آنچه که در کمیته مبارزه با سانسور ؟

تلاش برای تعریف Minecraft دشوار است. از روزهای اولیه خود را از ساده و معدن, تهیه, خیلی بیشتر اضافه شده است که در زمان آن را می توانید مانند یک بازی کاملا متفاوت. در هسته خود فوتبال است که هنوز هم یک بازی اکشن-ماجراجویی گودال ماسهبازی عنوان ارائه بازیکنان دنیا بی حد و حصر آنها می توانید به محتوای قلب خود را.

قطعا وجود دارد بیشتر به کمیته مبارزه با سانسور از ملاقات چشم و قالب دار ظاهر می سازد آن را مانند به نظر می رسد فریب آمیزی ساده ماجراجویی. اگر شما هرگز بازی Minecraft — و یا اگر شما در حال فکر کردن در مورد بازگشت از یک وقفه طولانی — شما تحت تاثیر چه مقدار از آن را ارائه کرده است و نوع بازی آن تبدیل شده است.

مطالعه بیشتر

توسعه فوتبال

Minecraft players on top of mountain a pig, a sheep and a wolf

Minecraft ایجاد شده توسط Mojang در سال 2009 و زاییده افکار از Markus “Notch” Persson. آن است که به شدت با الهام از بازی های مانند کوتوله قلعه, مأموریت زندان با حافظو Infiniminerاما طول می کشد تا به بهترین شکل گودال ماسهبازی گیم پلی دیده می شود در آن عناوین به ارتفاعات جدید. این شرکت اولین بازی رسمی و رفته و تبدیل به پرفروش ترین بازی در تمام دوران با بیش از 180 میلیون نسخه فروخته شده تا به امروز است.

در نهایت مایکروسافت خریداری Mojang و کنکوری از پرسون برای $2.5 میلیارد و پرسون پا به دور از توسعه آن است. کمیته مبارزه با سانسور در حال حاضر ویژگی های چهار حالت های بزرگ, خلاق, ماجراجویی تماشاگر — که اجازه می دهد تا بازیکن را به تهیه کردن تجربه بازی را به میل خود. همچنین می تواند آنلاین با دوستان و هزاران نفر از مدها برای دانلود در دسترس هستند که شما معرفی مطالب جدید به آن در حال حاضر شلوغ جهان است.

معدن و گر چه هنر دارد بستر Minecraft

minecraft

واضح است اما دنیای Minecraft حول محور کارهای ساده استخراج منابع و گر چه هنر جدید اشیاء. و در همه صداقت — که حساب برای بسیاری از بازی. شما بازحمت حرکت کردن را به بیابان پانچ درختان به جمع آوری برخی از چوب و مد است که به یک تبر و به آرامی ساخت تا موجودی از زره پوش و سلاح های مبلمان و ابزار و مواد معدنی با ارزش. در طول راه شما همچنین ساخت چند پناهگاه به خانه تماس بگیرید و ذخیره اموال خود را در زمانی که در یک مهلت از ماجراجویی.

کاوش, ساخت, گیم پلی تکرار حلقه بی وقفه اعتیاد آور است و تنها توسط تصورات خود را محدود. حتی اگر شما خلاق, نوع, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پاپ به حال با رفتن در ماجراهای خطرناک به هلند — جهنم-جهان پر از گنجینه های باور نکردنی و هیولا خطرناک است.

و یا شما می توانید لذت بردن از برخی از premade جهان از مد افتاده توسط بازیکنان دیگر و در هدایت تلاش افراط در مانع minigames یا یه دور بازی پلیس و سارق مسلح. اگر تصور شما نیاز به برخی از الهام همیشه وجود دارد یک جدید در وزارت دفاع و یا بازیکن ایجاد برای کمک به جرقه خلاقیت خود را.

پیچیدگی در سادگی آن

Minecraft ویژگی های رویه ای است جهانی به این معنی که شما هرگز برخورد همان چیزی که دو بار. به علاوه آن شامل نزدیک به 400 اقلام منحصر به فرد به بازیکنان زیادی به کشف و باز کردن. یکی از مبتکرانه ترین اضافه شده به کمیته مبارزه با سانسور شد Redstone است که اساسا کمیته مبارزه با سانسور نسخه از برق است. این جزء داده است بازیکنان توانایی صنایع دستی استادانه درست شده پازل مارپیچهای سرسره — حتی یک عملکرد آیفون 6.

این کمک هزینه برای خلاقیت چیزی است که مجموعه فوتبال جدا از بسیاری از بازی های دیگر در بازار است. نه تنها آن را به شما بی حد و حصر, آزادی, اما آن را به شما می دهد ابزار قدرتمند برای ایجاد تقریبا هر چیزی که شما می توانید تصور کنید. در حالی که آن را ممکن است در اطراف وظایف اساسی معدن و گر چه هنر دارد و بدون سقف که در آن است که شما می توانید.

بازی چگونه می خواهید

Minecraft on iOS

اگر شما نمی توانید تا شلاق زدن یک آیفون 6 از ابتدا — و یا دریافت غرق فقط فکر آن — Minecraft هنوز هم مقدار زیادی برای شما به انجام. در واقع شما می توانید چشم پوشی استادانه خلق به طور کامل و فقط تمرکز بر کاوش در جهان و ایجاد یک زرادخانه از سلاح های قدرتمند برای کمک به شما در سفر خود را. این بازی به شما پاداش برای بازی با این حال شما می خواهم و هرگز باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما در حال بازی آن راه اشتباه است. بازیکنان که نمی خواهید به ایجاد ساختمان های استادانه درست شده و یا مفتولهای هنوز هم می تواند لذت بردن از شکار الماس کاوش وسیع غار سیستم ایجاد یک مزرعه پرورش دام و ساخت یک خانه ساده.

موجود در طیف گسترده ای از دستگاه های

Best Game Controllers for the iPhone
اولگ Doroshin /123rf.com

کمیته مبارزه با سانسور در دسترس است در دو نسخه — کمیته مبارزه با سانسور نسخه جاوا و کنکوری سنگ بستر Edition. جاوا نسخه فقط قابل پخش در کامپیوتر و در حالی که شالوده نسخه پشتیبانی از cross-play بین آندروید iOS کنسول و کامپیوتر در حال اجرا از سنگ بستر مشتری. با بسیاری از دستگاه های پشتیبانی شده آن را آسان ببینید که چرا میلیون ها نفر از بازیکنان داده اند آن را امتحان کنید. به علاوه قابل توجه cross-play قابلیت باعث می شود آن را ساده به بازی با دوستان خود که این بازی بر روی سیستم های مختلف از ویژگی های اغلب فاقد دیگر آمار عناوین.

کمیته مبارزه با سانسور ممکن است نام یک بازی اکشن-ماجراجویی — و یا حتی یک گودال ماسهبازی بازی بقا. اما گودال ماسهبازی آن ارائه می دهد گسترده است و ماجراهای آن را به شما ارسال خواهد شد بر روی تقریبا بی پایان است. اگر جهان شما ایجاد کرده اید شروع به گرفتن خسته کننده شما همیشه می توانید شیرجه رفتن به وسیع جهانی از مدها که در آن مطالب جدید که اضافه شده روزانه. از هواداران جامعه یکی از بزرگترین در صنعت بازی و شما مطمئن برای پیدا کردن چیزی است که می تواند شما را سرگرم نگه دارید برای چند روز در پایان. اگر شما کنجکاو چه همه سر و صدا است در مورد — و یا چگونه Minecraft باقی مانده است محبوب برای بیش از 10 سال — آیا به نفع خودتان و یک شات بدهید. شما ممکن است تعجب که چگونه سرگرم کننده این واحد جهانی می شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید