شانس هستند شما در حال حاضر استفاده از USB 3.1 در زندگی روزانه خود را. USBs (که مخفف Universal Serial Bus”) هستند که معمولا استفاده می شود نوع از سیم برای اتصال دو دستگاه مانند یک کامپیوتر با یک دستگاه بازی یا دوربین. بنابراین آنچه در مجموعه های USB 3.1 به غیر از گزینه های دیگر مانند USB 3.2 و یا USB-C است ؟

خوانده شده در برای پیدا کردن نقاط قوت و ضعف از USB 3.1 و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشرفت تکنولوژیکی در زمان USB نوآوری است.

با شماره

USB 3.1 است که یک نسل تعداد که بیشتر اشاره به سرعت انتقال اطلاعات از USB, اتصال, نه آن شکل و یا اندازه. رسما در ژوئیه 2013, USB 3.1 به طور موثر جایگزین USB 3.0 به بالا سرعت USB استاندارد است. این امر به نوبه خود در رفتن به جای USB 3.2 که بازخوانی نامگذاری کنوانسیون از USB و همچنین. که منجر به یک و نه گیج کننده ظروف سرباز یا مسافر از نام و سرعت. برخی هنوز هم ممکن است اشاره به انواع USB سرعت محاوره حداقل به عنوان USB 3.0 و 3.1 و 3.2 به صورت جداگانه اما رسمی نامگذاری کنوانسیون مربوطه سرعت به شرح زیر است:

  • USB 3.2 ژنرال 1, USB 3.0 است. این حداکثر توان 5Gbps. این همچنین به عنوان شناخته شده SuperSpeed USB.
  • USB 3.2 Gen 2, USB 3.1. این حداکثر توان 10Gbps. این همچنین به عنوان شناخته شده SuperSpeed USB 10Gbps.
  • USB 3.2 Gen 2×2 است USB 3.2. این حداکثر توان 20Gbps. این همچنین به عنوان شناخته شده SuperSpeed USB 20Gbps.

شما می توانید ببینید که چرا بسیاری از مردم به شدت هیجان زده برای USB4 به حرکت ما گذشت این کثیف نامگذاری کنوانسیون?

همه از این سرعت نظری حداکثر از USB استاندارد و بعید است که دیده می شود در استفاده روزمره اما شما قطعا افزایش سرعت انتقال فایل ها را از بسیاری از اندازه های که با استفاده از یک USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) دستگاه بیش از یک است که دارای USB 3.2 ژنرال 1 و یا USB 3.0 ،

usb3-1a-970x0
استاندارد نوع کابل مورد استفاده برای بیشتر زمان کامپیوتر لوازم جانبی.

USB 3.2 Gen 2 نیست پشتیبانی شده توسط تمام دستگاه های مدرن است اما به آرامی دیده می شود بیشتر از حمایت بیش از چند سال گذشته است. یک مثال خوب از یک تغییر بین سخت افزار نسل است با دل XPS 13 لپ تاپ. در سال 2017 XPS 13 9360 لپ تاپ حمل با USB 3.2 ژنرال 1 پورت در حالی که تا سال 2018 و 2019 مدل جایگزین آن با USB 3.2 Gen 2 اتصال USB-C و طعم. که بعدا بیشتر.

یکی دیگر از مزیت های بزرگ از USB 3.2 Gen 2 است که آن را پشتیبانی می کند از ویژگی های شناخته شده به عنوان قدرت تحویل 2.0. این اجازه می دهد تا سازگار بنادر به ارائه تا 100 وات برق به دستگاه آنها متصل به, در نتیجه اجازه می دهد برای شارژ دستگاه های بزرگتر مانند لپ تاپ از طریق یک کابل USB است. این است که اغلب دیده می شود در لپ تاپ ها که با استفاده از جدید USB-C استاندارد است.

USB-C نیست همان 3.1

macbook usb type c
Maurizio Pesce/فلیکر

در حالی که اغلب همراه با USB 3.2 Gen 2 و Gen 2 2×2 USB-C است همان چیزی که. USB نامه انواع A, B, C, معنی شکل و فرم از پورت و کانکتور در حالی که تعداد انواع (3.2, و غیره.) معنی انتقال داده ها قابلیت های.

بسیاری از دستگاه های مدرن نقل مکان کرد به دور از کلاسیک USB-A, USB-B و میکرو پورت USB و نسبت به USB-C — که برگشت و اغلب می رود دست در دست با سریع تر سرعت انتقال. در حالی که همیشه مورد سریعترین USB 3.2 2×2 سرعت انتقال هستند و تنها ممکن است بر روی USB-C.

USB-A است که هنوز هم ارائه شده بر روی تعدادی از دستگاه های میراث پشتیبانی از لوازم جانبی و کابل است که هنوز هم استفاده کنید که استاندارد اما آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک برای لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند به کشتی فقط با USB-C اتصال.

آیا یک لپ تاپ, قرص و یا گوشی های هوشمند دارای USB-A, USB-C و یا برخی دیگر در ارتباط است که wheelhouse هر چند آن را تضمین نمی کند که آن را توسط USB 3.2 Gen 2. مایکروسافت سطح کتاب 2 کشتی با دو USB یک پورت USB-C پورت که همه آنها “USB ژنرال 1” است که در واقع USB 3.2 ژنرال 1 (USB 3.0) نه 3.2 Gen 2 (3.1). آن را گیج کننده است اما نشان می دهد که چقدر مهم است به خواندن بین خطوط اگر شما در مورد مراقبت از سخت افزار جدید خود را با داشتن آخرین استانداردها.

چه در مورد رعد 3?

Dell XPS 13 9370 review | Ports on the left side of the laptops
لایحه رابرتسون/Digital Trends

برای اینکه چیزها حتی بیشتر گیج کننده USB-C پورت نیز می تواند سازگار با رعد 3. صاعقه 3 استاندارد است که با بهره گیری از USB-C پورت و ارائه می دهد نرخ انتقال داده تا به 40GBps — چهار بار که از USB 3.2 Gen 2 و حتی دو بار که از سریعترین USB 3.2 Gen 2×2. اگر چه می توان آن را سازگار با USB 3.2 Gen 2 کابل که همیشه چنین نیست.

که در آن USB 3.2 Gen 2 طراحی شده است که بیشتر برای انتقال داده و شارژ صاعقه 3 اهداف گسترده تر مجموعه ای از توانایی های. آن است که به طور همزمان شارژ و داده ها-انتقال متوسط و همچنین به عنوان یک محتوای جریان راه حل است. توسعه آن, اینتل, بازار سیاهی توانایی آن برای شارژ دستگاه و همچنین ارسال اطلاعات و تصویری به خارج متصل نمایش در همان زمان. با اعمال نفوذ USB-C پورت سازگاری آن گسترش یافته است بطور قابل توجهی بیش از نسل های قبلی’ mini-DisplayPort اتصال.

در عمل این به این معنی است که USB-C پورت ممکن است صاعقه 3 قابلیت و یا ممکن است فقط USB 3.2 Gen 2 قابلیت های. کامپیوتر مارک های بسیار سریع به نقطه اگر صاعقه 3 گنجانده شده است بر روی یک پورت بنابراین این است که معمولا آسان است برای گفتن.

قابل اعتماد جهانی اتوبوس سریال پورت استاندارد است که در میان شایع ترین مورد استفاده در این سیاره است. اما USB مجریان فروم — خلاصه ای شکل گرفته بین شرکت هایی مانند اینتل, مایکروسافت, اپل و HP برای نظارت بر استاندارد توسعه — است که به طور مداوم در بهبود آن است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو