President Donald Trump suggested some potentially dangerous coronavirus treatments at a press conference Thursday, including injecting disinfectants and using UV rays to kill the virus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برخی از برنامه به طور بالقوه خطرناک coronavirus درمان در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه از جمله تزریق مواد ضد عفونی کننده و استفاده از اشعه uv برای کشتن ویروس.
عکس: گتی ایماژ

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور به طور بالقوه خطرناک ایده تزریق مواد ضد عفونی کننده و یا “بسیار قدرتمند نور” به کروناویروس بیماران به عنوان درمان به دلیل این روزانه coronavirus جلسات ظاهرا تفویض به رئیس جمهور شخصی freeform طوفان مغزی ساعت.

تبلیغات

در صورتی که پیشنهاد برای تلفن های موبایل دوست مطلق تلخه که به دلیل آن است. حتی فدرال coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به نظر می رسد گیج توسط رئیس جمهور سخنان از صندلی فقط خارج از صحنه نمایش به عنوان مردمی در توییتر بودند سریع به نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده پس از پیشنهاد لایحه Bryan رئیس Department of Homeland Security, علوم و فناوری, بخش, ارائه یافته های اولیه خود را از تیم تحقیقات نشان می دهد که این ویروس نمی آخرین طولانی در قطرات تنفسی هنگامی که در معرض نور خورشید و درجه حرارت گرم و رطوبت بالا. خانگی ضد عفونی کننده نیز یافت می شود بسیار موثر در کشتن این ویروس در این قطرات او ادامه داد: bleach می کشد آن را در پنج دقیقه و ایزوپروپیل الکل می شود کار انجام می شود در 30 ثانیه.

تبلیغات

برایان رفت و به توصیه این تحقیقات جدید می تواند کمک به مقامات بهتر مهار این ویروس را انتقال مانند با استفاده از گرما و رطوبت برای ضد عفونی کردن مناطق آلوده و افزایش اقدامات احتیاطی سلامت در مناطق که در آن عوامل محیطی ممکن است کمک به این ویروس زنده ماندن طولانی تر در سطوح. و در حالی که او ساخته شده هیچ اشاره ای به اثرات بالقوه درمان تهمت دور آمد بسیار متفاوت درک:

“بنابراین فرض ما آمار بدن با فوق العاده — آن است که آیا اشعه ماوراء بنفش و یا فقط یک نور قوی — و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود اما شما در حال رفتن به آزمون آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به برایان در طول روز پنجشنبه جلسه. “و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. برای تلفن های موبایل جالب است.”

توسط همین دلیل متوقف کردن وجود دارد: “من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

چه می گویند در حال حاضر ؟

در حالی که این اولین اثبات نشده coronavirus درمان به رئیس جمهور پیشنهاد کرده آن را به راحتی عجیب و غریب ترین. و این می رود بدون گفت اما ضد عفونی کننده مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده سمی هستند بنابراین سعی نکنید برای درمان این ویروس توسط تیراندازی تا الکل (پخت و پز خود را در زیر خورشید نیست بهتر است یا نه). متخصصان پزشکی شد و سریع به تنبیه کردن, رئیس جمهور برای پخش خود را قطعی نمی, نظر پزشکی.

تبلیغات

“این مفهوم از تزریق و یا خوردن هر نوع محصول پاک کننده به بدن غیر مسئولانه است و آن را خطرناک” pulmonologist و NBC News نویسندگان دکتر وین گوپتا گفت: شبکه. “این یک روش معمول است که مردم استفاده از زمانی که آنها می خواهند برای کشتن خود.”

تبلیغات

معاون سابق رئیس جمهور و 2020 ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن به طور مشابه متنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting در روز پنج شنبه که رئیس جمهور باید تمرکز بر پاسخگویی تقاضا به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و coronavirus آزمون به جای.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از رفت و برگشت نظرات خود را هنگامی که برایان روشن است که فدرال آزمایشگاه نیست با توجه به . . . هر چه جهنم رئیس جمهور در مورد صحبت شد. Mainlining سفید کننده برای کشتن ویروس ؟ Besting این بیماری همه گیر تبدیل همه ما به دکتر Manhattans?

تبلیغات

“شاید آن کار می کند. شاید آن کار نمی کند … من پزشک نیستم. من مانند کسی است که خوب you-know-what” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکتی به سر خود را. او همچنین بعد از آن تبدیل به Birx و پرسید که آیا او می خواهم “تا کنون شنیده ام” از گرما و نور استفاده می شود برای درمان یک ویروس است. “نه به عنوان یک درمان” او پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت