مانند هر چیز دیگری در این راه به شما پرداخت برای هر چیزی از یک فیلم و تئاتر بلیط برای یک ماشین جدید در حال تغییر است. گوگل پرداخت به طور کامل طول می کشد تا منابع مالی خود را می کند و آنها را با تکنولوژی بالا اجازه می دهد تا شما را به ترکیب تمام حساب های خود را به یک مکان امن.

بهترین بخش این است آن را تبدیل گوشی شما را به خود شخصی سیستم بانکی اجازه دادن به شما را پرداخت و یا انتقال پول در گردش چشم. یادگیری تمام مراحل شما باید به دنبال به بالا و در حال اجرا با استفاده از این سرویس در حال حاضر.

ارسال و دریافت پول از طریق دستگاه تلفن همراه

در iOS یا اندروید شما می توانید با استفاده از گوگل پرداخت درون Gmail برای ارسال پول به هر آدرس ایمیل — حتی غیر گوگل یک به صورت رایگان در ایالات متحده آمریکا و انگلستان شما همچنین می توانید درخواست یا قبول پول با استفاده از Gmail. این که آیا شما در حال پرداخت یا قبول پرداخت اطلاعات خود را رمزگذاری شده است و شما می توانید به راحتی لغو دسترسی به حساب کاربری گوگل خود را بر روی هر دستگاه.

ارسال پول با جیمیل

 • راه اندازی Gmail را در تلفن همراه خود را.
 • در سمت راست پایین صفحه نمایش ضربه بزنید نوشتن آیکون.
 • در بالا و سمت راست ضربه بزنید ضمیمه آیکون.
 • را انتخاب کنید و ارسال پول در پایین صفحه نمایش.
 • وارد کنید مقدار می خواهید برای ارسال و روش پرداخت را انتخاب کنید.
 • شیر ضمیمه پول.
 • اضافه کردن توجه داشته باشید اگر شما می خواهید.
 • شیر انجام می شود.
 • ضربه بزنید و ارسال.

دریافت یک ایمیل با پول

اگر شما می خواهید به جمع آوری پول از طریق Gmail شما باید اول اضافه کردن یک کارت اعتباری به حساب کاربری گوگل خود را برای دریافت وجوه منتقل شده. هر زمان که کسی که می فرستد به شما پول از طریق Gmail, آن را به طور خودکار اضافه شده به این کارت. به ادعای وجوه به شما برای اولین بار زیر را انجام دهید.

 • راه اندازی Gmail را در تلفن همراه خود را.
 • باز کردن پیام با پیوست بودجه.
 • شیر انتقال به بانک و اضافه دریافت دبیت کارت و جزئیات.
 • شیر ادعای پول.

درخواست پول از طریق ایمیل

 • راه اندازی Gmail را در تلفن همراه خود را.
 • در پایین سمت چپ ضربه بزنید نوشتن آیکون.
 • در بالا و سمت راست ضربه بزنید ضمیمه آیکون.
 • ضربه بزنید و درخواست پول در پایین صفحه نمایش.
 • مقدار را وارد کنید.
 • شیر ضمیمه درخواست.
 • اضافه کردن توجه داشته باشید اگر شما می خواهید.
 • شیر انجام می شود.
 • ضربه بزنید و ارسال.

فروشگاه های خرده فروشی

Google Pay Stores

گوگل پرداخت با استفاده از NFC پرداخت تماس تکنولوژی به شما اجازه خرید اقلام در میلیون ها نفر از فروشگاه های فیزیکی در سراسر ایالات متحده و 38 کشور در سراسر جهان است. هر کجا که شما ببینید, گوگل, پرداخت, نماد, فقط باز کردن قفل گوشی خود را و شناور آن به طور مستقیم در بالای ترمینال — شما حتی نمی باید برای باز کردن گوگل پرداخت برنامه. سپس صبر کنید تا علامت تیک نشان می دهد که پرداخت خود را ثبت شده است. با گوگل پرداخت تجار دسترسی ندارند به خود واقعی شماره کارت اعتباری — سیستم عمل پردازش زبانهای طبيعی است که اجازه می دهد تا آن را به روند معاملات از طریق فردی به صورت تصادفی شماره حساب به جای استفاده از املاک اعتباری یا دبیت کارت و شماره حساب.

گوگل پرداخت معاملات امن و پیدا کردن دستگاه خود از ویژگی های اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن قفل و یا پاک کردن دستگاه هایی که به سرقت رفته یا از دست رفته به طوری که هیچ فرد غیر مجاز می توانید با استفاده از کارت خود را. در برنامه خریدهای هم قراردادن ویژگی های ایمنی. اگر شما لینک گوگل خود را پرداخت حساب با حساب پی پال خود را, از آن خواهد شد به صورت خودکار فعال در Gmail, Google Play Store, یوتیوب, و یا در هر نقطه که گوگل ارائه می دهد یک سرویس پرداخت می شود بدون نیاز به بارها و بارها وارد شوید.

موسسات مالی

banks supporting Gpay

بانک های عمده در ایالات متحده در حال حاضر پشتیبانی, گوگل, پرداخت, از جمله تعقیب, ولز فارگو, سیتی بانک و بانک مرکزی امریکا. بسیاری از کوچکتر بانک ها و اتحادیه های اعتباری نیز پشتیبانی گوگل پرداخت. چک کردن گوگل, پرداخت, پشتیبانی صفحه برای دیدن اگر خود بانک ذکر شده است. در علاوه بر این به استفاده از تلفن خود برای خرید عمده بانک های ایالات متحده مانند چیس و بانک مرکزی آمریکا ارائه cardless خود پرداز atm. برای آن دسته از مشتریان آن را آسان خود را به استفاده از NFC در اندروید گوشی را برداشت. Google Pay نیز ادغام با برخی از بانکداری تلفن همراه برنامه های بنابراین مشتریان می توانید اضافه کردن کارت به گوگل پرداخت از این برنامه ها است. بیشتر بانک ها است که پشتیبانی از Apple Pay نیز پشت, گوگل, پرداخت, پس هر دو با استفاده از شبیه تکنولوژی NFC. مسترکارت, امریکن اکسپرس و کشف نیز پشتیبانی گوگل پرداخت.

در نرم افزار و موبایل وب خرید

اگر چه شما احتمالا استفاده از گوگل پرداخت در درجه اول در فروشگاه های آن را نیز مفید برای در برنامه خریدهای. هنگامی که شما خرید چیزی در یک برنامه است که پشتیبانی از این سرویس شما یک اعلان برای گوگل پرداخت. در میان برنامه های که پشتیبانی گوگل پرداخت در برنامه خریدهای هستند, Lyft, OpenTable, Hotel Tonight, Instacart, Etsy, Airbnb, Postmates, Fandango, و دیگران. اگر شما خرید یک آیتم از طریق یک مرورگر وب Google Chrome, Safari, Firefox و یا Microsoft Edge در گوشی, پشتیبانی, گوگل, پرداخت سایت به راحتی می توانید این روند پرداخت.

پس از پیدا کردن یک آیتم شما می خواهید برای خرید همه شما باید انجام دهید این است کلیک کنید و بررسی کنید. شما پس از آن قادر به انتخاب خرید با گوگل پرداخت دکمه که باز پرداخت ورق. این به شما نشان می دهد کارت های موجود و آدرس حمل و نقل در ارتباط با حساب کاربری گوگل خود را — اگر شما در حال وارد شده به بیش از یک حساب کاربری شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک برای استفاده و آن را به صورت خودکار پر کردن کارت اعتباری خود را, اطلاعات صدور صورت حساب و آدرس حمل و نقل. Google Pay یاد آخرین کارت انتخاب شده و آدرس حمل و نقل, اما شما می توانید تغییرات را در هر زمان.

Google Pay در smartwatches

Google Pay نیز در حال گسترش به پوشیدن OS قبلا به نام اندروید Wear. در گذشته تنها کاربران در آمریکا و انگلستان قادر به استفاده از گوگل پرداخت خود را smartwatches اما در حال حاضر که قابلیت رسیده است, استرالیا, کانادا, فرانسه, آلمان, سوئیس, ایتالیا, لهستان, روسیه, اسپانیا. استرالیایی ها می توانید با استفاده از NFC می پوشند سیستم عامل دستگاه های با عقیق به پرداخت برای تک سوار بلیط در برخی از قطار و کشتی خط. اگر شما اضافه کردن یک کارت به سازمان دیده بان خود را, شما نمی خواهد نیاز به تلفن خود را به پرداخت. برای شروع به کار با گوگل پرداخت smartwatch زیر را انجام دهید.

 • در سازمان دیده بان خود را راه اندازی گوگل پرداخت برنامه.
 • ضربه بزنید و شروع کنید.
 • قفل صفحه نمایش است.
 • بر روی تلفن خود و به دنبال دستورالعمل برای اضافه کردن یک کارت اعتباری یا بدهی به سازمان دیده بان خود را تنها.
 • کارت خود را خواهد شد و سپس به نظر می رسد در سازمان دیده بان خود را.

برای فروشگاه, پرداخت, باز کردن گوگل پرداخت برنامه در سازمان دیده بان خود را و شناور بیش از ترمینال تا زمانی که شما شنیدن یک صدا یا احساس لرزش در مچ دست خود را. اگر خواسته را انتخاب کنید اعتبار صرف نظر از نوع کارت. برای کارت اعتباری خرید, شما ممکن است خواسته شود به وارد کردن پین شما راه اندازی خود را با بانک. Google Pay است که در حال حاضر نصب شده بر روی پشتیبانی ساعتهای اما پی پال در Google Pay پشتیبانی نمی شود در ساعت. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک تخفیف وفاداری یا کارت پاداش به گوگل پرداخت در سازمان دیده بان خود را.

پی پال و پرداخت گوگل

گوگل پرداخت اجازه می دهد تا شما را لینک حساب پی پال خود را در دستگاه های آندروید در حال اجرا آندروید 4.4 یا بعد از آن. برای شروع پرداخت با پی پال از گوشی آندروید خود را ضربه بزنید دکمه در سمت راست پایین را انتخاب کنید و اضافه کردن روش پرداخت. پی پال همچنین ممکن است شما بخواهید برای بار پول به پی پال خود را نقدی حساب. شما می توانید با استفاده از حساب پی پال خود را با گوگل پرداخت برای خرید در فروشگاه ها که قبول کند برای خرید در داخل برنامه و یا با استفاده از Chrome مرورگر وب تلفن همراه برای پرداخت. بعد از اضافه کردن حساب پی پال خود را به گوگل پرداخت, شما نمی خواهد که برای ورود به پی پال هنگامی که شما در حال خرید در گوشی خود را از طریق کروم. فقط شیر بر روی دکمه پی پال در پرداخت و با تایید اثر انگشت الگو یا پین شماره. شما نمی توانید به طور مستقیم اضافه کردن پی پال به گوگل پرداخت در آی فون خود را از طریق برنامه iOS, هر چند شما می توانید آن را به صورت آنلاین از طریق حساب کاربری گوگل خود را بر روی وب و آن را پس از آن خواهد شد به نظر می رسد به عنوان یک روش پرداخت در برنامه های iOS.

پاداش و وفاداری

گوگل پرداخت می تواند به تقویت خرده فروشی های مختلف کارت های که به طور معمول پر کردن کیف پول خود را مانند هدیه و کارت های وفاداری. گوگل در گسترش آن مشارکت شامل بسیاری از رسانه های خرده فروشی. اگر شما یک عضو همه شما باید انجام دهید این است که اضافه کردن تعادل خود را پاداش کارت به گوگل پرداخت برنامه. هنگامی که شما در ثبت نام نگه دارید تا گوشی آندروید خود را به NFC ترمینال به اعمال خود پاداش اطلاعات — هنگامی که شما آماده به پرداخت نگه دارید تا گوشی های هوشمند و یا درخواست صندوقدار به اسکن بارکد و یا خود را وارد کنید ID عضو. شما نیاز به اضافه کردن اعتباری خود و یا کارت بدهی به گوگل پرداخت از قبل برای تکمیل خرید.

 • راه اندازی گوگل پرداخت برنامه.
 • در پایین صفحه نمایش ضربه بزنید عبور می کند.
 • شیر یا برنامه های وفاداری و یا کارت هدیه.
 • پیدا کردن تاجر و یا نام برنامه و روی آن ضربه بزنید.
 • به دنبال دستورالعمل های روی صفحه.
 • وفاداری خود را کارت را نشان می دهد تا در گوگل پرداخت.

Google Pay در مقابل اپل پرداخت در مقابل سامسونگ پرداخت

برجسته ترین رقابتی بازیکنان در پرداخت موبایل آرنا امروز در علاوه بر این به گوگل پرداخت در حال اپل پرداخت و سامسونگ پرداخت. Google Pay رقابت با هر دو خدمات, اما از آن است که شبیه به اپل پرداخت در اجرای آن و تکیه بر تکنولوژی NFC. Samsung Pay استخدام NFC و سیستم های مختلف به کار با پایانه های کارت اعتباری. این مرد مسن MST (Magnetic Secure Transmission) تکنولوژی که سامسونگ در حال توسعه اجازه می دهد تا سازگاری گسترده در هر فروشگاه است که پشتیبانی از مجله خط خطی کارت های اعتباری. در حالی که سامسونگ پرداخت tech رسیدن بزرگتر از گوگل پرداخت و اپل پرداخت آن عمدتا محدود به گوشی های سامسونگ و smartwatches.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر