چه آن را برای بازگشایی همه چیز با توجه به این که

در همان راه من دختر کوچک به نظر می رسد به جلو به کریسمس در تمام طول سال همه ما که از لحاظ جسمی فاصله نگاه به جلو به “همه چیز بازگشایی.” بازگشایی بیشتر از یک مایل از یک طرح پس به احتمال زیاد ما چهره ماه تنظیم محدودیت. ما فقط می خواهم همه چیز را به بازگشت به حالت عادی درست است ؟ به خوبی سازمان بهداشت جهانی دارای مجموعه ای از شش پیش شرط برای کاهش محدودیت. بیایید نگاهی به آنچه آنها هستند.

تبلیغات

این شش امتیاز مورد بحث در جزئیات در این که 15 آوریل سال 2020 COVID-19 استراتژی به روز رسانی (صفحه 10) و خلاصه در چند توییت در اینجا.

انتقال باید کنترل شود

این اولین بار است که مورد نیاز است و این یک مسئله مهمی است. انتقال به تحت کنترل است.

به عبارت دیگر ما در حال خارج شدن از مستند تا زمانی که ما می تواند مطمئن باشد که ما نیستند در معرض خطر در هر زمان ما نزدیک افراد دیگر است. این بدان معناست که مقامات بهداشت عمومی نیاز به دانستن که در آن تمام موارد هستند. هیچ فرد به فرد انتقال می رویم کشف نشده هیچ مردم راه رفتن در اطراف بدانم که آیا آنها آن را داشته باشد.

ما نمی خواهد در اینجا تا زمانی که موارد جدید COVID-19 تنها وجود دارد در “سطح پراکنده موارد و خوشه هایی از موارد از شناخته شده تماس با ما و یا کند واردات.” که وضعیت ما به حال در ایالات متحده از حدود ماه ژانویه است.

کنترل انتقال نیز مستلزم آن است که موارد جدید بود در یک سطح است که بیمارستان ها می تواند اداره کند “با توجهی مراقبت های بالینی ظرفیت ذخیره.” به عبارت دیگر اگر سیستم بهداشت و درمان ضعف ما وجود دارد و در عین حال حتی اگر ما می دانیم که در آن تمام موارد هستند.

ما باید قادر به تست و مراقبت برای همه

این یکی دیگر از بزرگ بپرسید. در حال حاضر بسیاری از مردم با COVID-19 هنوز هم نمی توانید آزمایش برای آن است. که دستورالعمل ها می گویند که همه با یک مورد مشکوک باید تست شده و آنها باید نتایج خود را به عقب در عرض 24 ساعت. آنها همچنین باید قادر به آزمون مجدد به دانستن زمانی که آنها ویروس رایگان دوباره. در ایالات متحده ما بسیار دور از آن است.

این نقطه همچنین مستلزم آن است که موارد جدا شود و تمام مخاطبین خود را قرنطینه برای 14 روز. در بازگشایی خواهد شد و تنها به دنبال “تغییر عمده ای از تشخیص و درمان به طور عمده موارد جدی برای شناسایی و جداسازی تمام موارد صرف نظر از شدت و منشاء.”

خطر باید به حداقل برسد در بیمارستان ها و خانه های سالمندان

سومین شرط این است برای “high-آسیب پذیری تنظیمات” که در آن ویروس می تواند به سرعت گسترش و devastatingly. این شامل مراقبت های بهداشتی و مراقبت های مسکونی تنظیمات مانند کمک خانه ها زندگی می کنند. برای به حداقل رساندن خطر وجود دارد و کارگران باید قادر به جلوگیری از گسترش این بیماری که به شدت به اندازه کافی شامل PPE (تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش). ملت ما در حال حاضر مواجه با کمبود شدید از PPE بنابراین این نقطه عطف دیگری است که یک راه طولانی ،

محل کار نیز نیاز به کاهش خطر

حتی در خارج از بهداشت و درمان و امکانات مسکونی مردم نیاز به امن در محل کار خود را. این بدان معنی است که قادر به عمل سالم, فیزیکی, فاصله, دست شویی و قوانین و مقررات تنفسی (مثل پوشش دهان و بینی خود را هنگامی که شما سرفه). بنابراین حتی زمانی که همه چیز “بازگشایی” ما در حال رفتن به نگه داشتن ما فاصله از یکدیگر به عنوان آنجا که ممکن است.

ما نیاز به سازمان دیده بان برای وارد موارد

هنگامی که ما محدودیت در یک مکان ما هنوز هم برای آگاهی از تازه موارد COVID-19 در آینده از جاهای دیگر که در آن هنوز هم شایع است. این است که وضعیت ما شده است با سرخک برای دهه: در هر صورت در اینجا می توان به کسی که آن را از یک کشور دیگر.

همه ما باید به تراشه در

آخرین شرط این است که “جوامع درگیر” در متوقف کردن گسترش ویروس و مطمئن شوید که آن را نمی کند به گزاف گویی. ما قصد داریم به ما بی خیال 2019 راه. چه کسی می نویسد که جوامع باید “درک می کنم که این انتقال مستلزم یک تغییر عمده…که behavioral اقدامات پیشگیری باید حفظ شود و همه افراد باید نقش کلیدی را قادر می سازد و در برخی موارد اجرای جدید کنترل اقدامات است.”


حتی با تمام این شرایط ملاقات محدودیت هنوز هم باید برداشته شود یک گام در یک زمان. ما باید تست که خوب به اندازه کافی و به اندازه کافی گسترده به حمایت از تصمیم گیری است که در حال ساخته شده. و تمام تصمیمات باید مبتنی بر دانشمندان و رهبران ما بهترین درک از شواهد.

این به این معنی است که توصیه می شود اقدامات ممکن است تغییر کند در طول راه به ما اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس. ما باید به بیمار با این تغییرات و ما نیز باید آماده به بیمار با فاصله به طور کلی. آن را به در حالی که طول بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر