آنچه مایکروسافت می توانید از یادگیری اپل مک بر روی بازوی انتقال

مایکروسافت در تلاش است تا انتقال به سمت بازوی تراشه چندین بار در 10 سال گذشته است. همه آنها شده اند تلاش شکست خورده است.

اما در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در روز دوشنبه اپل اعلام کرد برنامه های خود را به سوئیچ به دور از استفاده از پردازنده های اینتل به خود را سفارشی ARM مبتنی بر تراشه شروع بعد از این سال. اما در اپل مورد, آن را فقط ممکن است کار می کنند.

ظاهر قاطع و برنامه ریزی شده از اپل بود ٬ همه چیز از سازگاری برنامه به عملکرد و توضیح داد که چگونه بازوی مکینتاش به نفع هر دو توسعه دهندگان و مصرف کنندگان است. اگر مایکروسافت همیشه می خواهد برای رسیدن به چیزی مشابه آن باید شروع به یادداشت برداری.

توسعه دهندگان

iPads ها, ویندوز, لپ تاپ و مانیتور جوانب مثبت خواهد بود هیچ چیز بدون توسعه دهندگان شخص ثالث. آنها در کد برنامه استفاده می کنید و بازی شما را به بازی. به همین دلیل است که در هنگام تعویض معماری سیستم یک شرکت نیاز به گوش دادن به آنچه که توسعه دهندگان می گویند. هر نوع انتقال نیاز به توسعه و تلاش و این به توسعه دهندگان نیاز به قانع کننده باشد.

شما نمی توانید می گویند مایکروسافت نیست ، از ویژوال استودیو توسعه-جامعه پسند گیتهاب و حتی برنامه Windows Insider مایکروسافت دارای مقدار زیادی از ابزار اختصاصی برای توسعه دهندگان آن است. مایکروسافت حتی معرفی پروژه مراسم برای کمک به توسعه دهندگان کد برنامه های بهتر. اما تلاش خود را برای متحد کردن آن پلت فرم برای توسعه دهندگان همیشه سقوط تخت.

این که آیا آن را از طریق وادار کردن تمایلی توسعه دهندگان در ویندوز 8 عصر و یا امتناع از انتخاب یک طرف همیشه از مایکروسافت انتقال به بازوی همواره افتاد بیش از توسعه دهنده پشتیبانی می کند. ویندوز توسعه دهندگان نیاز به کد جداگانه 32-bit نرم افزار برای دستگاه های ARM مانند Surface Pro X و همیشه متصل عدد. دلیل این است که ویندوز 10 بر روی بازو نیست بهینه سازی شده برای محبوب تر 64 بیتی نرم افزار. این نیز به همین دلیل برخی از برنامه ها و لوازم جانبی به سادگی کار نمی کند در این دستگاه.

همین دلیل است که مایکروسافت تا به حال به تکیه به شدت در تقلید از 32 بیتی برنامه های دسکتاپ به عنوان راه خود را در اطراف این. به عنوان تقلید اغلب این نتایج در مسائل مربوط به عملکرد — حتی در برنامه های مشترک مانند گوگل کروم است. گوگل در همان قایق خود را با سیستم عامل کروم پشتیبانی از برنامه های آندروید.

عدم وجود برنامه های بومی همواره قطعه پازل گم شده و این چیزی است که باعث می شود اپل رویکرد ایستادگی کردن.

چیدن یک طرف

اپل منجر نمی شود انتقال آن اطلاعیه با تقلید. آن همه چیز در مورد متقاعد کردن توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های بومی. این شروع می شود با اپل برنامه جهانی شروع به کار سریع برنامه. اگر چه باشد آن را می دهد توسعه دهندگان ابزار آنها نیاز به حرکت به بازوی فقط در یک ماده از روز — حداقل با توجه به اپل.

این برنامه فراهم می کند دسترسی به اسناد و مدارک به مرجع تخصصی و پشتیبانی از نسخه بتا از MacOS Big Sur و Xcode متعلق به 12. Xcode متعلق به 12 شامل ابزار مانند جهانی 2 یک برنامه باینری است که پشتیبانی از هر دو پردازنده اینتل و اپل سیلیکون سیستم. آن را مجبور به توسعه دهندگان برای ایجاد شرط در مورد که در آن اپل پشتیبانی است.

حتی وجود دارد یک توسعه دهنده انتقال کیت (DTK) است که ارائه توسعه دهندگان با یک نمونه مک مینی با A12Z Bionic SoC به کد برنامه های خود را قبل از عمومی به آن می شود.

اپل نیز آن را تقلید بیش از حد, اما تنها به عنوان یک راه حل تهیه پشتیبان. با تشکر از “رشيد 2” کاربران را قادر به اجرای موجود در نرم افزار مک که بروز نشده اند از جمله کسانی که با پلاگین ها. عملکرد است که هنوز هم ناشناخته است, اما وجود دارد هیچ عجله اینجا. برنامه های کوچک تر که مردم تکیه می کنند نه تنها حاضر به اجرای. این مهم است به خصوص پس از اینتل-صفحه مکینتاش شده اند در اطراف برای 15 سال (و در آینده ادامه خواهد داد).

اما هیچ سوالی وجود دارد که در آن اپل پشتیبانی است. برنامه های بومی در حال اجرا بر روی بازو-صفحه مکینتاش در هدف. حتی مک کاتالیزور را امتحان کنید و سیل فروشگاه App مک با بیشتر برنامه های کاربردی بومی با وجود اینکه پورت از برنامه های اپل.

زمان به هم زدن برخی از پرهای

مایکروسافت به مدت طولانی استراتژی را امتحان کنید و پشتیبانی از هر دو میراث و برنامه های کاربردی مدرن اتحاد چپ اکوسیستم تقسیم و تضعیف شده است. ویندوز 10X باید خود مایکروسافت تلاش برای مدرن اما مایکروسافت دوباره اذعان به بازی برای هر دو طرف. آن را نمی خواهید به ناراحت اینتل, سخت افزار آن همکاران و یا آن legacy توسعه دهنده جامعه است.

اما این نمی تواند مانند این برای همیشه لطفا برای. در نهایت مایکروسافت خواهد شد نیاز به انتخاب یک مسیر و حرکت رو به جلو است. اگر آن را هنوز هم تعجب کنید که چگونه برای به انجام رساندن است که اپل فقط نشان داد راه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im