنها در حال شارژ را به یک پتانسیل افسردگی با شبکه worths که آخرین آنها در طول عمر چند. “ما نمی دانیم چگونه این را از لرزش بیش از یک سال و اما 400 ثروتمندترین از دست داد $300 میلیارد دلار بین سال های 2008 و 2009 و از آن زمان بیش از دو سال و نیم به دوباره بجای اول برگشتن به سطح 2007,” کالینز گفت.

تبلیغات

“بله و اقبال از این گروه خواهد بود دنبال افزایش می یابد و در بازار سهام” او اذعان کرد. “اما آنها احتمالا به گزاف گویی بسیار سریع تر از هر کس دیگری—و این سهام در بازار به عنوان یک کل با تشکر از برندگان بزرگ است.”

جف بزوس متعهد شده است به 100 میلیون دلار به بانک های مواد غذایی. که بهتر از هیچ چیز اما زمانی که بانک های مواد غذایی در حال اجرای فاجعه پروتکل با توجه به تقاضا در برخی از ایالت ها و از دست دادن شغل است که در آن بالاترین نرخ پس از رکود بزرگخود را تغییر شل قصد ندارم به آن را کاهش دهد. بیایید ببینید $27,900,000,000 بررسی کنید.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو