Illustration for article titled What Is Contact Tracing?

تصویر: سرایت

تماس با ردیابی یک ابزار حیاتی برای حاوی یک بیماری شیوع. برای COVID-19 آن را نیز بخش مهمی از برنامه های مانند سازمان بهداشت جهانی راهنمایی برای کاهش محدودیت فاصله. پس چه شده است تماس, ردیابی و چگونه کار می کند ؟

تبلیغات

تماس با ردیابی می یابد و افرادی که در معرض خطر ابتلا به یک بیماری

اگر ما می دانیم که یک فرد بیمار است و این احتمال وجود دارد که آنها گذشت این بیماری به دیگران. تماس با ردیابی کلاسیک اپیدمیولوژی ابزار برای پیدا کردن این افراد است. آن را ساده و به طور معمول کم tech: شما مصاحبه مردم برای پیدا کردن که فرد آلوده در تماس با.

تبلیغات

سرایتیک فیلم است که برگزاری طرز مرموزی به خوبی این روزها چند صحنه که نشان می دهد یک نسخه نمایشی از تماس با ردیابی. کیت وینسلت شخصیت می پرسد اواخر بیمار همکاران و شریک در مورد کسی که او تا به حال شده است در تماس با طی یک دوره زمانی خاص قبل از مرگ او.

یک تماس با ردیابی پروتکل برای COVID-19 مواردی است که در اینجا (از غیر انتفاعی حیاتی استراتژی که CDC لینک از خود COVID-19 قرارداد ردیابی صفحه).

با توجه به این پیش نویس پروتکل پس از یک فرد شناخته شده است به عنوان یک مورد مثبت آنها باید مصاحبه برای تعیین زمانی که آنها به احتمال زیاد عفونی. که در آن نقطه مصاحبه باید سعی کنید به شناسایی یک لیست از افرادی که در معرض با توجه به این معیارها:

تماس از 48 ساعت قبل از علامت شروع از طریق آغاز دوره انزوا و یا از طریق 7 روز پس از علامت شروع و 72 ساعت پس از تب حل شود:

1. اعضای خانواده

2. صمیمی همکاران

3. فردی ارائه مراقبت در خانواده

4. فردی که تا به حال تماس نزدیک (< 6 فوت) برای یک دوره طولانی مدت (>30 دقیقه به عنوان یک اولیه آستانه)

تبلیغات

پس از آن فرد انجام تماس ردیابی خواهد رویکرد این مردم و اطلاع آنها از خطر خود را. در حالت ایده آل این می تواند انجام شود به صورت ناشناس و بدون آشکار که دقیقا بیمار است (از آنجایی که فرد دیگری خصوصی اطلاعات پزشکی). و سپس آنها را دنبال کنید تا با کسانی که تماس بیش از زمان برای پیدا کردن اگر آنها مریض شدم. اگر آنها را ردیابی که فرد تماس بیش از حد.

اگر فرد آلوده رفت و به هر اجتماعات بزرگ در حالی که مسری اند و همچنین در آن مجالس ممکن است نیاز به تماس گرفته شود به عنوان به خوبی. بخشی از نقطه تماس ردیابی است برای پیدا کردن که بیمار است اما اطلاعات هر دو راه می رود: این نیز مهم است که مردم یاد بگیرند که آنها قرار گرفتند به طوری که آنها می توانید قرنطینه خود و به طوری که آنها می تواند سازمان دیده بان برای علائم.

تبلیغات

این یک کار بزرگ

تماس با ردیابی کم است-tech اما کار فشرده است. به طور معمول ادارات بهداشت در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری قبل از آنها گسترش بسیار دور به طوری که آنها در حال تعقیب کردن مشت مخاطبین و ایده آل حاوی شیوع بیماری به سرعت.

تبلیغات

برای چیزی شبیه به COVID-19 که در آن وجود دارد هزاران بسیاری از موارد وجود دارد نیاز به یک راه برای انجام بسیاری از تماس ردیابی. از CDC و WHO have تیم انجام تماس, ردیابی, اما آنها فقط می تواند انجام دهد بسیار است.

چین شده است با استفاده از یک برنامه برای ردیابی افراد در یک مقیاس گسترده. سیستم لینک های یک فرد شماره شناسایی شماره تلفن و اطلاعات مربوط به سلامت خود را. برنامه رنگ-کدهای خود را در وضعیت سبز: اگر شما خوب, قرمز اگر شما نیاز به ماندن در خانه و زرد اگر سیستم تعیین می کند شما بوده ام به کسی که بیمار است.

تبلیغات

اما دلایل به شک که نرم افزار به طور موثر می تواند ردیابی تماس با ما. آیا گوشی خود را واقعا می دانم که شما به طور بالقوه عفونی تماس با و یا آن را تنها یک ایده مبهم که در آن شما بوده است ؟ و پس از آن وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی. خواهد کرد که نگه داشتن اطلاعات خود را ؟ چه خواهد شد آنها را با آن انجام دهید ؟ و چه اتفاقی می افتد اگر شما تصمیم به استفاده از نرم افزار ؟ عظیم-مقیاس 2020 نسخه از تماس با ردیابی ممکن است متفاوت از مصاحبه های سنتی اما جزئیات آن هنوز دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو