چیست و کسب آن عمل می کنند ؟ این لایحه که دارای طرفداران حفظ حریم خصوصی نگران توضیح داد

یک پیشنهاد قطعه ای از قوانین به نام دست آوردن آن عمل در حال حاضر در حال ساخت راه خود را از طریق مجلس سنا و با وجود آن بی ضرر به نام این لایحه کشیده انتقاد از انواع فعال گروه که هشدار می دهند که این می تواند عواقب وخیمی برای آینده اینترنت است.

برای کمک به درک آنچه قانون می گوید و چگونه آن را تحت تاثیر وب سایت در صورت تصویب در اینجا مختصر و مفید و سریع از مهم ترین بخش است.

دقیقا همان چیزی است که کسب آن ؟

از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی عمل 2020 (کوتاه برای به دست آوردن آن) یک لایحه حمایت سناتور. لیندزی گراهام (R-کارولینای جنوبی) و از سوی دیگر ، ریچارد بلومنتال (D-کانکتیکات) طراحی شده برای مبارزه با استثمار جنسی کودکان آنلاین.

این لایحه را اولین گام برای ایجاد یک کمیسیون ملی آنلاین استثمار جنسی کودکان پیشگیری است. این کمیسیون که شامل سه آژانس سران — دادستان کل وزیر امنیت داخلی و رئیس کمیسیون تجارت فدرال — همراه با 16 دیگر اعضای انتخاب شده توسط رهبران سنا و مجلس نمایندگان.

capitol hill twitter censorship section 230
گتی ایماژ/روندهای دیجیتال گرافیک

این کمیسیون نقش است به آمده تا با “بهترین شیوه” که شرکت های اینترنتی باید به دنبال توجه به سوء استفاده جنسی از مواد آنلاین. این بهترین شیوه می تواند گسترده و این یک مشکل برای آزادی بیان و امنیت, فعالان, که نگران نباشید این کمیسیون را با استفاده از آن دامنه گسترده ای را به هدف رمزگذاری داده شده است که دادستان کل ویلیام Barr است استدلال به نفع دولت پشتی به فایل های رمزگذاری شده. گراهام انتقاد کرده است رمزگذاری به عنوان به خوبی.

در اصل این لایحه مورد نیاز شرکت های اینترنتی به دنبال این کمیسیون را به بهترین شیوه به منظور “کسب” حمایت اعطا شده توسط بخش 230 فدرال ارتباطات عمل می کنند. بخش 230 بسیار مهم در توسعه اینترنت به عنوان ما آن را می دانم محافظ شرکت های اینترنتی از قبال محتوای پست کاربران در سیستم عامل خود را.

به تازگی اصلاح لایحه حذف “کسب آن را” ایده به طور کامل با این حال. این کمیسیون را به بهترین شیوه در حال حاضر می تواند داوطلبانه اما متحده خواهد بود قادر به آوردن کیفری یا مدنی اتهامات عنوان شده علیه شرکت هایی که نقض آنها.

چرا مردم نگران ؟

با وجود این لایحه را اعلام کرد قصد سرکوب سوء استفاده جنسی از مواد فعال گروه ها از جمله سازمان دیده بان حقوق بشر اند و در مقابل درآمد آن عمل می کنند. دقیقا چه مشکلی ؟

منتقدان این لایحه تمرکز بر روی یک زن و شوهر مسائل: که این لایحه محدودیت آزادی بیان با تهدید سیستم عامل حفاظت در بخش 230 که آن را نمی خواهد در واقع انجام این کار بسیار برای محافظت از کودکان و این که این لایحه در خفا تلاش برای پایان دادن به پایان به پایان رمزگذاری.

Riana Pfefferkorn دانشیار مدیر نظارت و امنیت سایبری در دانشگاه استنفورد مرکز اینترنت و جامعه می نویسد که کسب آن عمل است “طعمه و سوئیچ” است که با استفاده از خشم گسترده در مورد بخش 230 به مرحله یک حمله در رمزنگاری. Pfefferkorn استدلال می کند که ” رمزگذاری به خصوص پایان به پایان رمزگذاری است که به احتمال زیاد هدف قرار دادند که بر خلاف ‘بهترین شیوه برای جلوگیری از [سوء استفاده جنسی از مواد] چرا که اگر یک ارائه دهنده نمی تواند “دیدن” محتویات فایل ها بر روی خدمات خود را با توجه به رمزنگاری آن است که سخت تر برای تشخیص [سوء استفاده جنسی از مواد] files.”

سناتور. Patrick Leahy (D-ورمونت) معرفی اصلاحیه به این لایحه به طور خاص برای محافظت از رمزگذاری اما به گفته منتقدان آن را به اندازه کافی رفتن نیست. Pfefferkorn می گوید که Leahy را متمم “در اصل به ارائه دهندگان دفاع در برابر مسئولیتی که کمتر قوی تر از پیشینی مصونیت از مسئولیت در وهله اول که بخش 230 در حال حاضر فراهم می کند.”

Encrypted Cloud

در یک بیانیه برای Electronic Frontier Foundation (EFF), جو Mullin گفت: “سناتور. Leahy را اصلاح منع شرکت های هلدینگ در قبال زیرا آنها با استفاده از پایان به پایان رمزگذاری, رمزگذاری دستگاه و یا دیگر خدمات رمزگذاری. اما این لایحه هنوز به تشویق دولت و قانونگذاران به دنبال نقاط ضعف را تضعیف می کند پایان به پایان رمزگذاری مانند و خواستار آن است که پیام های اسکن شده بر روی دستگاه محلی قبل از دریافت آنها رمزگذاری شده و فرستاده شده به همراه خود دریافت کننده.”

با توجه به EFF تمام 50 ایالت خواهد بود قادر به هنر و صنعت خود قوانین هر یک از آنها قادر به اعمال فشار به شرکت ها برای تضعیف حریم خصوصی حمایت مانند رمزگذاری. در حقوقی که چشم انداز شرکت های فن آوری می تواند گمراه در کنار احتیاط برش حریم خصوصی حمایت برای جلوگیری از در حال اجرا ناپاک از دولت سوء استفاده جنسی از مواد قوانین.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز در زمان ایستادن در برابر این لایحه در نامه سرگشاده ای به این کمیته گفت: “این استانداردهای قانونی می تواند نیروی سیستم عامل برای تضعیف و یا تضعیف خود را رمزگذاری و محافظت از حریم خصوصی به منظور اجتناب از مسئولیت حقوقی به دلیل شاکی می تواند استدلال می کنند که در پایان به پایان رمزگذاری خود را بی پروا و یا غفلت انجام شده است. مسئولیت چنین ادعا می کند می تواند تقویت اگر کمیته مشورتی بهترین شیوه توصیه می کنند که عامل ایجاد رمزگذاری درب پشتی و یا در غیر این صورت مراحل را برای تضعیف رمزگذاری از خدمات خود را.”

سناتور. Ron Wyden (D-اورگان) که حمایت برای رایانه های شخصی قبل از انتقاد نسخه جدید از کسب آن عمل کرد و گفت که “اجازه می دهد هر فرد به مجموعه ای از قوانین برای اینترنت محتوای این لایحه ایجاد خواهد شد عظیم قطعیت هر دو برای رمزنگاری قوی و رایگان سخنرانی آنلاین نیست.”

چه می آید بعدی ؟

پس از اتفاق آرا تصویب توسط کمیته قضایی مجلس سنا گام بعدی برای این لایحه است که بحث در سنا. Blumenthal سیاسی گفت که او و گراهام می خواهید برای دیدن سنا این لایحه این است که خانه خواهد بود در حال توسعه نسخه خود را از این لایحه به زودی.

اگر شما نظرات و یا نگرانی در مورد این لایحه در نظر رسیدن به خود سناتور و یا نماینده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de