فقط می خواهم که گوگل ما teases با اولین تصویر بعدی آن لانه بلندگو. پس از تصاویر ظاهر این ادعا هوشمند سخنران امروز قبل از آن را در حال حاضر نشان داده شده در شکوه کامل حسن نیت ارائه میدهد از Google PR تیم که مشترک آن با ما. شما می توانید می گویند که ما در حال نزدیک شدن اجتناب ناپذیر اعلام, اما این تصویر نشان می دهد که آن را برای رفتن به یک ورزشی دراماتیک طراحی مجدد بیش اصلی گوگل از سال 2016. شما چه فکر می کنید ؟

به دنبال نزدیک در تصویر, ما می توانید ببینید که آن را برای رفتن به یک راست مستطیلی شکل بلندگو با همان چهار Led تعبیه شده در جلو. اگر ابعاد مطابقت کردن به آنچه که نشان داده شد در براده آن را به یکی از beefier اندازه سخنرانان در گوگل صف. این قابل ملاحظه ای بلندتر از اصلی گوگل, صفحه اصلی, اما آن را به عنوان بسیار نیرومند در اندازه گوگل Home Max.

علاوه بر این تصویر را برای ما ارسال و ما نیز با دریافت یک برش سریع ویدیو از گوگل لانه سخنران در عمل است. از آنچه ما می توانیم بگویم آن را حداقل در دو رنگ مختلف — خاکستری مش پارچه نشان داده شده در تصویر به عنوان رنگ های مرجانی در این ویدئو.

پایان فیلم است که به ویژه مهم است فقط به این دلیل که دختر کوچک را به اتاق می آید و درخواست آنچه در آن است در حالی که نگه داشتن آن در دست او است. که یک سوال معتبر به دلیل آن می تواند به این معنی است که گوگل با لانه سخنران ممکن است باتری. آن را قابل قبول است چرا که در این ویدئو شما واقعا نمی توانید ببینید هر یک از کابل های متصل به بلندگو در هر یک از صحنه های دیگر از تصویر ما داده شد. در صورتی که معلوم می شود آن خواهید بود برای اولین بار در گوگل صف به راستی قابل حمل.

فراتر از آن است که ما در حال خارش برای دیدن آنچه که دیگر امکانات آن به شما ارائه دهد. بر اساس اندازه آن شما قطعا می توانید شرط می بندم که صدا خواهد شد تمرکز. آن را تنها یک موضوع از زمان در حال حاضر قبل از اینکه ما به شنیدن بیشتر در مورد آن به خصوص که ما سر به مشغول سقوط ماه و زمانی که این شرکت انتظار می رود به اعلام آن در صفحه بعدی گوشی های هوشمند است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو